reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Tusia dobrze ze umowilas sie do lekarza zobaczysz wszystko napewno dobrze sie skonczy.
Echooo co do placzliwosci to nie mam tak jak ty z humorkiem u mnie dobrze nic sie nie zmienilo moze nawet na lepsze bo odkad wiem za bede mama caly czas chodze usmiechnieta :-):-):-)


 
reklama
Witam
Pojawiam się jako nowa zarówno w tym temacie, jak i na tym forum.
Mam nadzieję, że będzie mi dane przebywać z Wami aż do 9 m-ca :)
Mam pr. 25 lat, udało nam się z mężem za 3 razem (do 3-ch razy sztuka? ;) )
Tak samo jak koleżanki wcześniej cykl zaczął mi się 30 stycznia i trwa do dziś ;)
Pierwszy test sikany zrobiłam 28 dc, wyszła bldesza testowa niż kontrolna, ale widoczna. Powtórzyłam w 32 dc - testowa mocniejsza od kontrolnej. Wczoraj robiłam betę, dziś wynik = 4208 mIU/ml, co odpowiada w moim labie 5 tyg.: 217-7138.
Pozdrawiam i czekam na nowe przyszłe mamusie listopadowe :)

edit: kurcze, nie widzę suwaczka, powinno sie go wstawić w 'sygnaturę', czy w inne pole w profilu?
 
Ostatnia edycja:
Witam,rzadko się udzielam ale czasami coś napiszę,nie mam dużo czasu bo mam 9 miesięczną córeczkę i póki nie ma maluszka staram się jej dać z siebie najwięcej.Widzę,że nie tylko ja będę tu miała dzieci rok po roku:)Trochę mnie to podtrzymuje na duchu.Za tydzień pierwsza wizyta u lekarza,tego samego,który w zeszłym roku prowadził moją ciążę,ciekawe czy mnie rozpozna:)
 
Meriva - też jestem tutaj nowa i nie wiedziałam o co chodzi z tym suwaczkiem :) Musisz poprostu kliknąć w suweczek od innej mamusi i otworzy Ci się nowa stronka. Tam się wszystkiego dowiesz krok po kroku... Niewiem, ja to tak wyczaiłam chyba, ze robi się to inaczej ;)
PS. Gratuluję listopadowego maleństwa! :)
 
Witam
Pojawiam się jako nowa zarówno w tym temacie, jak i na tym forum.
Mam nadzieję, że będzie mi dane przebywać z Wami aż do 9 m-ca :)
Mam pr. 25 lat, udało nam się z mężem za 3 razem (do 3-ch razy sztuka? ;) )
Tak samo jak koleżanki wcześniej cykl zaczął mi się 30 stycznia i trwa do dziś ;)
Pierwszy test sikany zrobiłam 28 dc, wyszła bldesza testowa niż kontrolna, ale widoczna. Powtórzyłam w 32 dc - testowa mocniejsza od kontrolnej. Wczoraj robiłam betę, dziś wynik = 4208 mIU/ml, co odpowiada w moim labie 5 tyg.: 217-7138.
Pozdrawiam i czekam na nowe przyszłe mamusie listopadowe :)

edit: kurcze, nie widzę suwaczka, powinno sie go wstawić w 'sygnaturę', czy w inne pole w profilu?

Witamy ciebie serdecznie :-) a co do suwaczka to masz tu link do strony http://www.suwaczki.com/ tam bedzie wszystko dokladnie opisane co i jak zrobic. A jezeli chcesz poszukac innego suwaczka tzn. z innej strony to wystarczy ze w google wpiszaesz haslo suwaczek i napewno wyswietli ci sie wiele mozliwosci:-) a co do wklejania go do swojej wiadomosci po stworzeniu takiego suwaczka wyswiela sie ci linki i wystarczy skopiowac i wklejic na koniec wiadomosci pozdrawiam

 
Witajcie:)

Witam nowe mamusie listopadowe i serdecznie gratuluje:)

Paulinka, Mamunia długo się starałyście czy piękna wpadeczka?

My z mężem już rozpoczeliśmy starania i mam nadzieję, że będą one owocne:) okaże się za 2 tyg:)
 
Cześć Patrycjaa :):):) My z mężem planowaliśmy nasze dzieciątko. Zaczeliśmy dokładnie 7.02.2010 i prosze :) Poszło szybciutko :) Ma chyba mąż dobre plemniczki :D Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!!
Cieszę się, ze tutaj trafiłam :) Naprawdę miło, że inne mamusie pomagają, wspierają i cieszą się razem do samego końca ciąży i jeszcze dłużej :):):)
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie!!! :*


 
Ostatnia edycja:
reklama
witam serdecznie :)
podgladam forum od jakiegos czasu poniewaz czekam na @ ktora podobno ma przyjsc w poniedzielek, napisalam podobno ze wzgledu na to ze w okresie podlodnym wspolzylismy bez zabezpieczenia i moze cos bedzie z tego :D mam nadzieje ze dolacze do was :)
 
Do góry