reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Napisałam posta i ni ma:mad:

Juz widzę jak filmy oglądacie,he he

Hania śpi juz 2 h, pewnie zaraz pobudka na mleczko bo zasnela bez

Buziaki dla 7 miesieczniakow :-*

Pierwsze słyszę o tych specyfikach o których piszecie, czasami amolem dzieci posmaruje

Dobrze ze dzień się kończy, niby wszystko ok ale chodzę jak bomba zegarowa, podobno jestem nie do wytrzymania, wszystkim się obrywa, nawet mojej mamie :(
@ juz przylazla wiec może samopoczucie się poprawi, oby...

Spokojnej nocki
 
Katka, trzymaj się dzielnie. Łączę się w bólu. Męża tylko 2 dni nie było, ale z chorymi dziećmi wystarczy.
Moja też mało jadła na początku, ale ona raczej z tych dużo jedzących , więc po 3 dniach zaczęła nadrabiać.
Ja zazwyczaj robię jej ulubione dania wtedy. W czasie choroby wchodzą głównie kwaśne zupy, pomidorowa, szczawiowa, ogórkowa.

Pulmicort na 100 % miałaś? Jest też Nebbud i on przy refundacji sporo taniej wychodzi niż refundowany Pulmicort. Chociaż nam ostatnio przepisali też P.

Tusia, no to na sanki :tak: U nas też dosypało.

Najlepszego dla wszystkich jubilatów.
 
Dzień dobry :)
Nocnych płaczy "bo wypadł smoczek" lub "bo leżę na plecach" ciąg dalszy. Kiedy to dziecko wróci do ładnego spania? Bycie matka jest cholernie męczące, a nie mam przecież tak najgorzej.
Pogoda się zpsuła. deszcz pada już pół nocy. Może w dzien się rozpogodzi.
Caluski, cukiereczki ciasteczka. (pamięta ktoś z jakiego programu to tekst?)
 
U nas są płacze 'bo leżę na brzuchu'. Dzisiaj był jeden o 6 ale udało się udobruchać smoczkiem i dospał do 7, ale wygląda na to że już zainaugurował nowy dzień o dłużej nie pośpi eh :)
 
reklama
Do góry