reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja też nie mogę się doczekać, aż zaczną się zajęca w szkole rodzenia :-)
Moja szwagierka była i do dziś korzysta z notatek ze szkoły, mimo, że jej synuś ma 7m-cy
Zajęcia nas uspokoją, bo zawsze się boimy czegoś, czego nie znamy, a jak zapoznamy się ze wszytskii szczegółami, to od razu będzie łatwiej!
 
reklama
Dziewczyny, zmieniając temat, nie macie teraz takich dziwnych (innych) upławów?
Ja ogólnie jakaś bardziej potliwa teraz jestem, a wkładkę higieniczną muszę wymieniać kilka razy dziennie.
 
Podgrzybek ja też ma o wiele, wiele mocniejsze upławy niż normalnie. Nawet zmieniłam wkładki na takie duże i grube, a i tak musze je zmieniac w ciągu dnia, jak podpaski :-). Ale to jest całkiem normalne. Dopuki te upławy nie zrobią się serowate i mocno śmierdzące to raczej wszystko oki, wiem , że to brzwi troche niefajnie ale tak też tłumaczyła mi to moja ginka. Z resztą ja na poczatku przeszłam dwa razy grzybiczkę ciążową i musiałam brać globulki. Dopiero po trzecich mi przeszło.
Jeśli za mocno się tym martwisz to umow się szybciej do swojego lekarza, ja tak zrobiłam, bo grzybica w ciąży to nie najlepsza sprawa. Trzeba ją jak najszybciej wyleczyć.
Mam nadzieję , ze troszkę pomogłam :-)
 
A ja mam pytanko... Jak to jest z ta polozna? ze tak sie wyraze, skad ja wytrzasnelyscie? Bo ja tez bym chciala, zeby mnie oprowadzono po szpitalu w ktorym bede rodzic...a jak narazie to tylko z ginekologiem mam kontakt ale wiadomo, to nie to samo.
Tak czytam i czytam, to prawie kazda z Was wie gdzie bedzie rodzic i jak to bedzie wygladac wszystko...
No i chcialabym , zeby moj maz byl przy mnie i ze mna jak bede rodzic, to komus mam to powiedziec? czy samo w praniu wyjdzie?
Az wstyd sie przyznac...ale ja nic nie wiem :(
 
Czy któraś odczuwa bóle w kroczu, w okolicach kości łonowej? Mnie dopadły jakieś dwa tygodnie temu. Byłam dzisiaj u lekarza, powiedział, że to nic strasznego i nie ma się czym martwić. W sumie i tak się nimi nie martwiłam, tylko ciekawa jestem czy któraś z was też takie odczuwa? Najgorzej jest rano, zaraz po wstaniu z łóżka. Potem jak rozchodzę to nawet nie pamietam, ze boli, dopóki nie podniosę lekko nogi do góry np. wchodząc na krzesło bądź ubierajac się albo nie ruszę szybszym krokiem na ulicy.
 
mglaczek ja za duzo nie pomoge bo jestem w Anglii, a tutaj odwrotnie do was.. widze tylko polozna, rodze w lokalnym szpitalu i tam tez ide na szkole rodzenia i zwiedzanie wiec tam bede o wszystko pytac, tutaj rodzenie z mezem (albo kims innym) jest bardzo popularne ale jeszcze nikt mnie nie pytal jak my "to" planujemy. Wiem za to ze bede pisala plan porodu (pewnie za kilka tygodni) to pewnie tam bede umieszczac tez takie informacje.
 
Uff, no to widać wszystko ok, bo to prawie sama woda. Fakt że zapach ma inny niż przed ciążą. Dzięki zalgol.
Po cytologii w 12 tyg wyszły mi jakieś nieliczne grzybki ale już dawno zaleczone.
mglaczek - no właśnie też jakbym się pociła litrami..
 
reklama
Dziewczyny lekarz powiedział mi, że muszę ograniczyć sól, nie bardzo zrozumiałam, ale chodzi o to, że mam jakiś wynik w górnej granicy normy i jeśli nie ograniczę, to zmniejszy się przepływ krwi do łożyska. Ciągle się zastanawiam, czy w ogóle powinnam przestać jeść sól. Nie przypominam sobie, abym objadała sie słonymi rzeczami, a bardziej wcinałam owoce i sodycze. Szczególnie w te upały bardziej interesowały mnie lody i owoce niż chipsy,paluszi czy kotlety, frytki itp.
 
Do góry