reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Katka JESTEŚMY Z TOBĄ !!! ściskanko i wygniatanko, co by cosik ruszyło!

...miałam dzisiaj drugie ulewanie.. chlusnął tak, że dostało się poduszcze, jemu, mnie, na prześcieradło i podłogę..
nie wiem czy to tradycyjne ulanie, bo mądrze po zjedzeniu całej pękatej piersi, wzięłam go w wózku do ogródka i jeździliśmy
po trawie, która jest nierówna, więc nim chybotało.. potem dostał czkawki, więc wzięłam go na przystawienie..zjadł trochę
i zaczął zwracać ;) nie wiem czy to ulanie czy tradycyjny rzyg ;) głupia matka.

idę dzisiaj do fryzjera :) próbuję zapuszczać kłaki i wyglądam.. dziwnie, sama siebie nie lubię. Więc albo Pani zrobi mi
fajną fryzurkę, albo wracam do krótkich!
i... kupuję farbę do włosów.. będę się jej przyglądać.. i dumać.. bo nigdy nie farbowałam ;) ale chce lepiej wyglądać...
a moje skronie budzą respekt heeh

Undomiel lepiej nie zostawiać kamyków, tylko chociaż trochę odciągnąć.

..a propos wizyt położnych - ja mam jutro wieczór.. ale w sumie przy dziewczynach miałam tylko po 1 wizycie.. (może wpisywały sobie więcej?)
generalnie wolałabym odpuścić pozostałe... ehh..

GiB Kelo-cote mój faworyt :) jeszcze fajny jest No-scar ale tutaj masowanie 2-3minuty 3x dziennie
Gdybyś chciała kupić Kelo - lub którakolwiek z Was chciała, to mogę załatwić z max rabatem, bo dosyć dużo tym handluję.
/allegro -> użytkownik _PANACEUM_ lub FajnaApteka.pl - Apteka Internetowa to moje działalności/ w przypadku kelo-cote od pokazanej ceny mogę zrobić 15-20% rabat.

Kasiuchna z tą ciemieniuchą szczotkuj intensywnie czaszkę kilka razy dziennie w różne strony!!! masowanie skóry głowy dużo daje!

Sergeevna gratki! super poród!!!! :D
 
Eee idę sobie i nie wrócę póki nie urodzę :-(


Sergee oczywiście bardzo ci gratuluję i cieszę się że już urodziłaś, dzidzia zdrowa, kochana. Szybkiego powrotu do domu życzę i dużo radości, przespanych nocek i ładnych kupek :-)
 
Sergi - gratuluje :)
Magdalenka - moze to byl bek z ulaniem? Odbijal i ulewal jednoczesnie
Katka - a ile Ty jestes po terminie?

Moj dziec jest dzis spiacym krolewiczem...

Mamy dzis usg bioderek. Trzymajta kciuki ;)
 
My po 3-godzinnym spacerze. Skwierczę i płynę:-p Wszystko ogarnęłam, nawet się pomalowałam i zrobiłam zupę:tak: Adaś w samym pampku doi cyca, Klaudia ogląda bajkę, a za godzinę wraca A. Jest nieźle, mimo, że dwa razy zaliczyłam karmienie na dworze:baffled: bo tak się darł. Pić mu się widocznie chciało. Dusia obskoczyła 3 place zabaw, zjadłyśmy lody.
 
dzień dobry

jakoś nie miałam czasu wejść... zaraz jedziemy z Zuzią do pediatry tym razem w medicover, po skierowanie na usg bioderek i do jakiegoś neurologa/fizjoterapeuty, żeby obejrzał, bo Zuzia się skręca w prawą stronę mocniej niż w lewą...

w weekend byliśmy u moich rodziców, wyspałam się, odpoczęłam, po skakaniu na trampolinie nie zauwazyłam żadnych niepokojących objawów, no może oprócz tego, że znów macica się obkurcza boleśnie i coś tam leci ze mnie. poszłam dziś do sklepu po zakupy i przede wszystkim miałam kupić kawę, bo mi się skończyła, wróciłam, rozpakowuję, czego brakuje? kawy! grrrr... jutro znów trzeba iść...

nocki: u nas karmienie koło 21, potem 1-1:30, potem czasami o 3 (tu nie pamiętam często, czy karmiłam, czy tylko przełożyłam bobasa do łóżka :p ) i potem 5-7 rano
 
My też już po spacerze, dziś u nas nie ma slonca i jest chłodniej. No i wyrodna matka zapomniala buzię posmarowac filtrem:(

Po karmieniu zasnal a jak go odłożylam poszla.kupa i ze spania nici. Też bym tak chciala jak piszą w książkach, że jak ziewa to do łożeczka, trochę pogłaskać i pozwolić samemu zasnac. Mój zacznie tylko płakać i biedaczek dostane histerii. Michalina jak Tobie idzie wdrażanie nowego planu?

Sergee bardzo się cieszę, że udało się jak chcialas!!!

Makota dopiero teraz usg? Mi kazali do 4 tyg od urodzenia i chyba będę szla prywatnie bo mało czasu.
 
Kurde. Była położna. Pytałam Was ostatnio o te żółte place koło brwi, zrobiło mu się jeszcze takie szorstkie na uszach i czole. A ta stwierdziła że to może być początek atopowego zapalenia skóry. I żebym przestała pić mleko. No kur.a, i tak mnie zostawiła? Może? No to może czy nie może. I gdzie ja mam z tym iść? Do pediatry do dermatologa? A mleko co ma do tego?
Idę czytać doktora Google. :confused:
 
Hejka
Katka trzymamy kciuki za szybkie wyjście maleństwa :-):-):-):-):-)
U mnie jakiś dramat jeślichodzi o nocki. Mała nie śpi tylko by na cycku siedziała przy którym zasypia i jak ją odkładam zaczyna skawiczyć i po spaniu. Dzisiaj tak na 4 godziny zasnęła około 5 nad ranem. masakra. nie mam na to sposobu :no::no::no::no:

Dziewczyny wjakiej postaci podajecie dziecku wityaminę D. Tu mamy sami dawać jedną tabletkę dziennie. Wciskac jej w policzek. Czy to bezpieczne? przecież może się tym zakrztusić, masakra.....................
 
reklama
Ja właśnie zapisałam Adasia na 16.08 na usg bioderek, standardowo robi się je do 6 tygodnia życia dziecka. Idziemy prywatnie, bo nie będę gnać przez całe miasto w dwójką dzieci i czekać w nieskończoność, aż ktoś z łaską mnie odbębni.. Trudno 130zł na ziemi nie leży, ale wolę to niż powyższe..
Wczoraj wzięłam kąpiel:happy: Szybką i bez bąbelków, ale jak fajnie:-D Ja plamię raz na trzy dni od tygodnia, więc luzik, nie powinno nic mi być:zawstydzona/y: Zastanawiam się kiedy tu o gina zahaczyć. Przydałoby się w przyszłym tygodniu:confused:
 
Do góry