reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witajcie

Głowa mnie boli. Opryszczkę posmarowałam na razie pastą do zębów. Później przejdę się po compeed.

Dziś Zuzy szczepienie. Proszę o kciuki.

Kornela dokładnie tak.
 
reklama
Witam się i tutaj. Sprzątam coś powoli ale komu się spieszy?? korzystam gdy dziecko ma dobry humor i się bawimy. macha ciągle jedna ręką a ja mówię przybij piątkę i ręce podkładam. potem będę gadać ze w wieku 7 m-cy piątku przybijała :D
 
Kasia, Adas 2 razy po 40 min. Zasypia tez pod koniec spaceru. Pewnie spalby dalej, ale jak sciagam czapke to sie budzi

Teraz marudzil, chcial zebym mu dokuczala, zjadl szpinak, zapil 2 razy cycem i zasnal przy cycu co jest rzadkoscia. Pewnie ma focha na brak spaceru. Jak sie obudzi wywioze go do mojej mamy. M nas odbierze wieczorem, bo nie mam juz sily :/ ja dwojki, trojki lub czternastki bym w zyciu nie ogarnela :D
 
Hej hej

W nocy Zuzie bolał brzuch, z półtorej godziny się meczylysmy, poszły w końcu śmierdzące baki i poszła spać. Jako że się nie Wyspałam przez to, wyprawilam Ole do przedszkola, męża na siłownię, a sama poszłam z Zuzia spać. Wstalysmy przed 11 :-D wiec można powiedzieć, że się Wyspałam trochę.

Zuzia w dzień śpi przed południem 20-40 min i po południu 1-2 godzinki. Czasem jeszcze kolo 18 na 15-20 min pójdzie.

Tusiaczku witaj znowu!
 
reklama
Heja
Od rana latam. Dokończyłam porządki w szafie. Segregacja ciuchów ostra. Sporo wyrzuciłam. Ciążowe odłożyłam i muszę je sprzedać.

Oliwia właśnie śpi mi na rękach.

Tusiaczku dzień dobry. Tęskniłaś? :-D

Małgorzata - zazdroszczę. Ja mimo choroby mam wrażenie że ciągle od rana latam, fruwam, biegam. Brakuje mi spokojnego poranka. Jeszcze teraz w weekend szkoła. A mąż kończy remont salonu. Mam nadzieję że skończy bo przez to rozpierducha w całym domu.

Makota - hehe czternastka :-D :-D

Lilla - zdolne dziecię masz :-D

Elifit - faktycznie bardzo osłabiona jesteś. Na 17 do lekarza idę odnośnie zatok. Ciekawe co wymyśli... Mam nadzieję że mnie nie spławi!
 
Do góry