reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

czytam i czytam, i z tego co pamiętam to: o szczepieniach, o NOP o krzyku mozgowym dowiedziałam się dopiero z forum i tylko się denerwowalam. moglam nie czytac ale juz za późno bylo.
Zagubione dziewczyny Emyly witaj ponownie :)
i to tyle z tego co pamiętam
 
reklama
Catsun ha ha ha nie mam pojecia co nabroilam ha coś zmieniałam i prosze ha muszę to potem sprawdzic :-D
Teraz widzę ha orange jak nic boszszeee
Najlepsze jest to ze chwile będę orange ha ..wyślę potem wam moje zdjęcie a to wyjaśni zaistniałą sytuacje :D
Czy tylko mnie głowa boli?
Lilly my i jak tam kupka poszła?kurcz€ u nas jeszcze nie
 
Ostatnia edycja:
Witam

Szczepienia - ja szczepie na wszystko, więc według niektórych jestem super, według innych jestem najgorsza matką świata :) to nasza wspolna z mężem decyzja i uważamy, ze tak jest dobrze. Nie wnikam kto jak szczepi, Wkurzaja mnie tylko ruchy antyszczepionkowe

U nas dziś do południa w miarę pogoda, potem deszcz, ale dosyć ciepło. Byłyśmy dziś w factory, kupiłam Zuzi pajac polarowy za 15zl, próbowałam Oli przymierzyc kurtkę zimową, ale uciekła mi, bo... Kurtka była granatowa a nie różowa ani fioletowa... Ehhhh

Elifit wiesz już, co złapał Aru?

Karmi piję, 0,5% to jabłka, winogrona, kefiry mają... Pilam też już pół lampki wina

Przyszła mi dziś tunika do karmienia z happymum, super jest :)

Zapomnialam co jeszcze mialam odpisać...
 
Hej to cud drugi raz na forum jednego dnia :d

Lilla jula dobrze znosi zmianę, myslalam ze będzie gorzej ale ona jest naprawdę grzeczna czasem lepsza niż w domu ale tu cały czas ktoś kolo niej jest to pewnie dlatego.
Emyly u mnie to samo, niby rodzice do pomocy a na kompa nie mam kiedy wejść, dziwne to hehe

Szczepienia temat ciężki, ale mam podobne zdanie do catsun, ja za dużo nagatywow się dowiedzialam i teraz bardziej się martwie.

My chrzcimy 12 października.

Dzisiaj zlozylam wniosek o polski akt urodzenia, za tydzień odbiór, potem tylko pesel meldunek, dowód i po sprawie ehhh masakra
 
Małgorzata wirusówka. Spał teraz dwie h bo miał gorączkę a tak to nic go nie boli tylko jeść bardzo nie chce. Same płynne rzeczy. Teraz wsuwa budyń.

Dziewczyny nikt tu was nie chciał straszyć szczepieniami. Ja na pewno tego nie chciałam pisząc o tym jak moja Zuza je przeszła. Ja się przestraszyłam bo po prostu syn przeszedł bezproblemowo. Życzę wam żeby wasze maluchy tak właśnie przechodziły szczepienia - bezproblemowo.
 
Też nie miałam zamiaru straszyć - już to pisałam - a uczulić na co warto zwrócić uwagę po szczepieniu i że nie wszystko jest normalne.
Wykąpaliśmy, cycujemy, nic mi się już dziś nie chce..
Elifit, ale bym budyniu zjadła:tak:
Daruniu w książeczce masz wklejkę/wpis z nazwą
 
Kurde, wyciagalismy Zuzi gile katarkiem i tak sie przestraszyla, ze z 15 min plakala i to tak żałośnie, ze az mi jej szkoda... A najlepsze to, ze.prawie nic nie wyszło... Teraz usnela, ale cyca nie chce... Poza tym nasivin kupiłam popsuty, nic nie leci z niego, ehhh

Elifit mam nadzieję, ze jutro już mu przejdzie, wirusowki zwykle szybko mijają. Zuzia zdrowa? A na budyn narobilas mi ochoty, chyba jutro na kolację zrobię
 
reklama
Do góry