reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ejjjj moja też jeczybuła potworna.. juz dosyć długo, pewnie zęby no albo dojrzewa.. teraz chwila relaksu w wannie ale sen pewnie za chwile wygra.
Limonka oby dentysta okazał się przyjazny w miarę
Co do gier to Igor ostatnio namiętnie grywa w lego duplo, nie całymi dniami ale myślę że lepsze to niż bajki. Bardzo fajne te gry, polecam.
MZ dziś wziął starsza ka na kilka godzin, ale się ma dużo czasu z jednym dzieckiem, spokojne zakupy, wolny spacerek i serial nawet obejrzałam hihi
 
Malgorzatkar zatoki to nie przelewki lepiej teraz poświęcić na to czas bo później możesz go potrzebować więcej. Ja jestem z tych panikar jak tylko mnie w tyłku strzyknie to już latam po lekarzach ale lepiej sprawdzić niż później mieć do siebie pretensje. Ostatnio próbowałam namówić koleżankę na usg piersi( bo ja oczywiście latam co miesiąc przy tej mojej lakta) więc dzwonię do niej że się wybieram, że ją wezmę ze sobą, a ta że ona nie ma teraz czasu, że ciężko się urwać z pracy na 1h,ok. rozumiem ale jak kobita nie była od 3lat na kontroli i ma małe dziecko to nie rozumiem. Jak nie bada się dla siebie to przynajmniej dla niego niech to zrobi. Odbiegłam od tematu chodzi mi o to dziewczyny trzeba dbać nie tylko o dzieci ale też o siebie dla nich. Więc Katka Malgorzatka i Elifit jak nie ma poprawy to zapierniczać do lekarza.

Angelika ty też do lekarza, wiem że karmisz może jest coś co pomoże.

Undomiel współczuję co się dzieje? szkoda że nie ma kto Ci tego pobrać, może poszukaj jeszcze. U mnie kobieta z reguły pobierała bo miałam zastój który przez parę dni nie schodził, ściągała to mleko ile się da żeby dobrać się do zastoju. Trzeba zachować mega sterylność, kup rękawiczki sterylne zapakowane, umyj pierś, załóż rękawiczki, dokładnie odkaź pierś i brodawkę np. octaniseptem, nie żałuj go, wyciąg za foliowaną próbkę, wyciśnij mleko do próbki ( mi pobierała około 2/3 tej próbki). Ja byłam w poradni która działa w szpitalu jak pobrano mi próbkę to w przeciągu 5 min oddawałam ją do laboratorium nie wiem czy to jest ważne jak szybko odda się ją do lab .
Dziewczyny u nasz K nie miał nabrzmiałych dziąseł a ma już 2 zęby strasznie się ślinił, po prostu się z niego lało.

Makota za Jenczenko masz ode mnie medal:-D witaj w klubie, Karek ma to samo na rękach nie, na macie nie, z gryzakiem nie, na brzuchu nie, karuzela nie, jedynie co to jak go przebieram i całuje po brzuszku to jest zadowolony ale ile można.

S Michalina ja mam 50 km do Rzeszowa jadąc od Lbl. Mielec jest na płn - zach od Rz-a, a ja jestem z płn - wsch. Ja podaję małemu dicoflor, przy rozeszarzaniu odkąd dostaję warzywa robi kupkę co dziennie a nawet 2 razy dziennie wcześniej co 3-4 dni. Nie sądziłam że mogą mieć taki zapach jeżeli wiecie co mam na myśli. Zdrówka dla Ciebie.

KasiaSierpień też mam taki egzemplarz Jenczenko.

Katka ręce opadają u nas też pediatra taki średni, ma jedną maksymę „tak ma być, to normlane” wth skoro widzę że coś z dzieckiem nie tak ale mamy pediatrę która przyjmuję prywatnie więc czasami z nią się konsultujemy.

Limonka kciuki za wizytę u dento.

Emylyy fajnie że odpoczęłaś matce też należy się reset.

Dziewczyny czy coś się dzieje na wątku zamkniętym?
 
Elifit mój najgorszy koszmar. opryszczka. gdyby nie kp to heviran, a przy kp to raczej nie wolno.

Pola, Tusiu WRACAJCIE. Nie było za co się obrażać :)
Spać nie mogę, ale się zmuszam.
Limonko powodzenia u dentysty. będzie dobrze.
Undomiel dobre rady doświadczonej Grazy. I fajnie ze napisałas ze K nie miał obrzękniętych dziąseł. Może jednak moje dziecko zęby męczą, a nie złośliwy charakter.
więcej nie pamiętam :(
 
Hej,

Tusiaczek ma problem z netem

Gdyby nie to, ze na 8:45 mamy lekarza bylabym zajebiscie wyspana. Tej nocy mialam tylko nocne karmienia... Ale za to wieczorem dal popalic :o
 
Elifit plastry Compeed - chyba tak się pisze są super na opryszczkę. Przyklejasz i masz w nosie. Chyba przy kp się nadają :-)
Zdrówka chorowitki :-)
Rany jaka u nas pogoda paskudna :-\
 
reklama
Michalina rozumiem,ze się wyspalyscie:-) hehe
Elifit wracaj szybko do zdrowia....
Kawo dawno Cie nie bylo:-)
Nic mi się nie chce,poklocilam sie z mama i nie odzywamy sie od wczoraj ...

Dziewczyny jeszcze sie upewnię ta lyzke glutenu mam podawac codziennie raz dziennie przez 2 miesiące tak?
 
Do góry