reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dobry,
Chociaż raczej nie za bardzo. Wczoraj byłam styrana jak koń po westernie, bo rano z Julką po południu sprzątanie chaty, bo jutro teściowie przyjezdzają. Byłam tak padnięta i mąż powiedział, że wstanie dzisiaj do Juli, bo ja po południu mam robotę i wizyte u dentysty (kanałowe :( )
No i rano się budzimy, a on mi płacze, że nieprzytomny, no dziwne jak po 2 się jeszcze nie spało. No i ja musiałam wstać, jestem wściekła, zmęczona i ogólnie do dupy. No to zaczęłam dzień od narzekania.

Katka wszystkiego najlepszego dla natki :)
Makota, może te czasy jeszcze wrócą :)
Lilla i jak tam Zolinka spała?
Elifit a jak u ciebie??
Haust dobrze, że dzieci już lepiej :)

Śniadanie: Kawa :) Poźniej może jakaś kanapka.

Do później :)
 
reklama
Dzień dobry

U nas jedna pobudka w nocy. Usnela po 11. Arus wstał o 10!
Na śniadanie płatki owsiane z synem a potem kawa.

Limonka powodzenia u dentysty.
Mężowie to słabe osobniki heh
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,
Pobudki były po północy, po trzeciej i po szóstej. Potem chwilę pospala i przed 8 już definitywnie wstała i wolała rodziców że rano już jest. wzięłam ją na dół aby mój schorowany małżonek jeszcze dospał.
Po dziewiątej nakarmilam super gęstą kaszką z tartym jabłkiem i zabrałam ns basen. Grupowe zajęcia. Niestety na ulotce która mam jest błąd i trafiłam na zajęcia dla starszych dzieci (powyżej 1rz), mimo to bawiłyśmy się świetnie. Zaraz po zajęciach Zolka włożona do wózka i dostawszy smoka zasnęła. Wróciłam z przebieralni a ona już 'chrapała' :D
Następnym tygodniu już na dobra godzinę przyjedziemy.

Śniadanie to najczęściej herbatka ziołowa (ostatnio koper włoski) i kanapka/tost/jajecznica. Codziennie rano mowie że chcę kawę, a pije jedną na 3-4 dni. Do kawoszy to ja nie należę.
Teraz do koleżanki na herbatę, a potem do domu jakiś obiad zrobić. Dzisiaj może makaron z pieczarkami i mielonym??
Miłego dnia
 
Witam

Dziewczyny dziękuję za życzenia :)

Moim imienniczkom wszystkiego najlepszego:):-*

Zdrówka dla małych i dużych chorowitków :)

Sokoja mam nadzieje ze synek pięknie recital

Makota ja też podaje ta Wit d co Ty

Szarlotka w piekarniku,Hania po spacerku,najedzona,rozmawia z zabawkami;)

Chwałę się,dostałam wczoraj piękne róże,tort,laurki i bieliznę od męża:)

Miłego dnia,dziś znów wpadną goście na kawkę:)
 
Cześć Dziewczyny!!! nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta, bo ja tak na raty piszę.... zawsze jak już mam usiąść, to zawsze coś:) doczytać wszystko, co napisałyście ciężko.
Ale z ogólnych wieści to też widzę, że tak jak u nas, same marudery aktualnie rządzą:) nasz Antoś dziś kończy 6 miesięcy:) wszystko mu się pozmieniało, jak wcześniej spał w nocy od 21 do rana, tak teraz pobudki, co 3-4 godziny. ogólnie marudny jest i chce, żeby tylko z nim siedzieć, czasami jest mi już ciężko...rozszerzamy powoli dietę i tu pytanie odnośnie glutenu- kaszki mannej: jaką Wy dajecie swoim maluchom, taką zwykłą błyskawiczną dodajecie do posiłków, czy jakieś specjalne np. z Nestle. Dziś widziałam taką w Rossmanie ale za ponad 10 zł! także zastanawiam sie czy taka zwykła błyskawiczna też może być.
I chciałam się jeszcze z Wami podzielić, jeśli macie Wy albo ktoś ze znajomych dzieciaczka z ropiejącym oczkiem z powodu zatkanego kanalika łzowego: my walczyliśmy z jednym okiem 5 miesięcy, masaże, przemywanie itp. było to bez żadnego skutku, wizyty u okulisty i ostatnie zalecenie - zabieg przekłucia kanalika. Na samą myśl o tym aż mnie ciarki przechodziły. Całkiem przypadkiem znalazłam w internecie forum, gdzie jedna dziewczyna pisała, że na dzień przed takim zabiegiem jej dziecko zachorowało i nie można było wykonać znieczulenia do zabiegu. Pediatra zapisał im krople do nosa Nasivin i o dziwo po tym oko się odetkało. Potem jeszcze jedna dziewczyna napisała, że u niej tak też sie stało. My dzień przed Wigilią też polecieliśmy do apteki, żeby jeszcze spróbować tej ostatniej deski ratunku i co...okazało się, że zadziałało, po kilku dniach do dziś oko czyste i piękne...także nie wiem, jak Ci okuliści leczą, czy chodzi o nabijanie kasy na takich zabiegach (kosztuje on 400 zł), zwykłe krople do nosa za 17 zł zadziałały:) no to tak Wam chciałam napisać, jakbyście mogły przekazać dalej komuś w potrzebie:)
my jeszcze nie siedzimy, bujamy sie na razie i szczerbaci jeszcze jesteśmy, pozdrawiamy
 
Helouu,
Jak przekonac swoje dziecko by poszlo w koncu spac?? ;-) miala dzis dwie drzemki po 15 min, a wstala o 8. Teraz jest juz wykapana i ani mysli spac. Kloci sie z misiem;-)

Anulka, ja daje z nestle zdrowy brzuszek, ale chyba mozna taka zwykla tez podawac.

Agulam, dzis imieninowo wszystkiego najlepszego:-)

Paaaadam:-/
Milego wieczoru!
 
Ja przekonuje za pomocą wózka - bujam aż zaśnie, ale pod warunkiem, że jest zmęczony. No i koniecznie przez próg. Tak się przyzwyczaił, że nawet na spacerze muszę go uśpić takim ruchem jak w domu [emoji41]
 
reklama
Do góry