reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Małgorzatkar takie głupie pytanie mam - a poprawnie go dajesz? Bo nasivin dla starszaków psika w górę mgiełką, a nasivin dla bobasów podaje się do góry dnem i wtedy wylatują krople.
 
Dziewczyny jak myślicie, czy kolki mogą zacząć się w wieku 2,5 miesiąca?? odkąd jestem u mamy zaczęły się problemy z brzuszkiem. Mleko to samo, żadnych kropelek nie daję, jedyne co mi przychodzi do głowy to inna woda niby dwie różne miejscowości ale czy to może mieć jakieś znaczenie??
 
U mnie w ksiazeczce pisze niestety DTP..................... Ale skoro Hubert nie mial nic z NOP nawet sladu po ukluciu to chyba toleruje ta szczepionke.. I nie mam sie co martwic przy nastepnych szczepieniach?
 
Ostatnia edycja:
Elifit mam nadzieję że synio sybko dojdzie do siebie.

Jagódka mam pytanie, gdzie ty jeździsz do hurtowni dziecięcej, bo pamiętam, że kiedyś wspominałaś?? I czy tam tylko ubranka czy zabawki też znajdę??
 
Catsun nie martw się na zapas. Skoro dobrze znosi to czemu mialoby to. się zmienić.

Limonko super ze Julka dobrze znosi nowe otoczenie.
Emyly, skąd wiesz ze to cos z brzuszkiem? ma twardy? może woda, ale wątpię w to.
Jagódka nie chciałaś a nastraszylas niejedną z nas tymi NOPami.
Ja chyba tez dostaje DTP i nie mam innego wyjścia ,innej szczepionki do wyboru. Powinnam się stresowac? I tak mi to nic nie pomoże.
Elifit zdrowej młodzieży i bezproblemowej nocy.

Bylam u kolezanki, dziecko z mężem zostało na dwie godziny. Obudziła się jak tylko wyszłam, ale ululal i teraz spi. Maz oglada serial, ale mam nadzieje że zaraz wlaczymy top chefa :)
 
Catsun myślę że nie masz czym się martwić. Mój Aru dobrze tolerował. U mnie też niestety DTP. Podejrzewam że nawet jak zgłosze NOP to nie zrefundują mi tej DTPa. Pieniądze problemem nie są lecz dostępność. Najpewniej wyjdę z receptą na tą 5w1.

Aru się wyspał i ma gdzieś spanie :/
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecko rowniez ma gdzies spanie.. Wyspala sie przez caly dzien a od 19ej szaleje.. Byly juz dwie awantury, dwie drzemki po 10 min a teraz tlumaczy cos tacie na lozku, a tata pochrapuje..
Stan podgoraczkowy jej minal, wiec chyba juz zapominamy ze szczepienie bylo.. Mam taka nadzieje.

Zycze spokojnej nocy!
 
reklama
Lilly, Elifit- Masz racje:) Nie bede o tym myslec;)

Elifit, mamo bobasa- mam nadzieje ze cos sie wyspalyscie.. U mnie leje:(
Ciezko mi bylo przez to wstac.. No i pewnie dzis juz na dwor nie pojdziemy bo jest masakrycznie:(
 
Do góry