reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja bym chciala zeby mala byla smoczkowa.. Ale ona pluje smoczkiem dalej niz widzi:/ mamy 6 roznych smoczkow i z zadnym sie nie zaprzyjaznila:/ probowalam jej podawac co jakis czas inny i tak wypluwala i miala odruchy wymiotne:/

Jak ja bym chciala wybrac sie na jakies zakupy:/ ale Laura wiecznie teraz wisi na cycku, wiecej bym przesiedziala karmiac niz chodzac po sklepach:/

Nooo w ogole to ktoras mi tu pozazdroscila, bo mialam cudne dziecko poki sie nie pochwalilam na forum ze mala wola cyca w dzien co 3-4 godziny :D i teraz mam... przyznac sie ktora rzucila czar? :D haha!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny jesteśmy po szczepieniu :-( jak mi zal tych małych nóżek...ale za to Antek przy pierwszym tylko zrobił grymas :-D przy drugim było troszkę płaczu:-(teraz tylko się modlę żeby nie było nop. ponisiłam go na rączkach uspokoił się..dojechaliśmy do domku i właśnie go nakarmiłam i zaraz biegnę po Wiki do szkoły .
jagódka gratulacje z okazji braku kolek :)
Antek dzisiaj obudził się o pierwszej oczy wielkie i dwie godziny go usypiałam...aż się zorientowałam że nie ma to sensu bo za godzinę będzie chciał jeść ...pogadałam z nim i nakarmiłam go i poszedł spać...już drugi raz mi tak robi:wściekła/y:
Pojawię się później..teraz muszę się ogarnąć i chatę a przede wszystkim obiad..
Miłego popołudnia dziewczyny :)
mama bobasa :-D musisz w myślach poprzeklinać wszystkie ogólnie wszystkie osoby co ci życzą źle i będzie dobrze :-):tak:
 
Dzień dobry
Szczęśliwa mamuśka trzymam kciuki żeby Antek po szczepieniu sobie spał.

Mamo_bobasa moja też bezsmoczkowa ale już mniej cyca woła. Więcej się zajmie sama sobą.

Jagódka wspaniałe wieści :D zazdroszczę zakupów.

Pogoda dzisiaj do d.. i nic mi się nie chce :/
 
Ja bym chciala zeby mala byla smoczkowa.. Ale ona pluje smoczkiem dalej niz widzi:/ mamy 6 roznych smoczkow i z zadnym sie nie zaprzyjaznila:/ probowalam jej podawac co jakis czas inny i tak wypluwala i miala odruchy wymiotne:/

Jak ja bym chciala wybrac sie na jakies zakupy:/ ale Laura wiecznie teraz wisi na cycku, wiecej bym przesiedziala karmiac niz chodzac po sklepach:/

Nooo w ogole to ktoras mi tu pozazdroscila, bo mialam cudne dziecko poki sie nie pochwalilam na forum ze mala wola cyca w dzien co 3-4 godziny :D i teraz mam... przyznac sie ktora rzucila czar? :D haha!
Mamo Bobasa mam takie samo wrażenie. dziecko mialam cudowne, nie placzace bez powodu, a teraz się mala cholera zrobiła. (wiadomo ze po mamie ha ha ha) myslalam ze jeszcze troche spokoju będę miała.
Dyskusję o kombinezonach przeniosłam na zakupowy z wizytowego

bardzo dobrze. trzeba utrzymać porządek.
 
Lilla, dokladnie to samo mam. Moja nauczyla sie na wszystko wolac cycka.. I zeby jadla to ok, ale ona sobie ciumka tylko:/ nie wiem jak w ogole podejsc do niej zeby nie wisiala mi tak na piersi://


A bylo juz tak fajnie..

u mnie jest to samo! jak daję smoczka, to muszę leżeć obok niego i tulić. jak tylko się oddale od razu się budzi :szok:

ja jestem baaardzo smoczkowa. dzisiaj cos. robie nie tak z dzieciem. przebralam w stroj dzienny, bylo ok. wlozylam do łóżeczka ze smoczkiem i jest ryk. leży na macie jest ryk, na plecach, na brzuchu bez różnicy. tylko na rękach się uspokaja. teraz ryczy a ja wyciszam ja w mózgu bo to już wymuszenie rączek jest. niemozliwe żeby po pol godziny od końca karmienia znowu jesc chciała.

mam identycznie ;-)

tylko suszarka go usypia, a noszenie na rękach, lub trzymanie na kolanach uspakaja. jak mówi moja siostra: "plecki bolą" :cool2:


czy wasze dzieci wyrywają się do siedzenia?? Adaś najchętniej już by siedział w pionie, lekko podpierany, ale ja się boję, że zrobi sobie krzywdę. leń nie chce leżeć na brzuszku i podnosić główki, ale do siedzenia to pierwszy! :confused:

miłego dnia!
 
Witam i ja :)

Jagódka to raczej mamy nie daleko do siebie także spacer się uda na pewno :) Ja do wtorku jestem u siebie potem przenoszę się do męża bo przyjeżdża. Także dobre by było jakoś tak się wyrobić :)

A pro po moja też mała cholera się robi. Skończył się luksus mamusi, że od 16 dziecko miało 3 godzinna drzemkę. Za każdym razem wstaje po ok 40 min godzina to max. Zauważyłam też, że strasznie lubi się tulić tak jak wasze dzieciaczki. Już się śmieje że to przylepa mamusi będzie hehe.

Dzisiaj zaszalałam :D Pojechałam po sukienke na chrzciny i kupiłam dwie:-) Tzn jedna ponoć ma być w prezencie na urodziny od rodziców bo nie mogłam się zdecydować którą wziąć hehe.
Dzisiaj w końcu muszę odpocząć bo ostatnio codziennie gdzieś latam, także popołudnie spędzam w domu na kanapie z Julką hehe.
 
reklama
Do góry