reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2014

reklama
Dzień dobry :-)

Dziś pobudka o 6 i tylko dlatego, że mężowy budzik zadzwonił grrrrr. Za to teraz już drzemie słodko, a matka zamiast pospać z córcią po necie buszuje ;-)

Skończyła się plucha, dziś lekki mrozek u nas - może śnieg spadnie, ech.... Ale fajnie jest :-)

Ale co tam spanie, na 10 idę na pogadankę z panią przedszkolanką - koniec półrocza, Mati idzie do zerówki i takie tam. Mam nadzieję, że za bardzo nie będzie mi na niego skarżyć :-p
 
Taaaak... 30 ton! Wiecej hitow przez 20 min, niz na dobe w dzisiejszym mtv ;)

Kupilam wczoraj pomaranczowe pampersy na probe. Ciagle kupuje lidlowe, dady i babydream. Za lidlowe zaplacilam ostatnio 58 gr szt. w makro za pomaranczowe pampki dalam 60 gr szt, za to zielone kosztowaly 94 gr szt :o

94?? :o jak kupowalam ostatnia partie zielonych w promocji musialam placic cos 60 gr. Ponioslo ich z ta cena... Musze obczaic te superpharmowe jeszcze.

Kupilam tez sloiczki z miesem. Te wychodzily po mniej wiecej 3,50 zl szt, a w auchanie ok 5 - to byl dobry zakup :p

Inna kwestia. Mleko bebilon. W rossmannie 60 zl, w makro 45...

Taki z tego moral, ze warto przeliczac i sprawdzac jezeli chce sie zaoszczedzic :p

Dzis idziemy z Dasiem po sloiki owocowe i wiejskie jajka :p a od wiosny gotuje sama...

Noc jak zwykle, choc ostatnio smoczek zastepuje cyc. Troche mnie denerwuje, ze Adas praktycznie ciagle domaga sie smoka w nocy :/ w dzien tylko do spania



Milego dnia
 
Makota, ja właśnie testuje pampy z super pharm i myślę że spokojnie mogę polecić. Zwłaszcza w cenie promocyjnej.

Emyly, u mnie wczorajsza nocka taka była.

A dzisiejsza.... dramat. Cyc częściej niż co godzinę. Jestem zombie dziś.
Tłumaczę sobie ze to MUSI być ząb bo już go prawie widać. Pokładam całą nadzieję w tym że jak już ząb wyjdzie to będzie choć chwila spokoju.

Dziś Tymek kończy 7 m-cy.
 
sto lat da Tymka!!!

dzień dobry !!
nie było mnie kilka dni, ale mamy urwanie głowy i jeszcze na wekendy wyjechaliśmy do babć...

ja zaoszczędzam kupując w niemczech, wszystko tam jest o wiele tańsze, ale to trzeba mieć możliwość.. dobra jakość, wszystko bio, kaszki, mleka, jedzonka, owocki, o połowę prawie tańsze.

z małym mam problem bo mało je w dzień. wieczorem wciąga butle 200ml gęstej kaszki i po 7-8godzinach mleko 160ml. a w dzień ledwo an śniadanie 140ml mleka - wmuszanie, po 3h owocek, po 2h ledwo mleko 120ml, potem obiadek 150g jakoś zje, i tyle.... nie chce więcej. zapytam lekarza czy można już druga kaszke na śniadanie. ale mam same z glutenem, bez glutenu to tylko ryzowe, a synek cierpi na zaparcia więc odpada. no i nie chce pić!!!! nic. nawet slodkiego soczku...

zastanawiam się nad podaniem słodzonej herbatki - cokolwiek aby pił. a kiedy mozna dać cytrynę? mojej siostry synek uwielbia rumienk z cytryną i miodkiem, ale starszy jest o rok. i miód chyba po roku można. dałabym cukier i cytrynkę. ostatnio dałam mu kiwi aby trochę na kupę zadziałać... takie bobiszcza strzelał że pewnie go pupka bolała..

no i budzi się w nocy z krzykiem. jak zaśnie, to w ciągu 2h godzin budzi sie czasem i z 8 razy, potem chwila spokoju, i znów, trzeba lulać, smoka dawać. zaśnie i wypluwa.. u moim rodziców całą noc budził sie co godzinę, dałam mu jak zawsze jedną butlę ok 3 nad ranem, a i tak obudził się po 4 i po 5 i po 6... i wstał o 7. ja juz po 5 dałam sobie spokój ze spaniem... może to jakiś skok?? żebów ni widu nie słychu.... ale za to od 4 dni zaczął się przemieszczać, takie coś pomiędzy raczkowanie a pełzaniem.
 
Pola najlepszego dla Tymka :thumbup::) Zawsze o Was pamiętam, bo Szymek zapoczątkował serię. Dzień po mnie rodziła Gosia i Makota i Ty kolejnego dnia:)

Kum cytrusy i miód to jedne z najczęstszych alergenów. Ja bym ani jednego ani drugiego przed skończeniem roku nie podała. No i czarna herbata też nie bardzo. Może spróbuj z ziołowymi? Albo sok z jakiegoś owocu, który Mały lubi?
 
reklama
Ja pamietam, ze Szymek dzien przed, Tymek dzien po, a Olek to blizniak ;)

Najlepszego dla Tymka ;)

Cos bym porobila, ale Adas ma cholernie plytki sen. Wole nie draznic lwa :/

Kum - ja tez odradzam cytryne i miod
 
Do góry