reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Paulinka no to super, że Wam się udało tak szybciutko:) my mamy nadzieję, że też nam sie uda dlatego działamy:) a ile masz lat jeśli można wiedzieć? kiedy idziesz do gin?

Sisley86 no to trzymamy kciuki by ta wstrętna @ nie przyszła:) ja mam nadzieję, że również będę mogła tu zostać tylko z fasolinką w brzuszku:)
 
reklama
Sialey86 ja rowniez trzymam kciuki moze wszystko pojdzie po twojej mysli i dolaczysz do listopadowych mama :-)
Dziewczyny a ja znow zauwazylam u siebie lekko rozowy sluz co o tym myslici wizyte u lekarza mam dopierro w nastepnym tygodniu i martwi mnie to troche:-(


 
mi w sob powinna przyjsc @
dzis robilam test sikany-czuly 10 czegos tam i jedna czerwona krecha..
miec jeszcz nadzieje?
...
 
Ja robiłam test tydzień po terminie spodziewanej @ i wyszedł negatywny. Zrób test B-HCG. Z krwi mi wykazał tego samego dnia co test z moczu ze jestem w ciąży. Testy z moczu kłamią. Trzymam kciuki :)
 
mi w sob powinna przyjsc @
dzis robilam test sikany-czuly 10 czegos tam i jedna czerwona krecha..
miec jeszcz nadzieje?
...

A ja czytałam kiedyś, że te 10 coś tam są dużo gorsze od tych "zwykłych" czyli 25. Nie pamiętam dokładnie dlaczego, ale specjalista w tym artykule polecał testować na 25 zawsze w dniu spodziewanej @.
I powiem Ci tak. Moja koleżanka robiła test 10, dzień przed spodziewaną @ i był negatywny. @ nie przyszła, więc dzień później znowu test 10 i druga kreseczka słabiuteńka. A dzisiaj córcia ma już dwa miesiące.
Tak więc dopóki nie ma @, jest nadzieja :-)
 
24am24 spokojnie poczekaj do terminu @ i wtedy zrób test...To że jeszcze test nie wyszedł pozytywny moze zalezec od róznych czynników- np. od tego w którym dniu cyklu miałas owulke i kiedy doszło do zapłodnienia...:) Trzymam kciuki aby @ juz sie nie pojawiła...:)
 
Dziewczyny a ja znow zauwazylam u siebie lekko rozowy sluz co o tym myslici wizyte u lekarza mam dopierro w nastepnym tygodniu i martwi mnie to troche:-(

Lila, pojecia nie mam :-( W zeszłym tygodniu to mogło być z zagnieżdżania się zarodka. Ale podobno co trzecia kobieta w ciąży ma jakieś tam plamienia i krwawienia i zdecydowana większość z nich jest całkowicie neutralna dla płodu, więc bym sie tym nie stresowała. Pamiętaj, że cokolwiek się stanie, Ty już nie masz na to wpływu, a stres tylko może dodatkowo zaszkodzić. Nie mniej jak tylko będziesz u lekarza, zapytaj go o to w pierwszej kolejności.
 
reklama
Napewno zapytam nie jest to krew wiec mysle ze nie jest to nic powaznego i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:-:)-:)-(


 
Do góry