reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Tusiaczek powiedz synkowi że podziwiam wytrwałość ;)

Mika fajnie z ludźmi posiedzieć co? :)

Limonka ale ząb nie boli już? Sama się męczę z jednym zębem toteż współczuję
 
reklama
Limonko fajnie ze trafiłaś na solidną dentystkę. miłego relaksu w wannie.

Mika :) 3h ciurkiem to luksus

Tusia tona siły i nadziei na przespaną noc leci do ciebie z NL. Choć może jakaś THC byś wolała? (żart).
Undomiel tobie też wysłać conieco?
Spokojnej nocki moje drogie :*
 
Mąż nie musiał się kłócić, stolików nie ma w ofercie od pół roku, więc bez problemu mu kasę oddali :-)
Za to ja się z nim poklocilam, ale już od razu lepiej mi się zrobiło, bo przyznał mi rację, hehe

Mika podziwiam za 3 h snu, u nas max 2 po południu. Na balkon nie dam rady wystawić, bo akurat zawiewa
Limonka powodzenia u dentysty, sama musze iść, ale się boję...
Ja kiedyś umiałam na drutach i na szydełku, wyszywac krzyzykowym tez umiałam, a teraz czasu brak. Ale postanowiłam kupić druty i przerobić szalik dla M ;-)
 
Elifit odkąd pękł mi ropień nad zębem nic juz nie boli ale i tak strach w oczach przed kanalowym.
Małgorzatka ja tez się boje ale wtedy bol wygrał a teraz muszę juz to dokończyć bo strace zęba.
Tusia mam nadzieje ze twój terrorysta w końcu padł.
Lilla dzięki kąpiel była cudowna :)

Ja juz padam także spokojnej nocy wszystkim życzę :)
 
Lilla kolejna niemoralna propozycja z Twojej strony w ciągu jednego dnia:eek:
To drugie poproszę, upalę Młodego to będzie spokojniejszy:thumbup:;)
Nieporozumienie jakieś. Padł chwilę po północy, ostatnia godzina to już było regularne darcie, bez przerw na łapanie oddechu. On nie zasnął, on po prostu padł ze zmęczenia. Teraz się najadł i śpi, a ja ze szczęścia nie mogę:)
 
reklama
Dzien dobry!

Wczoraj mielismy impre. Nic nie ruszylam, w sensie sprzatania, bo Adas mial tak czuly sen, ze siadajaca mucha by go obudzila :/ teraz nie spi od godziny i zasnie pewnie ok 10.

Wieje jak jasna cholera, a my musimy isc do mojej siostrzenicy na uro. Kupilismy jej bardzo fajny zegarek i brakujacego kucyka pony. Zrobilam tez ten tort z cukierkow. Wczoraj bawila sie bardzo dlugo puzzlami piankowymi u Adasia. Az nie chciala wyjsc :p

Limonka - ciesze sie, ze dentysta ok
Tusia - niezla moc drzemie w Szymku :o
Lilla - ja mialam 4 @. Ta pierwsza meeeega obfita. Ostatnia bolesna :/
Angelika - jak Franio?

U mnie wystawienie na balkon odpada :o 3 godz snu tym bardziej :D
 
Do góry