reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Kira Słonko bedzie dobrze włącz turbo topalanie i bedzie ok....wrzuc choc jedna Wasza fote bo juz stesknilismy sie :-)
 
reklama
Kira glowa do góry, dasz radę.

nikita a moge trochę tej energii od ciebie? Bo ja w poniedziałek wujeżdżam i tez powinnam dzisiaj szalec w domu, ale jakoś nie mam siły ::)
 
Dzieki za ponowne powitanko i podtrzymanie na duchu...
Nic mi sie nie chce przez ten upal.
W do0datku wczoraj nazarlam sie arbuza i obie mamy teraz lekkie sensacje zoladkowe. A ze zmian u nas, to opalone mordeczki (obie) i zabeczki juz tak fajowo widoczne (i ida nastepne :-) ).
Szukam aparatu, zeby zrzucic fotki i chociaz tymi dwiema perelkami sie pochwalic :-)
Nie mam czasu na czytanie i nadrabianie zaleglosci, wiec pytam tutaj... czy Wasze maluchy, tez podciagaja sie do stania, jak sie im daje paluchy?? Bo moja od razu hop na nogi i dumnie maszeruje do przodu (nieporadnie oczywiscie i krecac dupka na boki), ale cos mi sie wydaje, ze to stanowczo za wczesnie...
 
Mi ortopeda kategorycznie zabronił sadzać Igunię. Dopuszczalna jest jedynie pozycja półleżąca, czyli pupa Iguni na moich kolanach a jej plecki oparte o mój brzuch
 
Kira witamy!!!!!!!!!! Fajnie, że jesteś !!!!! Przyłączam się do apelu o fotki, mam nadzieję, że miło spędzałaś czas :)
Nikita, wow!!! A może byś tak przyjechała z rana i kopnęła mnie w tyłek na rozpęd, my z Jankiem znowu spaliśmy do południa- odsypialiśmy imprezkę. Hehe jak za starych dobrych czasów, szaleństwa do 6 rano były :D i powrót wczoraj o 17 :)
Olcia, nie staraj się nadrabiać, tylko na bierząco dawaj, zobaczysz jak szybko się wkręcisz ":)
 
Kira, odradzam stawanie na nóżki, bo mała może nie chcieć raczkować. Tak się czasami dzieje, a po drugie to chyba niezbyt wskazane dla kręgosłupa.
 
reklama
Do góry