reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

WITAMY SIĘ Z RANA!
Wszystkiego Naj naj dla każdej ANNY sto latek i dużo zdróweczka

EVE oj współczuję ci tych dolegliwości

NA katarek pomagały mi inhalacje i sztyfry, herbatka z cytryną i łóżeczko

IXIDIXI - ja miałam taką sobotnią noc ze skurczami, były co chwila takie kilku sekundowe i twardniało brzucho, pomógł mi magnez i już nie było powtórki. Lepiej jednak spytaj lekarza. Naczytałam się o skracaniu się szyjki, odklejaniu łożyska itp. I nam przyda się taka wiedza :)

No i pada, fajnie chłodno. Rzeczywiście coś jest z ciśnieniem bo też gorzej spałam i od 3 czekałam na budzik
JOLU - cieszę się że z kopanka
 
reklama
przypomniala mi sie komedia Plan B, gdzie facet ciężarnej poprostu nie nawidzil tej poduszki hihi ;-)

Ale u nas akurat chodzi o coś zupełnie odwrotnego. Mój uwielbia na niej spać i jak tylko wstanę, a wstaję wcześniej od niego, on natychmiast zagarnia ją dla siebie. Stąd czeka aż urodzę i nie będę jej już potrzebowała i będzie mógł ją zaanektować na stałe :-D
 
Dziekuje Wam:tak:

Spytam jutro lekarza.. jakby co nospa cały czas pod ręką:tak:

Póki co znalazłam też taki artykuł więc może komuś wyjaśni co nieco.. mnie uspokoił troche;-)

"Delikatne napinanie brzucha możesz odczuwać przez całą ciążę. Na przykład gdy zrobisz sobie dłuższy spacer, gładzisz albo masujesz brzuch. Jednak to jeszcze nie są skurcze mięśnia macicy. Te mogą się zacząć po 20. tygodniu ciąży. Mięsień macicy napina się, przygotowując się do prawdziwych skurczów porodowych, które wypchną twoje dziecko, gdy nadejdzie termin rozwiązania.
Kobiety różnie odczuwają skurcze przepowiadające. Czasem bardzo intensywnie. Mówią, że ból przypomina wyjątkowo dokuczliwą miesiączkę, albo że nagły ucisk uniemożliwia wyprostowanie się. Są też i takie przyszłe mamy, które twierdzą, że skurcze łapią je po kilkanaście razy dziennie i właściwie nie mogą przez nie chodzić. Jednak dla większości ciężarnych skurcze Braxtona-Hicksa są bezbolesne i niezbyt silne, chociaż odczuwane przy nich napięcie mięśnia macicy może być nieprzyjemne."

Może to to:nerd:
 
a ja czytalam ze nie moga kobiety w ciazy sztyftow uzywac :/ w ogole to juz uporalam sie ze zgaga i pojawila sie nowa atrakcja. Mianowicie druga noc juz mialam skurcz lydki ;( obudzilam sie z placzem to okropne jest :/
 
Witam, wszystkie mamy listopadowe. Chciałabym dołączyć do waszego forum.
Jestem w 25 tygodniu, a termin mam na 14 listopada.
Pozdrawiam
 
Witaj Dżastina.
u nas od rana pada,teraz troszke się przepogodziło,super chłodno i na moje może tak już zostać do końca wakacji.
Za dwa tygodnie będe świadkować na ślubie kuzyna,boje się czy wytrzymam całe weselicho,bo teraz to najlepiej chodzi mi się spać między 22 a 23:-)
 
Witaj dżastina !
Fajnie że dołączyłaś do naszego listopadowego 'gangu' :-)

a ja czytalam ze nie moga kobiety w ciazy sztyftow uzywac :/ w ogole to juz uporalam sie ze zgaga i pojawila sie nowa atrakcja. Mianowicie druga noc juz mialam skurcz lydki ;( obudzilam sie z placzem to okropne jest :/

Ooo to mamy podobnie, ale mnie zgaga jeszcze czasem męczy :/
Manti, fakt pomaga, ale jakie to jest paskudne bleee....

A skurcze też mam takie że masakra, i drętwieją Mi nogi strasznie-ale może to przez to że mam słaby wynik PLT w HGB ... ;-)
 
reklama
Do góry