reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Katka mpje stpy przypominają stopy Fiony hihihi:-):-), ale spoko jutro u mnie "tylko" 31 więc luz. dzisiaj nie wychodziłam na zewnątrz ani na minutę. Mam takiego "pałera", ze szok. Posprzątałam mieszkanie, nawet dwa okna umyłam:happy2:, dwie pralki prania. Z prasowaniem to się wstrzymam, za ciepło no i tego akurat mi się nie chce.
Od dzisiaj mąż ma urlop więc mam nadzieję, że Nasza Julcia przyśpieszy troche i wyjdzie na dniach. Chodz objawów nie widać...:no::no::no:
Termin 27 lipca już tuż tuż......
 
Katka mpje stpy przypominają stopy Fiony hihihi:-):-), ale spoko jutro u mnie "tylko" 31 więc luz. dzisiaj nie wychodziłam na zewnątrz ani na minutę. Mam takiego "pałera", ze szok. Posprzątałam mieszkanie, nawet dwa okna umyłam:happy2:, dwie pralki prania. Z prasowaniem to się wstrzymam, za ciepło no i tego akurat mi się nie chce.
Od dzisiaj mąż ma urlop więc mam nadzieję, że Nasza Julcia przyśpieszy troche i wyjdzie na dniach. Chodz objawów nie widać...:no::no::no:
Termin 27 lipca już tuż tuż......

Ponoć takiego powera dostaje się przed samym porodem, więc kto wie ;-):-D
Chociaż ja osobiście w to nie wierzę :-D gdyby tak było to powinnam już z 10 razy urodzić :-D:-D
 
Emyly - wylewki to już prawie wykończeniówka!!! :biggrin2: super!

Magdalenka - może jednak dziewczyny cię przepuszczą?? masz bardzo dobre powody!!! Na porodówkę hop!

Co to za lobby jakieś uprawiasz emyly... Jakie dobre powody!? :shocked2: że niby umyta, że pachnąca a przecież na porodówce nikt nas wąchać nie będzie :-p:-p:-p To nie randka to wojna! :cool2:
Magdalenko - nie nie nie my się tak nie bawimy, kolejka to kolejka, Pani tu nie stała i tak dalej. :-D

Undomiel - u mnie sprawa na dziś przegrana (chwasty, łodygi, masaże blablabla nic nie dały) a jutro mam wolne od porodu, przecież jest sobota, szkoda dnia! Do niedzieli hihihih wtedy to już na bank :cool2: Może przez neta da się oxy kupić, skoro masaż nie pomaga jej wyprodukować.

ninja - pewnie zależy od szpitala ale nie sądzę, że zrobią ci USG. Dobrze, jeżeli zrobią ci KTG bo ja pytałam w klinice to powiedziała, żeby na pierwsze ktg przyjechać 7 dni po terminie... No chyba, że coś się dzieje. Na porodówkę u nas wchodzą w sumie dwie osoby - rodząca i wspomagacz. To nie miejsce na rodzinne spotkania. Reszta na korytarzu. Ostatecznie tam też inne kobiety rodzą w boksach.

Małgorzatko - szybko zleci, dasz radę &&& I całe szczęście, że na gwarancji bo niezły wydatek by was czekał :baffled:

Bellina - mi się właśnie też to ciumkanie i seplenienie nie podoba. Jakby nie można było normalnie mówić.
Do szpitala... ta, chciałabym. Na wizytę idę we wtorek tj. 22 i wtedy być może dostanę skierowanie na cito ze względu na antybiotyk. A jak nie to na szpital muszę czekać jeszcze 7 dni bo przyjmują 14 po terminie. Pani na oddziale powiedziała, że jak dziecko dojrzeje to spadnie :nerd:

Katka - Łazienka jeszcze nie oddana do użytku a już zasr*** to co ten chłop tam robi :szok:
 
Ja też dziś pasuje, nic się nie dzieje. Za to zrobiłam sobie drugi raz gbs żeby świeży był (u nas ważny 30 dni). I niestety tym razem mam dodatni :( jutro ktg to zagadnam czy ten antybiotyk tylko przy porodzie czy wcześniej. Widać łatwo się tą menda zarazić :/
 
Katka - nie układaj ubranek, bo zaraz po powrocie ze szpitala do domu będziesz miała tam bajzel :-D

teraz śmieję się z tego wicia gniazda przed porodem, bo moje mieszkanie nigdy nie wyglądało tak chaotycznie jak obecnie! :-D już nawet mam to w dupie. małgosia rozenek byłaby załamana i wysłałaby mnie do cichopkowej, bo nie jestem ani sexy mamą, ani perfekcyjną panią domu :-D

odciągałam laktarorem, bo miałam cycki jak kamloty. poza tym pisałyście, że odciągacie nawet do zera, więc uznałam, że 30 ml to niedużo. teraz odciągam troszkę ręcznie, bo jak przystawiam małego do cycka to krztusi się pokarmem (nawet spod pachy!)
 
Ojoj Makota to masz niezłą produkcję! A jeśli nie Rozenek ani Cichopek to może Masz jakiś talent?? :-):-)

Michalina - no bądź koleżanka, Magdalenka tak pięknie wypunktowała, jest w pełni gotowa,a Tobie krzaczki jeszcze do strzyżenia zostały. Może poszukaj oxy na czarnym rynku?? Taki kroplówkowy cinkciarz

Undomiel - a to dziadostwo no. Dobrze, że powtórzyłaś

Powera przed porodem też nie odnotowałam, a lenia i owszem :-D:-D:-D

A ja się wyrwałam wieczorem z domu. Na całe pół godziny ;D samiuteńka. Pojeździłam na rowerze. Fajnie było.

Wiecie że tam na dworze życie trwa pełną gębą?? Biegacze, rolkarze, piwosze, ognisko nawet było i jakaś imprezka u mechanika samochodowego. Tacy to pożyją hje hje hje
 
Małgorzatka, jak samochód na gwarancji to mają 2 tyg na usunięcie awarii. Powyżej powinni dać Wam auto zastępcze. Jaka to marka i które ASO?
 
reklama
Emyly rower? A po jakim czasie wsiadłas? Tęsknię za rowerem!

Mój mały tak się pcha w dol, że aż mnie z kanapy podnosi momentami, tylko że skurczy brak...

Idę coś obejrzeć i spać. Nocnej zmianie życzę spokojnej nocki :)
 
Do góry