reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Ja chciałam odrobaczyć Klaudie profilaktycznie, to mi była pediatra powiedziała, że najpierw badania trzeba zrobić, ale skierowania dać nie chciała, bo nie widzi potrzeby:baffled:

No właśnie. Ponoć lekarze nie są chętni. Omijają ten temat gdy ktoś sam od siebie o to pyta. Tak przynajmniej mówili w przedszkolu. Dla mnie to nowość.

Haust - ja też nie wiem co o tym myśleć. Dlatego pytam. Aha ponoć podczas snu się bardzo kaszle. Te babki w przedszkolu mówiły że one rozpoznają. Ło matko!

Temat okropny, wiem :p
 
A fujj.....:-)widzę temat robaczki :-D
Jak moja Wiki chodziła do przedszkola to nikt nawet nie wspomniał o takim problemie :baffled:
Byłam na spacerku i muszę wam powiedzieć, że w Poznaniu jest duszno..masakra co jakiś czas kropi ale w sumie miło się spaceruje, Ja w zabobony wierzę :-)i prawda jest taka że są ludzie którzy nam źle życzą i potem ta zła energia gdzieś się zbiera .tak uważam:tak:
mama bobasa zdrówka życzę :blink:
Katka
te szały i zmienne nastroje przejdą jak dzieciaczki skończą 18 lat :-D

Mój synek tak się odblokował, że teraz po każdym jedzeniu jest kupa hah :)

Jutro w końcu idziemy na szczepienie jestem ciekawa czy po szczepieniu wszystko będzie ok...mam nadzieje ze tak :tak:
Jutro tez mam dzwonić do lekarki kardiologa dziecięcego z polecenia.. ...bo gdyby nie kupela to Antek czekałbym na badanie do stycznia..porażka..nasz kochany NFZ płacisz składki pobierają, a w sumie czekasz w kolejkach po kilka miesięcy :szok:
 
Ostatnia edycja:
Ide zaraz do fizjoterapeuty. w koncu jak juz się podniesc z. lozka nie mogę to się wybralam. Zolka od 7.45 zasnela dopiero o 13.30 na godzinę obudzila się nakarmienie i zmiane pampersa i spała do 16. dla mnie takie krótkie spanie to nowość. zawsze po 2h aktywności była 1-2h snu.
Robaki hmmm jeszcze i tym nie myslalam.
fotelik samochodowy i gondola mi też przytyla :p Jutro pójdę sprawdzić ile więcej.
Powinno być prywatne ubezpieczenie a nie ściągane z pensji a i tak później płacić trzeba lub za kilka miesięcy wizyte. mieć.
Wiadomo co się w nocy z bb działo? serwery padły?
 
Ja cale popoludnie prawie przespalam z Laura, z jedna przerwa na karmienie, wstalysmy przed 19ta.. Mala juz wykapana, nakarmiona, teraz rozmawia z tata a ja ide polezec w goracej wodzie:)

Corka cos tez dzis nie w humorze, ja dalej sie czuje jak by mnie walec przejechal:/
 
Cześć
Jagódka zazdroszczę tego braku kolki- oby już tak u Was zostało :-):-):-):-)
U Nas nadal trwają, dzisiaj walka od 17 do 21 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, do tego w ciagu dnia z kilka razy- MASAKRA. kIEDY to minie!!!!!!
 
reklama
Do góry