reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

U nas przez ostatnie dni tyyyyle sniegu napadalo, a dzis deszcz,grrr! W sumie jest mi to obojetne bo i tak siedze w domu:/dziewczyny, w czwartek Laura konczy branie penicyliny, myslicie ze w piatek juz moge z nia wyjsc na 10 min? Czy to zbyt szybko?

Kornela, Twoja siostra jest super:) potrafi poprawic humor!

Co do smokow.. Ja juz nawet nie probuje jej podawac, ostatnio kupilam tome teppie,czy jak to tam sie zwie, 6-18. Nic z tego, najbardziej do ssania jej odpowiada zyrafa:/
 
reklama
Makota no bez jedzenia ale on od kąd skończył 2.5 miesiąca to tak spał po 10-11h ciurkiem. Teraz tak od połowy grudnia coś mu się przestawiło i budzi się na jedzenie o 4-5 :/

U nas smok Lovi 6-1818mies świecący w ciemności :) ale on tylko zasypia ze smokiem potem zabieram mu.

I po drzemce 33min :(
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!:)
Nie było mnie od soboty i już się stęskniłam:-)nadrobiłam Was więc pisze....
W sobotę byliśmy u teściów, cały dzień. Miałam już serdecznie dość, ale widzimy się z nimi raz na miesiąc więc przetrwałam dla męża żeby mu przykro nie było....
Niedziela była nuda gdyby nie nalot moich chrześniaków i totalne zdemolowanie domu:tak:
Wczoraj byliśmy na wizycie u ortopedy bo za dwa dni kończymy pół roczku no i podczas badania jedno bioderko coś mu nie pasowało i wysłał nas na rtg. Całe szczęście stwierdził, że róznica jest minimalna i mały ma jak najwięcej leżeć na brzuch i mam go nosić z bardzo szeroko rozstawionymi nogami i powinno być ok bo na chwilę obecną nie wymaga to żadnych działań.... ufffff

Przy okazji kupiłam też dywan i uwaga chciałam ożywić pokój i tak ożywiłam, że kupiłam czarno-szaro-karmelowy:cool: ja to umiem trzymać się wcześniejszych założeń nie ma co.....
Wczoraj pokłociłam się z mężem że hej a na koniec dnia wpadła moja maniakalna kochana siostra twierdząc, że nowy dywan powinnam oddać do czyszczenia bo zawiera jakieś substancje, które szkodzą małemu.... miałam jej powiedzieć, że poleje go wrzatkiem:))))) ugryzłam się w język....
Swoją droga mały jest taki szczęśliwy bo ma duży dywan i świruje ciągle na nim,,,,mata była już za mała.....

Rzopisłam się a jeszcze mam trochę do napisania, ale idę zjeść śniadanie bo zaraz pewnie mały wstanie.....
Potem sie odezwę....


:-D Kornela uwielbiam pomysły Twojej siostry!!!! No śmieję się jak szalona za każdym razem jak czytam Twoje opowieści :-D
 
Kornela nowy dywan + wrzatek i twoja siostra - padłam i kwicze :D

Tusiek gdzie i dlaczego uczyłaś się tak oryginalnych języków?

Wrzuciłam dzieciaka na plecy i spokojnie z koleżanką herbatę i ciasto ogarnęłyśmy bo Z. zasnęła :) Zaraz biorę pieseły na sikundę (szybkie siku) bo pada mocno.
 
Hej ja na chwile bo tylko tyle mam :/

Kasia no gratulacje :D oby tak już zostało.
Małgorzatka u dziewczynek to jest fajne ze zawsze mozna przekupic nowym ciuchem do przedszkola :)
Lilla fajnie, że spotkanie się udało.
Kornela twoja siostra mistrz :D
Makota widzisz Daś też czasem ma litość dla mamuski :)

Julka dziś trochę lepiej , ale non stop trzeba z nia siedzieć albo zabawiać. Z tym że dzisiaj jest mąż więc damy radę, ale chata woła o pomstę do nieba więc muszę się jakoś zorganizować. Nie wiem jak przedłużyć Julce drzemki tzn chociaz jedną:/ Jedyna opcja ze się klade kolo niej i tule. Macie jakies pomysly??
 
Witam się po wizycie :) Jestem zadowolona, w końcu ktoś wziął mnie poważnie i potwierdził, że moje dziecko najprawdopodobniej ma alergię a nie skazę białkową! Jupi jaj! Szczegóły jeśli ktoś chce w wolnej chwili mogę opisać na wizytowym, jeśli kogoś to interesuje;)

Lilla studiowałam filologię polską. A że zawsze widziałam, że nie chcę uczyć w szkole to robiłam specjalizację wschodniosłowiańską. W między czasie spędziłam pół roku w Nowym Sadzie.

Młody zasnął w drodze do domu, wystawiłam na balkon i wietrzę chatę. Mój termometr w słońcu pokazuje 23stopnie :eek: I tylko delikatny wietrzyk wieje. Wiosna normalnie - świat oszalał ;)
 
Tusiaczku pisz szczegóły

Wróciłam z fitnessu, żyję...jeszcze... Obiadek zjedzony, zaraz na spacer do biedronki idziemy, skończyły się pieluchy, a ze promocji brak, trzeba posiłkować się dadami :-) swoją drogą Wczoraj w gazecie dostałam próbkę nowej dady co jej jeszcze nie ma w sklepach i super wyglądała
 
Tusia, ladna macie wiosne tej zimy:D
U nas dzis 3 stopnie, deszcz,wiatr.. I co tam jeszcze mozliwe:/

Zadowolona jestem, bo trafilam na wyprzedaz w h&m.. Nakupilam ubranek dla malej juz na roz.80 i zaplacilam polowe tego co bym wydala kupujac bez promocji. Ahh kocham takie akcje;D

Laura dzis mnie zaskakuje, spi juz 2,5 godziny! Az nie wiem co ze soba zrobic, nie pamietam kiedy ostatnio tak spala:)


Noooo miesiac mnie nie bylo, ale klatwa forumowa dalej dziala:p wlasnie wstala:)
 
reklama
Hej ja na chwile bo tylko tyle mam :/

Kasia no gratulacje :D oby tak już zostało.
Małgorzatka u dziewczynek to jest fajne ze zawsze mozna przekupic nowym ciuchem do przedszkola :)
Lilla fajnie, że spotkanie się udało.
Kornela twoja siostra mistrz :D
Makota widzisz Daś też czasem ma litość dla mamuski :)

Julka dziś trochę lepiej , ale non stop trzeba z nia siedzieć albo zabawiać. Z tym że dzisiaj jest mąż więc damy radę, ale chata woła o pomstę do nieba więc muszę się jakoś zorganizować. Nie wiem jak przedłużyć Julce drzemki tzn chociaz jedną:/ Jedyna opcja ze się klade kolo niej i tule. Macie jakies pomysly??

Limonko moja córeczka dzisiaj spała 30 min 9.30-10.00 w wózku w drodze do sklepu i z potworem, oraz właśnie ucina drugą drzemkę na moich plecach. Inaczej marudzi, a gdy tylko widzi chustę to tsk się cieszy, że naczelam się zastanawiać w jakim wieku zaczynają się uzależnienia :p

KOCHAM CHUSTY. Dziecko czuje miłość, a ja mogę obiad gotować.
 
Do góry