reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Asiulko-pierwszy dzień (wczoraj) też bardzo spoko, zero płaczu, dziś troszeńkę pochlipała, ale też bez tragedii. Oby tak dalej i oby w zdrowiu.
Ja nawet nie płakałam, ale jak wróciłam do domu to tak cicho było, że miejsca sobie znaleźć nie mogłam.
Mnie już kręgosłup daje się we znaki, ufff.
 
reklama
przedszkola się zaczęły jak widzę :-) mój Natan niestety się nie dostał, jest 7 na liście oczekujących ... szkoda mi go bardzo bo widzę jak już garnie się do dzieci, w domu też zaczyna się nudzi i ewidentnie brak mu zajęcia, przedszkole by się przydało jak nic ... póki co nic nie wiemy, tak naprawdę to tracę nadzieję że się uda, a nawet jeżeli to tak mi szkoda, że mu przepadł już pierwszy dzień w przedszkolu i wszystko co się z tym wiąże :-( no ale w przyszłym roku zrobię wszystko żeby się dostał ...
 
Grudnioweczko ciesze sie, ze Olcia zadowolona z przedszkola:tak: U nas niestety co dzien to gorzej:-( Pierwszy dzien super, wczoraj troszke poplakala jak juz ja pani wziela i ja wychodzilam, a dzis szloch i placz od wyjscia z samochodu, ze ona nie chce do przedszkola i chce z mama do domu. A mi serce peka:-( W zeszlym roku przechodzilam to z synkiem i powinnam byc przygotowana, ale taki smutek mnie ogarnia kiedy zostawiam ja taka placzaca w przedszkolu...

Kasia-matiy u nas tez byl problem z przedszkolem. Synek jako 3-latek nie dostal sie do przedszkola za racji tego, ze nie pracuje. A mieszkamy na wsi, gdzie teoretycznie wiekszych problemow z przedszkolem nie powinno byc. W nastepnym roku juz jako 4-latka zapisalam go do p-ola do sasiedniej wsi i tam go przyjeli, a corcie przyjeli w tym roku pewnie dlatego, ze ma tam starszego brata (to zawsze w jakims tam stopniu dziala na korzysc). Trzymam kciuki, zeby synek dostal sie z listy oczekujacych. Przedszkole poza chorobskami i czesto ciezkim poczatkiem to same plusy dla takiego malucha:tak:
 
asiulkaa dzięki ... a twoja córcia pewnie już zrozumiała że przedszkole to codzienne rozstanie z mamą a nie tylko na jedne dzień i pewnie dlatego się buntuje :-) poza częstym tłumaczeniem w zasadzie nic nie da się zrobić ... ja tak na wszelki wypadek już teraz cały czas informuję synka, że mama nie będzie z nim chodzić do przedszkola, ogólnie mówi że chce iść do p-la ale z mamą :-) więc mu tłumaczę że tam są za małe krzesełka dla mamy itd. i że będzie się bawił z dziećmi i będzie pani która się nimi opiekuje itd. ... liczę jeszcze że uda mi się z pracą w punkcie przedszkolnym, rozmawiałam z właścicielką i ona chce otworzyć listopadzie grupę żłobkowa i mówi że jakbym u niej pracowała to może uda się Natanielka dać do grupy żłobkowej, ale to chyba jeszcze większy kłopot bo jak smykowi wytłumaczyć, że mama jest obok a nie może się nim zająć itd. ;-)
 
Asiulkaa, kasia-matiy- moja Olka tylko 2 dni do przedszkola pochodziła i w środę już ją rozłożyło. Antybiotyku nie ma ale śpik po pas no i temperatura która dziś spadła na szczęście. Więc przyszły tydzień w domku a potem znów heja do przedszkola, mam nadzieję, że na dłużej tym razem.

Co do płaczu Waszych dzieci w przedszkolu, to Olka w drugim dniu też już trochę marudziła, bez tragedii, ale już nie taki entuzjazm jak w pierwszym dniu.
 
Cześć dziewczyny.
Jeśli któraś znalazłaby chwilkę czasu to zapraszam do poczytania mojego bloga tutaj na babyboom.pl
[h=5]https://www.babyboom.pl/forum/blogs/ariaart/patrze-na-swiat-przez-obiektyw-ariaart-4353/[/h]
Od lipca tego roku biorę udział w akcji "O matko, jesteś kobietą" która wspiera kobiety po urodzeniu dziecka które otworzyły własną działalność :) Ja od kwietnia tego roku mam własną firmę - zajmuję się fotografią - głównie dziecięcą, studyjną. Jeśli ktoś jest z terenów Krakowa to zapraszam :) możemy się umówić na zdjęcia!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poruszałyście temat przedszkola.U nas już chyba gorzej być nie może. Płacz rano, płacz wieczorem, płacze praktycznie przez 90% czasu w przedszkolu, zaczął się budzić z krzykiem w nocy.....póki co czekam do końca miesiąca o potem podejmiemy decyzję co dalej....mam nadzieję na jakąś poprawę....
 
Hej :) No i chyba będzie druga dziewczynka, mąż niepocieszony, ja tak czułam, choć nadzieję miałam. Poza tym wsio ok. W uk połówkowe mam 2 października, a może coś urośnie hihi

Nie zazdroszczę rozterek przedszkolnych i stresu. Mnie to czeka za rok
 
reklama
AAmerie gratuluję biznesu i współczuję problemów w przedszkolu. U nas też dziś gorszy dzień i płacze były. Zobaczmy jutro.

Trusiu gratuluję córci, ja też drugiej oczekuję i tak jak Ty miałam przeczucie, ale jestem szczęśliwa byle by zdrowa była. Będą dwie księżniczki.

A usg połówkowe mam 23.09, czyli za tydzień. W środę idę na badania, w tym glukozę.
 
Do góry