reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Lasotka dawno Cię nie było...co u was?

Jutro wracamy do żłobka. 2 tygodnie chorowania, mała miewała nawet po 41 stopni, była strasznie, jestem wykończona. Całe szczęście z małą już wszystko ok, nie obyło sie bez antybiotyku :/
Idzie 8 ząbek :) dolna dwójka.
Hanusia potrafi już zrobić sama 3 kroczki :)
 
Hej dziewczyny.Dawno mnie nie było_Odkąd starsza poszła do szkoły to nie ogarniam wszystkiego.Rano prowadzanie,biedny Filip nie ma wyjścias i po 7 przymusowy spacer też ma.No ale jeszcze dwa tygodnie i mąż będzie ją odwoził.
Poza tym u nas wszystko dobrze,tfu tfu...Filip ma 8 zębów.Na szczęście bezboleśnie się pokazują.Zaliczyliśmy przeziębienie.Wędruje wszędzie,ale sam to chyba szybko nie wystartuje bo się boi puścić.Dziś mały kończy 11 miesięcy.Już zacznie się odliczanie do roczku:)
Zdrówka choraskom.
 
MonikaO, ta gorączka to była masakra! W razie W polecam Wam kilkuminutowe kapiele maluchów w wodzie o ok 36-37C, działa najszybciej.

Co do zebów - na pierwszego czekaliśmy 8 miesięcy, kiedy się pojawił, chwilę potem równocześnie wyrosły 4 górne - to było zaskoczenie no i jakoś dalej tak poszło :)

Mała budziła się często w nocy, dalej ma problem z noskiem. Nie ma już kataru, tylko gęstą wydzielinę z zatok, przeźroczystą, być może alergia. Znowu...
 
Madziaczek wszystkiego naj dla Filipka :-)
jak to jest, moja córka od września do przedszkola, a ja mam mniej czasu niż przedtem :szok:
Lasotka współczuję temperatury, faktycznie musieliście mieć ciężko. Moja córka najwięcej miała 40 i to w wieku 3 lat i faktycznie najbardziej pomagały chłodne kąpiele i zimne kompresy na czoło. ale z takim szkrabem...
MonikaO wszędzie się wydaje pieniążki niestety, ale na pocieszenie możecie sobie pomyśleć jak to będzie przyjemnie siedzieć we własnym ogrodzie, może na hamaku...a tu zima za pasem brrr

a nam chyba idą trójki górne... jeszcze nie ma dolnych dwójek, żadnych czwórek... Generalnie nie jest źle, tylko te kupy................... robi po 5, 6 na dzień, a wystarczy że jest 5 min z kupą to już ma tyłek odparzony. raz zrobił kupę i chyba spał z nią do pół godz, pupa cała czerwona, aż płakał jak siadał. nie idzie doprowadzić jej do normalnego stanu, bo ciągle nowe porcje. najlepiej jest po nocy, ale non stop go sprawdzamy i kremujemy. Sudocrem najlepszy.

padam na twarz, cały weekend i dzisiaj pichciłam w kuchni, placki z dyni, ciasto z dynią, obiad, znowu placki, znowu ciasto, kotlety z dyni...o śniadaniach i kolacjach nie wspomnę... tyle roboty z jedną dynią, ale kurcze polecam, Sawinkowi bardzo smakował taki gęsty wywar z dyni. Swoją drogą super warzywo, nadaje się do wszystkiego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry