reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hahahahh chyba troche przesadziłam z tym spaniem do 8. Mały obudził sie z wrzaskiem wiec chyba głodny. Dostał lewego cyca ale znowu odmawia jedzenia z niego bez kapturka.... :(
Troche go jedbak pomeczylam, cos tam possał, zmęczył sie i zasnął...

Mam nadzieje ze Hubson juz urodziła!
 
reklama
Tusiaczku, życzę Ci zebys jednak troche pospala. Tymek śpi na cycku ale chyba go zaraz sprobuje odłożyć. Moze da mi chwile pospać.
 
Ja was śledzę he na nocnej zmianie ale czesto nie mam ręki pisać. Mój skarbek budzi sie co godzina;) mąż Juz dawno wymiekl. Dzieciątko kupy zrobić nie może i płacz.

Pola trzeba cierpliwości dla nas zeby maluchy.porzucily nakladki ja w nocy nawet nie próbuje wolę pospać he.

Tusiaczek Wspolczuje bardzooo
 
Lilly ważne ze na autopilocie dziecko pojedzone he

Smiesza mnie strasznie cycki jak mały mi wyeksploruje jednego to widać straszna różnice w wielkości he i dobierz tu stanik;)
 
reklama
Nie śpię! Wciąż mnie stopy bolą a opuchlizna zeszła tylko troszeczkę :-(

Dziewczynki spoko ja już przerabiałam układanie ciuszkow przy Nati ;-) to wiem że porządek perfekcyjnej pani domu nie ma racji bytu :-D ja bym ją serio chciała zobaczyć w akcji w realu ;-) czy rzeczywiście taka perfekcyjna w ciąży i po porodzie :-D

Otworzyłam szeroko balkon - przyjemny chłodek czuć. Przynajmniej z rana.
 
Do góry