reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
A ja dzisiaj spała 4,5 godziny. Poszłam spać o 12 bo było jeszcze dużo do roboty a Iga od 2:30 do prawie 4 zrobiła sobie przerwę w spaniu. No a 6 musiałam wstawać do fryzjera ::). Mam nadzieje, że w dzień sobie pośpi to i ja odeśpię bo ta nocka też będzie zarwana :p
 
R410_copy3.jpg

Blond wszystkiego naj na tej nowej drodze życia. Pociechy z męża przede wszystkim. No i żeby po ślubie zmienił się na jeszcze lepsze.​
Udanej uroczystości i zabawy
 
Dostałam od Rybki smska. Od 2 dni jest panią magister :laugh:. Piotruś już sam siedzi i rwie sie do siadania. Rybka bez neta na razie :( Pozdrawia was wszystkie
 
Witaj Kira, fajnie, ze sie pojawilas znowu wsrod nas.
Moj Mateusz tez sie rwie do siadania i do stania, troszke mu pozwalam, ale ogolnie nie chce mu za bardzo obciazac kregoslupa.

Czyzby dzis byl wielki dzien Blond???
Kochanie, wszystkiego najlepszego dla Was obojga!!! No i dla dzieciaczkow tez!
 
reklama
Do góry