reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

U mnie jest różnica 3 lat bez 8 dni :-)
Teraz już wiem ,że nie chciałabym różnicy poniżej 2 lat, a tak na spokojnie 2,5 -3.
Pewne rzeczy córka już opanowała na tyle,że nie cofa się w rozwoju, jak to się u znajomych zdarza. Dziecko które ledwo zaczęło przygodę z nocnikiem znowu wraca do pieluch itp.
U nas 3 lata bez 3 miesięcy. My do pieluch nie wróciliśmy ale nadal nie woła sam siku. Trzeba mu przypominać i sadzać regularnie.
Makota - a propos czegoś na uspokojenie to ostatnio mój brat całkiem poważnie zapytał czy nie ma czegoś na uspokojenie dla dzieci...
.
Syrop na kaszel :dry: amerykański sposób :/

Powodzenia na chrzcinach.

Dobranoc :)
 
reklama
Czy ja w dzien pisalam, ze brzuch mnie boli mniej niz przed ciaza... Taaaa, chyba nie wiedzialam co mnie czeka.. Masakra jakas, nie moge lezec, siedziec, chodzic tym bardziej bo mi sie slabo robi :( wzielam apap ale nawet nie poczulam roznicy! Wrrr..

Do tego ze starym sie poklocilam, to bylo nie uniknione. No co za czlowiek:/

Z Laura dzis walczylam od 17ej do 22ej:/ po 20ej to juz taka awantura byla, ze sasiadka mi walila z gory:/ pff stare babsko takie gluche, ze jak oglada tv to ja u siebie slysze, a jak dziecko placze to ta mi wali.. Menda jedna! Oj ale mi podniosla cisnienie.. Nie mialam sily juz isc do niej i zapytac sie czy nie potrzebuje pomocy skoro wali mi w sufit!

Jestem zla, zmeczona, boli mnie brzuch.. A usnac nie moge!
 
Witam nocną zmianę :-)
Ostatnio nie mogę dogonić własnego ogona a i mam wrażenie że co wezmę telefon do ręki u chcę naskrobać coś to u Małej włącza się alarm.
Daję znak że żyję i idę spać...

:-)
 
Graza ja mialam skierowanie na usg od gin do radiologa wszystko w luxmedzie. Teraz gin mnie wyśle na biopsje. Ale spróbuje najpierw się jeszcze prywatnie umowic do specjalisty od cyckow, bo może wcale nie ma potrzeby się kluc.

Mama bobasa współczuje! Sąsiedzi potrafią zajść za skórę!

Michalina a,jak wyglądała ta krew? U nas były brunatne niteczki/ kropeczki, ale po 2 dniach samo przeszło. Może spróbuj probiotyk?
 
Dzien dobry:)
Dziewczyny co za noc mialam:( masakra jakas! O 4.30 siedzialam w wannie, bo nie moglam na brzuch wytrzymac! Nie spalam praktycznie w ogole, okres mam taki obfity, ze juz sie przestraszylam ze to jakis krwotok:(
Nigdy nie mialam az tak bolesnych miesiaczek, mam nadzieje ze to teraz tak nie bedzie wygladalo!

Moja corka chociaz byla dla mnie wyrozumiala i wstala tylko dwa razy na karmienie.

Milego dnia! Grzecznych maluszkow:)
 
Mamo bobasa- Wspolczuje.. Ehh mnie tez to czeka. Mam nadzieje ze tylko ten pierwszy okres bedzie taki hard.

Graza- tak mk przykro:/ Mam nadzieje ze twoje problemy szybko sie skoncza.. Trzymam kciuki i sle duzo tulakow:*

Makota- Cos za ironia.... Rzuc w niego cegla.. Mojemu malemu poca sie raczki ale to ma po mnie

Michalina. Powodzenia na chrzcinach! I oby krew w kupce sie nie powtorzyla.. Ale ja bym to skonsultowala z pediatra i tak.


Wszystkich chorym zycze zdrowka:* Ja sie strasznie boje choroby przy malym
 
w wozku sie poci. moze faktycznie 2 koce to za duzo, ale u nas potrafi solidnie wiac...

swoja droga, powyrastal mi z masy ubranek i teraz nosi 74 ! niektore ubranka mamy na 68, ale sa "na styk" powinnam kupic czapeczke, ale nie wiem jaki rozmiar :baffled:

Mamo bobasa - wspolczuje :-(

Lilla - trojke dzieci?! tzn bardzo fajny pomysl. ja chcialabym jeszcze jedno, ale dopiero jak M zmieni sie i zacznie pomagac przy pierwszym dziecku :baffled:

Mkichalina - obserwuj. u nas tez jednorazowo byla krew kupie

jutro jedziemy dostarczyc ostatnie zaproszenie na slub. jestem ciekawa ile osob potwierdzi.

milej soboty!
 
reklama
Makota, w wózku dziecko jest mocno chronione od wiatru i nie czuje go tak jak mama pchająca wózek. Skoro spocony tzn ,że mu za gorąco.
Do tego zwróć uwagę z czego jest materacyk wózka. Mój akurat jest mało fajny, a cala gondola jest plastikową skorupą. Dlatego na materac położyłam kilka warstw pieluszek flanelowych. Jakoś daje radę
 
Ostatnia edycja:
Do góry