reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Hej, zjechałam na dwa tygodnie do domu, ale strasznie mi brakuje czasu. Witam wszystkie nowe mamusie ;D

Poprosze o kilka informacji:
1. jaki to konkurs, może też zagłosuję na Mateuszka?
2. Jak można obejżec zdjęcia naszych pociech?
 
reklama
Olcia13 jeszcze się z Tobą nie witałam, niniejszym to nadrabiam. Nic się niebój po maluniu się nauczysz wszystkiego, ja już od dawna tu zaglądam i wciąż czegoś nie wiem ;)
 
Wrocilam, przywitalam sie i znow zamilkam...
Nie wiem, w co wlozyc lapy po tym powrocie (nie dosc, ze prania i prasowania po calym miesiacu sa tony, to jeszce byl remont, jak nas nie bylo i mam sprzatanko po remoncie. Do tego slub i chrziny wnet i juz nie wyrabiam...) blehhhh
 
Kira! jak fajnie, że wróciłaś :-*
Ja, pierdoła myślałam, że właśnie sakramenty pobieracie, dopiero mnie Blond uświadomiła, że na wczasach u teściów jesteście, a wielka imprezka dopiero w sierpniu.
Ciekawa jestem jak teraz wyglądacie. Znajdź chwilkę i pochwal się koniecznie jak było i jakie zmiany zaszły w życiu Emilki
 
reklama
Do góry