reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Też o tym myślałam, ale np. czerwiec nadal jest. Możemy zrobić nowe - Mamy XI 2010, no i żeby szybciej się skontaktować, to wymienić gg, czy jakoś tak. Będzie dobrze, choć też już teraz wiem, że nie chciałabym żeby nasza znajomość znikła bo jest tak to dla mnie ważne że szok. Taki wewnętrzny spokój że jesteście i zawsze mogę liczyć na pomoc.
 
reklama
witajcie dziewuszki poznym wieczorem :)
Violett napisalas 'jest nas trzy' a jestesmy 4 :D Eve, Ixidixi, Ty i ja :D

Ixidixi powiem Ci ze nie dala bym Ci 19 lat dlatego zapytalam :D wygladasz duzo dojrzalej :) nie zrozum mnie zle- nie staro :D

Amerie dzis bylam u rodzicow mojego P. na obiedzie, jego mama pracuje w szpitalu jako salowa na noworodkach i opowiadala ze wczoraj umarlo dziecko 18-letniej dziewczyny dwie godziny po porodzie, bo nie mialo jednego płuca, a dziewczyna twierdzila ze to nie mozliwe, bo robila badania i bylo zdrowe. Wiec jakies przeklamanie tu bylo, no ale mysle ze wolalabym zeby mi tego nie mowila, a ona jakos nie miala problemu zeby o tym opowiedziec :/ Takie sytuacje są dla mnie niewyobrazalne, nikt nie zasluguje na cos takiego.

Trusia ja jak golilam ostatnio okolice bikini to niezla gimnastyke pod prysznicem wyczynialam :D a mojemu P. to boje sie dawac golic, bo jak sie zestresuje to jeszcze mnie pozacina :-D juz kiedys mi grzywke podcinal to tak go zestresowalam ze ma bron Boze nie zrobic tego krzywo ze cale rece mu sie trzesly :D

Ja moje malenstwo czuje baardzo czesto, a powiem wam ze czasem to sprawia mi ból tymi ruchami swoimi :szok:
A od dwóch nocy męczy mnie taka zgaga ze zakupilam dzis alugastrin w tabletkach do zucia, mam nadzieje ze pomoze. A siku wstaje juz co poltorej godz :]

Anbar z tego co pamiętam kupowalas poduche do spania prawda? no i jak tam sie ona na dluzsza mete sprawdza? bo ja sie przymierzalam, ale cos czuje ze to beda pieniadze w bloto, bo ja sie w nocy ciagle przekrecam z boku na bok :/
 
Ostatnia edycja:
witam z samego rana ;-)dzis mialam nie pzespana noc nawet godziny nie spalam z powodu boli prawego biodra i tej calej prawej strony do tego dziwne wachania temperatury mialam raz stan podgoraczkowy a potem niska jak cholera goraco mi bylo jak w piekle:-(do tego moj kochany nie mogl spac bo czowal nademna cala noc a dzis na 6rano do pracy poszedl szkoda mi go:-(wstalam z lozka o godz 4rano poszlam do lazienki wrocilam i ku mojemu zdziwieniu wymiotuje znow chociaz od miesiaca mialam spokuj z tym tyle ze doslownie pijana jak bym wscieklizne miala okropienstwo:wściekła/y::-(a do tego ze zmeczenia literki mi sie zlewaja na ekranie jestem przerazona ta cala sytulacja dzisiaj ide do poloznej po 15moze a jak sie nie uda to jutro bo musi mnie ktos doprowadzic sama nie dojde o wlasnych silach z tym bolem:-(wczoraj was zaniedbalam dzis pisze i pozdrawiam goraco was i bobaski wszystkie listopadowe
 
Witam w ten chłodny i deszczowy dzień!
Ale wiecie ja się cieszę z takiej pogody, wole to niż te męczące upały.
Wg większości kalendarzy ciążowych rozpoczęłam dziś 6 miesiąc!
 
dziewczyny pomocy :( Agata mnie zarazila katarem, i nie wiem co mam zrobic, moge wąchac amol rozpuszczony we wrzątku? poradzcie wszystko byle nie mleko z miodem i czosnkiem bo mam na to odruch wymiotny juz probowalam.
 
zrob inchalacje sobie w miske wrzatku troche amolu i recznik na glowe wdychaj i poowinno przejsc jej wy juz nie spicie a ja myslalam ze jedyna tak rano jestem ;-)ale widze pogode macie cudna a u mnie chlodno ale i tak zle sie czuje
 
No ja też myślałam że tylko ja nie śpię. Ja już w pracy od 7 :(
eve19 - współczuję Ci biedna, dobrze że idziesz dziś do położnej. Pewnie Cie wyśle do lekarza, który coś poradzi na pewno. Trzymaj się !!!

A ze spaniem to ja też miałam w dzisiejszą noc problemy. Pogoda się nam pogorszyła i bardzo dobrze, ale w związku z tym coś chyba z ciśnieniem jest nie tak.
 
Eve ja mam codziennie o 5:30 pobudke, bo moj P. do pracy wstaje, a do tego Agata sie nauczyla wstawac kolo 6, i od jakiegos czasu jest mi 'podrzucana', bo moja mama na 7 do pracy wiec o 6 wstaje i sie szykuje :/ wczesniej to wyjmowala ją z lozeczka i do taty kladla, ale teraz pojechal w delegacje i nie ma kto sie nią tak rano zajmowac niestety. A wczoraj sie rozchorowala wiec ja tez juz sie do niej nie zblizam
 
reklama
ja mam dosc dzidzia tez ma dosc bo sie rozpycha strasznie sie czuje wogole ania na katar malej cos daj i duzo chusteczek nie pozwol flikac noskiem bo moze sie na bawic problemow z zatokami jak macie wachania pogodowe ogolnie wydaje mi sie ze naj lepsze na katar sa sztyfty ale inchalacje tez pomagaja najpierw malutka wykuruj a przy okazji ty polez ja dzis mam opieke 24h brat moj nie poszedl do pracy i pewnie bedzie kolo mnie biegal w kolko czekam do 15i lece do poloznej z marcinem i kolega musza mnie tam do cholowac mam nadzieje ze jakies zastrzyki dostane a nie pobyt w szpitalu bo bym umarla na miejscu tam jedzenie tutaj jest okropne bleeeeee
 
Do góry