reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Napisałam posta i mi wcięło. Ja się tak nie bawię!

Mam stopy jak shrek i fiona razem!!! Kto mi stopy podmienił?! Oddajcie mi moje kurde stopy!!!

Jestem tak zmęczona że z tego wszystkiego pewnie nie zasnę... Witaj nocna zmiano ;-)



Makota u mnie to gniazdo do wczoraj wyglądało jak wielki plac budowy :p dziś już dużo mniejszy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doti opla mam, ASO na Modlinskiej, Nexteam... Niby część szła.z Niemiec 8 dni, wymienili i to nie to...aut zastępczych podobno nie mają bo nie...a z.dodatkowego ubezpieczenia nie przysługuje bo przyjechaliśmy sami , a.nie awaria na drodze...

Właśnie kończę karmić, idę spać, bo sie źle czuję, brzuch boli, rana ciągnie....
 
Dzien dobry :) no bo przeciez nie dobry wieczór ;)
Witam sie nocną porą.
Dzis mój dziec mnie zaskoczył bardzo pozytywnie :) albo ja jego :)
Położyłam go na brzuszku po jedzeniu (nie od razu) i w ten oto sposób przespał ciągiem ponad 2h ani troche nie grymaszac. I to dwa razy! Az musiałam go wybudzac bo inaczej by pewnie spał i spał. Ewidentnie mu jest dobrze w tej pozycji. I baczki popuszczal :) brzuszek sie wymasowal. Super!
Dotychczas gdy go kładłam ba brzuchu to nie wytrzymywal długo, szybko zaczynał sie denerwować. Ale jako pozycja do spania sprawdziło sie rewelacyjnie. Oczywiscie cały czas miałam go na oku bo jednak bym sie troche bała zostawić go tak samego na noc, ale jako drzemka w ciagu dnia sprawdziło sie idealnie. Polecam!
 
Powinni Wam dać zastępczy, na pewno mają. W książce gwarancyjnej macie warunki gwarancji, przeczytajcie. Wystosujcie pismo jak to jesteście oburzeni, wyślijcie też do centrali. Albo się auto znajdzie następnego dnia, albo Wasze się naprawi ;-)
 
Problem polega na tym, ze książka jest w samochodzie....ale już niby kończą naprawiać... Bo czekali 8 dni na część...w pon przyszła, we wtorek wmontowali i okazało sie, ze to nie tylko to sie popsulo...i szukają od tego czasu przyczyny...za to cudownie wszystkie inne drobne usterki, które już zglaszalismy wcześniej i nigdy nic nie stwierdzili, są już naprawione, bo rzeczywiście były...
M właśnie sobie przypomnial, ze sąsiad ma też opla na gwarancji i ma.książkę, co prawda klasę niższy model, ale warunki ogólne będą takie same, pójdzie jutro i poczyta i będziemy rozmawiać z serwisem :) dzięki
 
reklama
NOCNA ZMIANO WITAJ

Jagódka - no to możesz poczuć ulgę :)
Elifit - my w przeciągu tygodnia poszliśmy do pediatry
Tusiaczek - zaczynasz być moim idolem :) lubię Twoje teksty i podejście do życia :p
Lilla - czy uważasz swoją laktację za unormowaną?

tak się zastanawiam, czy dzwonić do laktatorki...już tak bardzo bym chciała, aby lakatcja się unormowała.. ciągle mam twarde cyce. jak odciągam laktatorem po 5 min są pełne, jak odciągam ręcznie po 10 min są pełne :wściekła/y: boję się dużo odciągać, żeby organizm nie pomyślał, że mam trojaczki (odciągam ok 30 ml - nie wiem czy to dużo, ale przynosi ulgę)

dziś przed karmieniem myję cycki w ciepłej wodzie, odprowadzam ręcznie trochę pokarmu, później przystawiam mojego glonojada (;)) i jeżeli mam czas i możliwość robię zimny okład. po 15 min cycki się napełniają :wściekła/y:

strasznie to skomplikowane...
Makota u mnie jest spokój. Nie mam napiętych piersi, więc laktacja unormowana :)

Ja bym poszła do lekarza niech sprawdzi oskrzela. Fridy się nie bój. Jest skuteczna :)

U nas też tak bywa. Chyba zainwestuje w te podusie klin.

Noo to jak krem się skończył to koniecznie dzisiaj twoja kolej ;):D

Witajcie
Strasznie dużo piszecie ale fajnie się to czyta. Nocną zmianę, przepychanki w kolejce do rodzenia :D fajny tu klimat na tym naszym lipcu :)

Widzę kolejne rozpakowane. Idę gratulować. Szmaragd rzeczywiście się nie odzywała. Emyly masz z nią kontakt?

Ej moja Zuzia lubi spać na brzuszku. Wczoraj mi tak dwie godziny przespała.. ja oczywiście bacznie ją obserwowałam. Teraz też leży i usypia. Poczekam aż dobrze uśnie i przekrece ją na bok. Wiem że nie powinna spać w tej pozycji bo to niebezpieczne. :dry:

Moja Zola tylko na brzuchu śpi, zasypia. W innej pozycji za bardzo macha kończynami i nie zaśnie. Wiem, że wszyscy mówią ze sie nie powinno, ale u nas od początku tylko ta pozycja zdaje egzamin. w szpitalu tylko na bokach lub plecach spala.

Lilla Dziękuję:) też to zauważyłam że kiedy dzień jest marudny to noc jest super i odwrotnie.
a proszę bardzo
Katka - nie układaj ubranek, bo zaraz po powrocie ze szpitala do domu będziesz miała tam bajzel :-D

teraz śmieję się z tego wicia gniazda przed porodem, bo moje mieszkanie nigdy nie wyglądało tak chaotycznie jak obecnie! :-D już nawet mam to w dupie. małgosia rozenek byłaby załamana i wysłałaby mnie do cichopkowej, bo nie jestem ani sexy mamą, ani perfekcyjną panią domu :-D

odciągałam laktarorem, bo miałam cycki jak kamloty. poza tym pisałyście, że odciągacie nawet do zera, więc uznałam, że 30 ml to niedużo. teraz odciągam troszkę ręcznie, bo jak przystawiam małego do cycka to krztusi się pokarmem (nawet spod pachy!)
Katka - zgadzam sie z Makotą że w ubrankach bajzel kompletny bedzie :D U mnie był bałagan straszny.

Ja dzisiaj byłam na grillu firmowym z mężem i teściami i stwierdziłam ze jestem seksi mama i Cichopek może się ode mnie uczyć :p

Ja pisałam o odciąganiu do zera raz dziennie. Napisz szczerze czy stosowałaś się do moim rad czy pomieszałaś wszystkie po trochu? Moim sposobem po dwóch dniach miałam twarde piersi z głowy.
Makota znajdź wpis i zrób jak pisałam. W razie pytań pisz śmiało.
Tusiaczku, mój ssak zjadł wlasnie taka ilosc "kolacji" ze mam wrażenie ze bedzie spał do 8 rano ;)
Pola - spokojnie, widzimy się po 3 na BB :p

U nas koszmarnie gorąco dzisiaj, po powrocie do domu, ok 20, próbowałam was nadrobić, ale zasnęłam. 31 w cieniu. śpię dzisiaj topless bo mi sie cyc zapoci, a ledwo co pleśniawki zeszły Zoli. tak bedzie szybciej do wymycia. Ledwo napisałam a zaczelo mi na uda kapać. tyle z planu spania bez stanika :/

ide zaraz na inne watki. moze zdaze sie tam udzielic.

KTO WIE COŚ O HUBSON?? Denerwuję się o nią, bo miała dawać komuś znać na tel, a tu cisza. Katka choc o Sokoi cos wiadomo? Jak po porodzie? Kiedy do domu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry