reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Czy wam też tak cięźko ogolić nogi albo włozyc skarpetki? no i powoli brzucch zasłania moją broszkę :)

narazie jeszcze swoje doly mogę dojrzec ale zakldaniem/sciaganiem spodni/skarpetek i butów juz mam problemy...ostatnio ciezko mi bylo obciac paznokcie...niby duzego brzuszka nie mam ale nie bylo tak latwo jak kiedys:p
 
Trusia77, ja tez powoli zaczynam miec problemy z goleniem.. a jeszcze lepszym wyzwaniem bylo nasikac do kubeczka (musialam zaniesc na badania), bo nie widzialam gdzie go trzymam i jeszcze.. ciezko bylo mi ostatnio obciac pazury u nog.. ale dalam rade :)
Ciesze sie, ze i Ty w koncu poczulas kopanko :) teraz juz pewnie bedziesz czula coraz wiecej i czesciej :) czego zycze oczywiscie!

mglaczek, ja tez juz swojemu D zapowiedzialam, ze to bedzie jego zadanie :)

A tak w ogole to witam niedzielnie :) jakie plany na dzis? U nas na sniadanko gotowane frankfuterki, a na obiadek bedzie gulasz z kacza gryczana mniam :), a wieczorkiem idziemy do kina na "Inception", w miedzy czasie bede sie nudzic, a moj kochany ma nauke jazdy bo sie przygotowoje do zdawania.. zeby moc mnie w listopadzie zawieźć do szpitala :)
 
a ja dzisiaj wstałam i patrze że cycki jakieś większe niż wczoraj i tak z ciekawości przycisnęłam je i wyciekł taki przezroczysty płyn :) ale jaja :) dzisiaj jest pierwszy dzień przepadającej miesiączki, może dlatego dziś się pojawiło mleczko :)
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj jest pierwszy dzień przepadającej miesiączki, może dlatego dziś się pojawiło mleczko :)

Chyba to nie ma związku. Ja mam mleko - siarę już od kilku tygodni, na szczęście nie codziennie, ale nie pojawia się cyklicznie. Poza tym skąd wiesz kiedy byś miała okres :-D?
 
Witajcie niedzielnie :-).

Ja na śniadanko też jadłam frankfuterki :-), a na obiadek bedą udka z kurczaczka i kluseczki z buraczkami roboty mojej mamusi :-). A wczoraj upiekłam ciasto z rabarbarem bo miałam już taką ochotę od paru dni, że myslałam ze padnę :-).

Co do przeszkadzającego brzucha to ja jeszcze paznokcie maluję u stóp he he. Z goleniem też nie ma problemu bo mamy wannę, ale broszkę do szpitala bedzie mi golił pewnie mężuś :-). Ja tylko jak mam się schylić po coś to biore taki zajebisty rozkrak, że wszyscy się ze mnie smieją a z podłogi wstaje jak stara baba :-D.

Amerie nie wyobrażam sobie co przeżywa Twoja znajoma. Straszna tragedia, tym bardziej, że spowodowana zarażeniem przez lekarza. W głowie mi się to nie miesci!!!! Żeby w XXI wieku takie rzeczy jeszcze miały miejsce??? Zastanawiam się czasem gdzie my żyjemy...
 
mglaczek tez swojemu zapowiedzialam ze bedzie mnie golil ale jak na razie daje rade bo mam raczki przywannie i moge nogi zadzierac na nie;-)odwarzna jestes ze taki slub bierzesz!!

trusia a testowalas masc z kasztanow nie jest droga a powinna pomoc w kazdej aptece kupisz moja babcia jej uzywala i ja jej podkradalam na bole czasem miesni albo puchlizny byla nie zastapiona polecam ci ja bardzo co do okladow z kapusty to mi nie pomagaja ale dzis wzielam dluga kapiel i mam takie wypustki kuleczki w wannie i zaczelam jezdzic bolacym prawym bokiem jej jaka ulga byla teraz juz tak nie boli i mam nadzieje ze przejdzie;-)
 
reklama
Tak z kasztanowca nie pomaga, najbardziej ulgę przynosi zimny prysznic Oj tak. Jutro kupuję inną maść, no i bieliznę z takimi fajnymi majteczkami na boczki jak co niektóre mają na zdjęciach :)
Poza tym mam parcie na zakupy dla siebie

Dziś nadal chłodno. Mi to odpowiada, Przynajmniej człowiek się nie poci i nie jest wymiętolony.
Co ja za noc miałam. Tak mnie trzymały skurcze i napięcia brzucha. Czytałam o skurczach Braxton-... Pasowałoby by. Tylko człowiek nie wie co może się zdarzyć. Po telefonie do siostry wzięłam magnez i od razu zasnęłam. Dziś kopanka-bulgotanka przez cały dzień, a wiecie że od pierwszego razu i tak już codziennie czuję najbardziej ruchy jak siedzę przy BB. Widocznie to mnie rozluźnia
 
Do góry