reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Kornala i Szczesliwa mamuska- Pytalam Blueberry czy po Nan ha u niej czsami sa zielone i b smierdzace kupy i odp mi:
Catsun jako ze jestem tylko tu na zamknietym to mozesz przekazać, ze po mleku Nan Pro Ha kupy są zielone i śmierdzące. Zasięgnęliśmy z mężem opini położnej, bo też się martwiłam i jest to normalne po tym mleku, a jeszcze dodała uśmiechając się, że na opakowaniu Nan Pro HA powinno pisać wielkimi literami, że po tym mleku kupy są zielone i śmierdzące i nie jest to powód do zmartwień bo to normalne po tym mleku.
Po pierwsze zawiera wiecej żelaza co ma duży wplyw na kolor oraz zielonkawe zabarwienie stolca to czesto
spotykana reakcja na karmienie mieszankami
typu HA ( ze zhydrolizowanym białkiem). :)
Ja się nie przejmuje tym bo nie dość ze synowi skończyły sie kolki, nie pręży sie przy gazach, brzuch miękki, 2-3 razy kupę na dobę, jest uśmiechnięty i co na koniec to to ze lubi je i pije. :)

TO TYLE DZIEWCZYNY ;) mam nadzieje ze pomoglam i blue tez!
 
reklama
Dzień dobry, moje dziecko dzisiaj mialo pobudki na jedzenie o 1.30, 4.30 i o 7.30 zrobiło też kupę (ostatnia była w sobotę) i po kupie zmienilam pieluchę, położyłam do łóżeczka i śpi dalej!!! Widać ostatnie dni to ja meczylo i dlatego była taka placzliwa i do cycka chciała. Wiecie że ona robi tylko przy cycku, może trzy razy się zdarzyło w innym momencie.
Ooo juz wstaje. wykrakalam
 
Elifit mam nadzieję że synio sybko dojdzie do siebie.

Jagódka mam pytanie, gdzie ty jeździsz do hurtowni dziecięcej, bo pamiętam, że kiedyś wspominałaś?? I czy tam tylko ubranka czy zabawki też znajdę??

Limonko w Lublinie są dwie Rampers na Inżynierskiej i Baby fant na Lotniczej obu jest praktycznie wszystko dla dzieci - smoczki, pieluchy,ubrania, buty, zabawki, pościel, meble, wózki, foteliki itp Polecam tą drugą, bo ma więcej artykułów i jest tańsza.

Jagódka, dzięki za info. Dostali DTaP. To dobrze?

Jak już dziewczyny napisały, to dobrze. Wcześniaki w Polsce powinny być szczepione DTaP - i mają to szczepienie refundowane.

Elifit nie refundują Ci,ale będziesz miała podstawy, aby na te choroby szczepienia odroczyć/ nie szczepić wcale.
Lilla to lepiej żyć nieświadomie i nie wiedzieć, że masz prawo coś takiego zgłosić? Nie napisałam nic odkrywczego o NOPach, to wszystko masz w ULOTCE szczepionki. Chyba, że biorąc sama i dając jakieś leki dziecku nie czytasz ulotek? Widzę, że masz żal do mnie o to, że zaczęłam temat.:sorry2:

Jestem nieprzytomna, pogięta i boli mnie głowa:baffled: Pogoda znowu jakaś do bani, niby nie pada, ale wygląda na to, że dziś będzie i to niemało. Adaś dalej zalgucony:angry:, czyżby katar leczony i nie leczony trwał tydzień:confused:? Jutro inie właśnie tydzień, jeśli do pon nie przejdzie, to idę znów do pediatry, bo to nie jest normalne, strasznie mi się dziecko męczy.
Ja już po śniadaniu, Adaś leży na kanapie obok mnie i gada sam do siebie - bardzo to lubię:tak: Po 5 zrobił kopkę, więc pierwszy problem każdego dnia mamy za sobą.;-)
 
Jagodka- u mnie cisnal i cisnal i nic nie poszlo rano.. Az sie boje ze dzis ciezki dzien za mna.. Tak sie zmeczyl ze teraz aie zdrzemna.... Na mnie.....
Teraz nie moge sie ruszyc siku i umyc zeby.. Dobrze ze sniadanie zabralam ze soba do lozka..
Od 2 dni chodzil za mna losos wedzony mniaaaaamm!

EDIT:Co ja napisalam xD "Az boje sie ze dzis ciezki dzien za mna" haha
Mialo byc oczywiscie przed nami:p
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie sie dowiedzialam ze wylaczyli wode w domu. Bo uwaga: znieniaja bojler... To juz umylam sobie zeby, twarz.. Itd....... Nawet z kaloryferow odessali cala wode.. Wiec grzane dzis nie bedzie. Chyba ze wieczorem.. Boze daj mi sily na dzisiejszy dzien..
 
Witam,
Ja wiedziałam o NOPach i innych atrakcjach związanych ze szczepieniami.
Noc cała trzeszcząca:baffled: Karmiłam go z 4 razy + teraz jeszcze śpi i nie jadł śniadania.
o obudził się, idę..
cdn...
 
Doti- Wspolczuje nocki.. Oby kolejne byly pelne apokojnych snow:)

Jagodka- Z kazdej sytuacji jest wyjscie! Umyje twarz mokrymi chusteczkami do pupy Huberta:D Hmm moze to jakis pomysl jak kiedys nie bedzie przez 2 dni wody- taki kryzys w PL.. To do sklepu i kapiel w mokrych chusteczkach:D!
 
reklama
Limonko w Lublinie są dwie Rampers na Inżynierskiej i Baby fant na Lotniczej obu jest praktycznie wszystko dla dzieci - smoczki, pieluchy,ubrania, buty, zabawki, pościel, meble, wózki, foteliki itp Polecam tą drugą, bo ma więcej artykułów i jest tańsza.



Jak już dziewczyny napisały, to dobrze. Wcześniaki w Polsce powinny być szczepione DTaP - i mają to szczepienie refundowane.

Elifit nie refundują Ci,ale będziesz miała podstawy, aby na te choroby szczepienia odroczyć/ nie szczepić wcale.
Lilla to lepiej żyć nieświadomie i nie wiedzieć, że masz prawo coś takiego zgłosić? Nie napisałam nic odkrywczego o NOPach, to wszystko masz w ULOTCE szczepionki. Chyba, że biorąc sama i dając jakieś leki dziecku nie czytasz ulotek? Widzę, że masz żal do mnie o to, że zaczęłam temat.:sorry2:

Nie mam żalu Jagódko. Tylko stwierdziłam fakt, że mnie nastraszyłaś. Ja nie dostałam ani jednej ulotki na temat zawartości szczepien tutaj. Tylko mam rozpiske kiedy jakie się robi. Zoli po pierwszym nic nie bylo, ale potem przeczytałam o tym krzyku i się denerwowalam. Na szczęście po drugiej dawce też się dobrze czuła.


Catsun to masz ciekawy dzień przed sobą. Nie możesz u kogoś go przetrzymac? Mama, siostra, brat czy przyjaciółka?
 
Ostatnia edycja:
Do góry