reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Boże dlaczego takie rzeczy się zdarzają??? Ja po tych wszystkich złych wiadomościach z ostatnich dni zastanawiam się nad sensem siedzenia na forum :-(. Za mocno potem to przezywam i za dużo myślę o zlych rzeczach :-(.

Malmrowka bardzo ale to bardzo Ci współczuję tym bardziej, że ostatnio bałam się , ze to samo mnie spotka...
Światełko dla Twojego Aniołka
[*]
 
Malamrowka współczuję bardzo. :(

Bardzo ciężkie są te ostatnie dni na forum... oby w końcu złe dni przeszły i spotykały nas same dobre rzeczy.
 
przepraszam,ze tyle nie pisalam. w ten ostatni piatek czulam po raz ostatni ruchy mojej coreczki a w sobote stwierdzono brak akcji serca. nadal czekamy na porod, poniewaz mam sskurcze ale nie rozwarcie. drogie mamusie mam nadzieje ze wasze malenstwa urodza sie zdroawe i beda mialy szanse poznac wasza milosc.

Kochana! Wyrazy współczucia... Tulę Ciebie mocno i modlę się do Boga o to, aby ulżył Ci w cierpieniu!!! Światełko dla twojego maleństwa
[*].
 
przepraszam,ze tyle nie pisalam. w ten ostatni piatek czulam po raz ostatni ruchy mojej coreczki a w sobote stwierdzono brak akcji serca. nadal czekamy na porod, poniewaz mam sskurcze ale nie rozwarcie. drogie mamusie mam nadzieje ze wasze malenstwa urodza sie zdroawe i beda mialy szanse poznac wasza milosc.

Strasznie mi przykro
[*]
 
reklama
małamrówko wyrazy współczucia z mojej strony!!Powiększyła grono aniołków maleńka:-(
[*] (*)(*)(*)(*)
[*]

A ja wczoraj musze się pochwalić byłam na spacerze,wogóle mieliśmy iść na ryby ale staw trzeba było obejść do okoła!!No ale nie chciało mi się tyle iść więc stwiedziłam ,że mój brat ma przejść przez siatke i niech mnie łapie hehe i wiecie,że nawet mi się udało.Dobrze,że ta siatka niska była heh ale śmiesznie to wyglądało!!:-D
 
Do góry