reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Angelika trzymam kciuki, żeby to było to. Dobrze kojarzę, że trzydniówkę przechodzi się raz? Mielibyście z głowy.
Jejku dziewczyny, ja wysiadam przy głupich zębach, a jak sobie uświadomię ile jeszcze chorób przed nami to już się boję.
To za dużo na moje słabe nerwy. :confused:

Dzisiaj nie urządzamy dzikich harców do północy, od prawie godziny Szymek ładnie śpi i mam nadzieję, że tak zostanie do rana:rolleyes:

Mam nadzieję, że u Was też spokojniej już dzisiaj:thumbup:
Pozdrawiam z kubkiem Earl Greya, oglądając po raz enty wojnę Polsko-Ruską, życzę spokojnej nocy:)
 
reklama
Tusia, ja w związku z chorobami mam codziennie dylemat. Czy idąc po córkę do przedszkola, małego zostawić na mrozie, deszczu itd. ew zostawić ryczącego na kilka minut, czy zabrać do środka, do siedziby wszelkiego zła.:wściekła/y:

No i właśnie po tygodniowej przerwie zaczynamy nową infekcję. Oby tylko mały nie załapał :wściekła/y:
 
Mika zdrówka! Tak to właśnie z przedszkolem. :mad:

Tusiaczek oby jak najmniej tych chorób teraz. Potem jak dziecko samodzielne jest łatwiej. :)

Aru nie miał w ogóle wysypki po trzydniowce.:confused:

Zuza jeszcze nie śpi. Słucha kolysanek. A mnie znowu gardło boli.:thumbdown:
Dobranoc i spokojnej.
 
Ehhh te zmiany temp są wkurzajace:-S

Mika oby nic się nie rozwinęło:)

Sokoja fajnie ze małemu spasowalo na basenie :)

Angelika oby to trzydniowka była

Tusia masz rację zeby to pikuś bo chociaż wiadomo co jest, gorzej jak inne choróbsko się przyplacze :-(

My pół godziny temu wróciliśmy z urodzin, fajnie było chociaż Hanulka dokazywala. Koleżanka tyle nasxykowala ze chyba pękne ;)

Znów wieje.....

Hania śpi, starszyzna czyta z tatusiem. Zamierzam czytać książkę o ile nie padne...
 
Dobry wieczor!

Potwierdzam, ze brak drzemki lub slaba drzemka rzutuje na usypianie na noc ;)

Mika - to faktycznie logistyczny problem, bo niewiadomo ile zejdzie w siedzibie wszelkiego zla...

Cycki mi oszalaly :o twarde sa, gdzie ja od 3 miechow mam ustabilizowana laktacje...

Dobrej nocy ;)

Ps. Basen super sprawa. My mamy daleko do aqua parku. Na wiosne sie wybierzemy Podobaja mi sie zajecia dla maluchow i dzieci. Sama bardzo lubie plywac i nie lubie gdy dzieci boja sie wody
 
Ostatnia edycja:
Czyli ile osób tyle opinii:tak:

Nie idę spać bo zaraz pewnie pobudka karmieniowa będzie. A po co się stresować przerwanym snem...;-)
Do tego stres dochodzi w związku z pracą. Rok przerwy a ja czuję się jakbym miała 2 lewe ręce. Biada tym ochotnikom;-)
Żartuję...Ostatnio też tak było a po godzinie nie pamiętałam,że mnie nie było
 
Heh tata przyszedł to Zuza wstała.

Mika ja tam bym ci zaufała. Szkoda że daleko mieszkasz. Zyskałabys pacjentke ;)

Makota szalone cycki mówisz ;) moje tak szaleją czasem.

Agulam też lubię książki. Szkoda że mało czasu wieczorem.
 
reklama
Do góry