reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Elifit nie smaruj. Moje kuzynki uwielbialy ten lakier od obgryzania i potem specjalnie to robiły, żeby im posmarować paznokcie...
U Oli nowa ciocia w przedszkolu jest, ale to w drugiej grupie. Nie wiem sama co jej się stało. Mam nadzieje ze przejdzie szybko
 
reklama
Hej

Pola powodzenia z cyckiem oby szybko przeszło :)
Graza mój tez wyzwala we mnie jedze.
Elifit sama chciałabym to wiedzieć :) ponoć jak właśnie zmniejsza się dziecku liczbę drzemek to one się łączą i bdziecko śpi dłużej. U nas czasem zdarzy się godzina. Ze 3 tyg temu przeszła na 3 drzemki i zastanawiam się czy nie zmniejszyć do dwóch.
Małgorzatka oby oli szybko przeszło :)

Jula rano grzeczna z tata z mama juz nie bardzo ale przetrwalysmy ;) tylko się poklocilysmy na wieczór ;) dosłownie moje dziecko na mnie krzyczalo . i na dodatek na noc dostałem @ :(
Ide palulu :)
Spokojnej nocki :)
 
Człowiekowi ledwo udało się oczy zamknąć, tak fajnie przysypia, odpływa do innego świata i czuje błogość, a tu nagle ee ee gu ba aba.
I to uczucie, że nie wiesz w pierwszym momencie czy się budzisz czy zmartwychwstajesz :banghead:

Dziecko nakarmione. Dobrej nocy, wracam do lepszego świata;)
 
Doberek

Małgorzatka oby bunt sybko przeszedł,może z zazdrości o siostrę?

Elifit mój Wiki tez zaczął obgryzac,na razie nic nie robie,tłumacze bo on już duży

Mika powodzenia dziś

Kornela a może te kupki bo ząbki idą,hm nie mam innego pomysłu

Limonka Graza mam czasami podobne odczucia,he he

Ehhh te nasze dzieciaki,Nocka kiepska, Hania co chwila się wybudzala i płacz,dałam viburcol, daje już któraś camille? Obstawiam zeby...

Dziś czeka mnie mile popołudnie, przyjeżdżają przyjaciółki,jest nas razem 5 i dawno w takim składzie się nie widziałysmy wiec tym bardziej się ciesze:)))nasze dzieciaki juz duże wiec zajmą się sobą,a Hanie przejmie tatuś

Zmykam bo trzeba dziś domek ogarnąć,ciasto zrobić, jakieś zarelko, miłego dnia:))))
 
Dobry dzień:) za oknem wiosna, a ja się czuję jakbym wcale nie spała. Mam ochotę zostać w łóżku na całą wieczność. Nie wiem skąd to uczucie, bo dzieć spał grzecznie od 22 do 9 z dwoma pobudkami. Tylko matka jakaś wybrakowana dzisiaj. Nic trzeba się wziąć w garść. Robię kawkę, może powróci mnie do żywych cudem (parafrazując klasyka). Po kawce spacer, aptekę trzeba odwiedzić, maść odebrać, mleko kupić, zakupy po drodze zrobić, po drodze może wpaść do koleżanki na kawę. Ot, taki plan na przedpołudnie.
A potem obiad. Czy któraś ma sprawdzony przepis na placki po węgiersku?

Agulam ja podawalam Camillie, myślę, że pomogła chociaż tak naprawdę nie wiem jak było by bez niej. Ale chyba nie chcę wiedzieć.
Miłego spotkania życzę :) fajnie tak czasem w gronie samych bab :p

Pola to dobra wiadomość od Ciebie na początek dnia :) mówiłam że będzie dobrze:)

Miłego dnia dla wszystkich:)
 
reklama
Dzien dobry,

Karolek zrobil mamie prezent, blogi sen do 8:30. Dzisiaj jade do firmy bo cos w moim dziale nie wesolo.

Pola super ze przeszlo. No to walczymy dalej;)
Malgorzatkar moja kolezanka przechodzi bunt 2latka podobne historie, tylko cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc plus wyznaczanie granic. Jak sama stwierdza czasami ma dosc.

Milego dnia.
P.s. karcio zrobil kupke wielkosci nakretki od bephantenu, poczekam z tym czopkiem moze pusci. Jest pogodny i spokojny.
 
Do góry