reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Serge - gratulacje!
Tusiaczek przerazilam sie ze u mnie to moze nie ciemieniucha tylko to AZS bo to wlasnie takie pomaranczowe placki sa. :/
My bylysmy juz na wizycie u ortopedy - powiedzial ze z bioderkami ok ale i tak dal skierowanie na usg, tylko ze te na NFZ dopiero 29 sierpnia - co i tak jest dosc szybko jak na warszawe - wiec zastanawiam sie jeszcze nad wizyta prywatna.

Kiedy dziecko zaczyna sie swiadomie usmiechac?

Szczesliwa - powodzenia!

Makota tylko spokoj cie uratuje!
Ja ostatnio dawalam kapsulki malej i jedna zamiast strzyknac to wyslizgnela mi sie z palcy i trafila do buzi malej tez bylam zla na siebie ze wlasne dziecko chcialam zadlawic. Ale teraz nauczylam sie ze po jednej kapsulce zawsze wytre dobrze reke by nie byla sliska by sytuacja sie nie powtorzyla. Ty tez juz z pewnoscia nie powtorzysz takiego ciecia! Badz dla siebie troche bardzoej laskawa - robisz co mozesz najlepiej jak potrafisz!

Ah, mialam jeszcze zapytac ile czasu moga utrzymac sie krostki po zjedzeniu czegos niewlasciwego?
Ostatnio jednego dnia zjadlam 2 plasterki pomidora i 2 nalesniki z dzemem wisniowym - ktoras z tych rzeczy chyba uczulila mala bo troche ja zsypalo i teraz zastanawiam sie kiedy zejdzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczęśliwa trzymamy kciuki!!!

Była u nas polozna i mały w tydzien przybrał 40g:( wydaje mi się że go ciągle karmie a tu tak slabo, w dodatku jest cały w potowkach chociaż w samej pieluszce siedzi, no i dziś w ogóle nie spi:(

Od tego wszystkiego już mnie żołądek boli i mam dola:(
 
Elifit - u nas azs objawia się takimi właśnie suchymi plackami na ciele, liszaje w czerwoną obwódką. Teaz sobie uświadomiłam, że od jakiś 2 miesiecy nie widziałam żadnego. DAje to mi nadzieję, że alergia przechodzi

Makota - marne pocieszenie ale to sie czesto zdarza. Inne dziwne wypadki równiez, kiedys za mocno ugryzłam igora przy zabawie.

Szczesliwa - oby to już to. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!
 
W szpitalu bylismy 220g do tyłu, po wyjściu 200g a teraz 160g od urodzeniowej 3300. Tylko w szpitalu był na mm a teraz tylko pierś. Będę go teraz karmic co godzinę a on i tak godzinę zlopie. Już mi cycki nie wyrabiaja i są poranione a w nocy jak karmienie.
 
Z azs jest tak najczęściej,że w okresie letnim jest poprawa a zimą się pogarsza. To jedyna prawidłowość jaką zauważyłam. Niestety związku z dietą nigdy nie udało mi się uchwycić, mimo iż bardzo się starałam.

U nas w okresie zaostrzenia zmian na skórze zazwyczaj był też rzut na glówce wyglądający jak ciemieniucha.
 
Kasiuchna no właśnie zgłupialam bo jak dla mnie to właśnie były początki ciemieniuchy a ona to sobie tak rzuciła. I teraz jestem w kropce, zwłaszcza że przeczytałam że towarzyszy zapaleniu świąd i nerwowość a tego nie zauważyłam. No i załamalam się. Musze to skonsultować.

Co do chrostek pojęcia nie mam, bo ja jem wszystko, a reakcji brak. No właśnie a przeczytałam że przy AZS zazwyczaj jest alergia pokarmowa, no to jak? Ktoś mi powie jak to rozpoznać?

Kopacz u nas usg bioder robią wszystkim jeszcze w szpitalu tylko my trafiliśmy na urlop ale z miejsca dostaliśmy skierowanie do ortopedy i na usg.
 
reklama
W szpitalu bylismy 220g do tyłu, po wyjściu 200g a teraz 160g od urodzeniowej 3300. Tylko w szpitalu był na mm a teraz tylko pierś. Będę go teraz karmic co godzinę a on i tak godzinę zlopie. Już mi cycki nie wyrabiaja i są poranione a w nocy jak karmienie.

Undomiel to tak jak u mnie. Przeszliśmy całkiem na pierś i waga w dół:-( w czwartek idziemy się ważyć i to będzie nasze być albo nie być z piersią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry