reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziś tańca nie będzie, niestety albo może stety :)

Elifit kciuki za dentystę.

Katka nie tak to miało zabrzmiec. Chodziło mi o to, że nawet przy poważnym problemie z zatokami jest rozwiązanie. Ona była tylko na kilka godzin w szpitalu. Oby Ciebie to ominęło :)

Ja się też muszę zmobilizować ze zdrowiem, a głównie z cyckami. Ten trzeci antybiotyk też nie pomógł i mam już dość tych testów. Zrobię sobie ten posiew mleka czy może wymaz z brodawki? Graza co u Ciebie robili? Jak dużo mleka trzeba i jak przygotować pierś? Ja to będę robić sama w domu, bo u nas nie ma takiej poradni :/
 
reklama
Undomiel dzięki ale niestety nie udało się. Wymarzłam na przystanku a ten dziad bus musiał wcześniej pojechać.
A teraz mi się nie chce. Pójdę w pn a w międzyczasie zapisze się gdzieś bliżej.
Muszę zmienić pracę choćby po to by móc prywatnie chodzić bo teraz budżet by ucierpiał.


Lilla zrób bilans zysków i strat :)
 
A tak poza tym to dziecko moje dzisiejszej nocy spało na cycku 1,5h, a w łóżeczku 1h i tak w kółko. Rano jak musiałam ja do koleżanki zawieźć to spała jak zabita w łóżeczku. szczęśliwie gdy mnie zobaczyla po przebudzeniu to się uśmiechała a nie płakała.
 
W Polsce się zaczęło ale myślałam że to zmiana otoczenia tak wpłynęła. Teraz po powrocie tez dalam jej noc, dwie na aklimatyzacje ale to chyba nie to. W dzien jest cudownie, a nocki straszne. Zaczęłam myśleć o mm na noc bo może to tylko głód ja budzi, a gdy ma dostęp do "kurka" to śpi grzecznie.
 
To dokladnie jak u nas, tez sie zastanawiam nad mm:/ bo juz zaczelam myslec,ze to z glodu. No ale znow ona ma tak, ze placze, dostawiam ja do piersi to czasem jej nawet nie wezmie:/ a czasem je tak lapczywie i szybko, ze sie krztusi:/
 
dziewczyny obstawiam też u Was zęby. Mój zawsze-przesypiający-nocki dzieć od 3 dni też śpi tak jak Wasze bąble, no i wczoraj ten jeden ząb i myślę, że do tygodnia będzie drugi. Młody nawet jak śpi to jęczy przez sen :baffled:
 
Sokoja, a kiedy wychodzi zab to nie sa dziasla napuchniete? Ja sie zawsze sugeruje tymi dziaslami i dlatego pisze, ze raczej to nie zeby. Moze zle robie, moze to faktycznie zeby:/
 
reklama
To bedzie zbiorowe zabkowanie :p

Adas jeczy. Pewnie nudy albo piardy. Tego dziecka nie da sie zajac czyms dluzej niz 5 min :/
 
Do góry