reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Karolla, Magduska zazdroszczę Wam dziewczęta wyjazdu jak cholera :) ja na razie jadę z dzieciakami do mojej babci-83 lata, ale jest w dechę i będzie tam ciotka po 50 :) ale może coś pomoże przy dzieciakach
 
Mika ja wczoraj oddałam głos na Matiego, nawet nie wiedziałam że to Twój maluszek- jest super :laugh: :laugh: :laugh:
 
olcia13 pisze:
Karola, Maguśka gdzie się wybieracie na wakacje? My myślimy i mamy dylemat Polska czy gdzieś dalej....
jedziemy do miejscowości Czarna Dąbrówka ok 74km od Gdańska jest super ośrodek domki oddane w maju tego roku
nad jeziorkiem rewelka !!!
 
dzieki dynia!!!


Ewako, czyzbym na tym zdjeciu widziala zaczatki zabkow???Bartosz jest superowy!!!

Karolla co to za gosc migajacy na poprzedniej stronie???

 
jeny dziewczyny nie nadrobię zaległości. Czytam i tak jakbym już nic nie wiedziała :( A tu od poniedziałku znowu 2 tygodnie bez kompa.
Witam nowe mamusie.

A czy wiecie co z Rybką?
 
reklama
Do góry