reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam,
Wywołują to sie zgłaszam [emoji4]
Prad jest
Mąż chory
Karo gra w lego
Wiktor drzemie
Zaraz wstawię rosół.
Czyli polska niedziela [emoji4]


Aaaa i wiejeeeeeeeeeee
 
reklama
Oj wieje... Nie lubię takiej pogody, spać mi się chce...
Ola z tata wysłana do schowka po karton od choinki, Zuzia śpi, a ja szukam motywacji do ruszenia tyłka
 
u nas nie było źle. ale pizga. mąż pójdzie spacerować :baffled:

ja dzis robię lazanie. zara zaczynam. mam czas na takie kulinaria. bo mąż na chacie.

maruderek się włączył.. chyba czas na lunch
 
U nas też wieje :-\ pogoda paskudna, ale ciepło
My mamy kotlety, brokuly i ziemniaki, rosołu mi się nie chce robić ;-)
Mały też dziś walczył :-\
Ale za to zjadł kaszkę ze smakiem - jupi :-D
 
Cześć dawno mnie nie było,wybaczcie ale nie nadrobie:/

Mam nadzieje ze u Was wsio ok:)
Noo chyba ze coś baaardzo ważnego mnie ominęło to piszcie:)

Starszyzna z tatusiem w kościele wiec dlatego mam chwile.Hania padła przed chwila, ufff

U mnie dziś schab ziemniaczki i surówka:)po polskiemu tez:-D

U nas ok,Hania marudna się zrobiła,nocki gorsze ale dajemy rade.i wiecie co robi,przybiera poze do raczkowania,i buja się w przód tył.w szoku jestem:-o

Wczoraj byliśmy na basenie z Hania, była przeszczesliwa, ale z nadmiaru wrażeń chyba, nie spala cały dzien:-o

Pogoda do du.py,pi.zga masakrycznie:-o

Popołudniu jedziemy na urodzinki do 6 latki:)

Miłego popołudnia:)
 
Hellol. U nas tez wieje przestrasznie. W nocy to doslownie czatowalam przy oknie czy nam czego nie urywa z dachu, albo po podworku nie fruwa, bo trzaskalo niemiłosiernie. U nas juz po obiadku. Zrobiłam zapiekanke z kurczakiem, brokulem, ziemniakami, serem i czosnkiem.

Wczoraj ze starszaczkiem na lodowisku bylam i strasznie sie mu podobało. Dzisiaj całą bandą ba basen się wybieramy. Ciekawe Jak Malenstwo zareaguje :D. Miłego popludnia.
 
Sokoja czyli u Was dziś basenowe debiut?u nas wczoraj,Hania zadowolona,roześmiana a zarazem zdziwiona.Akurat Ola miała zajęcia i jej instruktorka pokazała jak Hanie trzymać żeby wody nie piła.powodzenia :-)
 
reklama
Do góry