reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej hej
kto tu mnie pytał??? dziękuję za pamięć :) żyjemy
od poniedziałku mieszkamy u mamy (ja z dzieciaczkami) bo w końcu ruszyło już z remontem na poważnie. Ściany poburzone, drzwi wykute, okna niewstawione wiec nie ma jak mieszkać. Biedny mąż śpi na dole w kuchni, dobrze że tam chociaż piec kaflowy ma :p
Ogólnie w porządku, mam troche więcej luzu ale paradoksalnie ciężej usiąść mi do kompa, nie ma to jak być samemu w domu, człowiek ma jakiś plan dnia i łatwiej coś skrobnąć...
My jutro na pierwsze szczepienie dopiero, troche odkładałam bo nie miałam sie jak wybrać. Tzn do przychodni kawałek drogi i z Igorem na nogach musiałabym iść chyba z godzinę a zostawić go nie miałam z kim. Przychodnia już za nami wydzwania.

Nie chrzciliśmy jeszcze, czekamy na koniec remontu żeby nie płacić za restaurację. Teście już dogadują żeby ochrzcić a gości zaprosić kiedy indziej. no pomysłowe dobromile!

Catsun - z Chin czy nie Chin.. myślę, że to już są na tyle poważne sprawy że i tam muszą przestrzegać pewnych norm, i żaden kraj nie pozwoli sobie na zaniedbania w tej kwestii. Pzystojnego masz synka :) szkoda że zajęty
Elifit - jak Aru?? lepiej toche??
 
reklama
Emyly- Dziekuje za komplement:) I masz racje;) Dobrze ze u Ciebie wszystko wporzadku:)

Michalina- Mowilam u pediatry o tych lzach ale powiedziala ze nie ma zasady kiedy ma malenstwo plakac lzami i mam sie nie przejmowac;)
Milo ze pytasz:) Oby butelka sie sprawdzila:)
Czy kupa Melki lepiej?

Ja chyba bede chrzcic w listopadzie.. Zaluhe ze wczesniej nie dalam rady sie za to wziasc.. Chociaz Hubert wczesniej mial takie problemy z brzuszkiem to chyba i tak bylo bez sensu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny z tymi szczepieniami na NFZ - jeśli jest to szczepionka DTaP a nie DTP, to jest ona uważana za bezpieczniejszą niż 5, czy 6w1, więc Catsun nie denerwuj się;-)
Emyly kciuki za szybkie zakończenie remontu.
Seorise, Ewusia, Pola, Magda i Ewa gdzie się podziewacie?
 
Emyly Aru szaleje jak nie chory :) dzięki za pamięć.

Szczepienia bardzo drażliwy temat. Pozwólcie że podsumuje to pewną anegdotą:
Siostra mnie pytała czy będę szczepić (ona jest anty szczepionkom). Odpowiedziałam jej że powierzam swe dzieci w ręce Boga.

Bo tak naprawdę co mogę zrobić? Jak zaszczepie może być źle. Jak nie zaszczepie też może być źle. Jak zaszczepie nfz może być źle. Jak skojarzonymi też może być źle. Jedyne co mi pozostaje to szczepić z głową czyli tylko zdrowe dziecko i mieć nadzieję że wszystko będzie dobrze :)


Jagódka u nas to było dtpw a dtpa nie mogę znaleźć w aptekach. Ty znalazłaś?
 
Emyly czyli jest szansa na święta w nowym domu? Super!

Boże jakie Adaś "soczyste" bąki puszcza, zdechnąć można:-D no kupa poszła..kurde pry tym katarze to więcej śluzu niż kupki..a były już takie ładne..:no:
 
reklama
Szczesliwa- Co Ty ustawilas sobie za zdj na profilowym:D Myslalam przez moment ze Orange do nas napisalo xD Chyba wgralaa za duze zdj kochana;) Ale jak tak ma byc to przepraszam;)
 
Do góry