reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witam w ten piękny poniedziałkowy poranek!
Ale ciężko było wstać do pracy.
Ale się uśmiałam z tych niektórych przesądów :-). Słyszałam jeszcze taki, że kobieta w ciąży nie powinna wieszać prania na, bo dziecko urodzi się owinięte pępowiną.
A z tym spaniem, to ginekolog mówił mi tylko, że nie mogę spać na wznak i tyle.
 
Witam :)
Ale tu cisza....jak makiem zasiał.
Nie pisałam nic wczoraj, bo mieliśmy ciekawą niedzielę. Wykańczamy pokoik dla małego, i wczoraj pojechaliśmy po drzwi do Castoramy. Ale przy okazji mieliśmy wymienić pompę na inną. Więc stoimy w kolejce do zwrotów towarów, rozmawiamy sobie z eMkiem, aż tu nagle padłam na ziemię jak długa........jakbyście widzieli minę mojego męża......mieliśmy wózek taki długi, no bo 2 pary drzwi a on głuptasek mnie na ten wózek położył....i zbiegowisko gotowe, zamiast mi dostarczyć powietrza to się 50 osób zebrało, i poszła fama że ciężarna rodzi. No to się zdenerwowałam, wstałam z tego wózka, eMek dostał zjebkę że nawet dyskretnie nie można se zemdleć i poszłam po te cholerne drzwi.....
A resztę niedzieli upłynęło na pytaniach: jak się czujesz? nie słabo ci? podać ci coś? przynieść? i tak dalej.......
Jedyny pozytyw że drzwi kupione :D
 
przepraszam,ze tyle nie pisalam. w ten ostatni piatek czulam po raz ostatni ruchy mojej coreczki a w sobote stwierdzono brak akcji serca. nadal czekamy na porod, poniewaz mam sskurcze ale nie rozwarcie. drogie mamusie mam nadzieje ze wasze malenstwa urodza sie zdroawe i beda mialy szanse poznac wasza milosc.
 
malamrowka.....Boże, tak mi przykro, współczuje Ci z całego serduszka......
[*] dla Twojego aniołka córeczki.......nie mogę w to uwierzyć.....
 
malamrowka1100
Odp: Listopad 2010

przepraszam,ze tyle nie pisalam. w ten ostatni piatek czulam po raz ostatni ruchy mojej coreczki a w sobote stwierdzono brak akcji serca. nadal czekamy na porod, poniewaz mam sskurcze ale nie rozwarcie. drogie mamusie mam nadzieje ze wasze malenstwa urodza sie zdroawe i beda mialy szanse poznac wasza milosc.


Kochana,bardzo mi przykro. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić co czujesz. Takie rzeczy nie powinny nas spotykać.
Zapalam światełko dla Twojej córeczki. [*]
 
reklama
Do góry