reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Tusiaczku wiesz co wywołała złość? Wymioty.. Całe śniadanie właśnie zwróciłam, w tym część nosem..Cudownie, prawie się udusiłam nad kiblem, chyba aż jej pogratuluję
 
reklama
aNilewe gratulacje:-):-):-):-):-)
Dzisiaj idę na ktg i mierzenie naszej Juleczki. Mam nadzieję, że podrosła już trochę :happy2::happy2::happy2:
pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
witam się i ja

Kasiuchna dobrze że wezwałaś lekarza i widzisz, krótki rękaw nie miał nic do rzeczy :) no bez przesady, ale przy 35st bardziej szkodzi długi+spodnie+koc niż rozebranie dziecia na krótko. a mamą się nie przejmuj, moja już się oswoiła, ale przy Oli też się nasłuchałam "a czemu bez kocyka/czapeczki/bluzeczki/itp"... przeszło po jakimś czasie

Ola w przedszkolu, zakupy zrobione, dzieć śpi, kończę jagodziankę i idę spać też :D nocka była taka sobie: najpierw Zuzia koło 12 zaczęła płakać bo nie mogła kupy zrobić, więc skończyło się ulaniem dużym, potem jak zdążyłam przysnąć przyszła Ola do nas, bo coś jej się śniło, potem jak już Ola usnęła i udało mi się ją jakoś ulokować na łóżku, żeby miejsce dla nas było, Zuzia wstała na jedzenie...średnio pobudki co około 1,5h...

Jagódka też bym się wkurzyła na teściową...
 
Ach te tesciowe :/

Z dnia na dzień coraz więcej maluszków :)

Mnie od wczoraj męczą bóle okresowe i brzuch twardy, ale raczej boli cały czas niż z odstępami, więc to nie porodowe. Tylko mały się przez to słabo rusza:/
 
a ja bym się cieszyła gyby mama/teściowa wyszła z taką inicjatywą i Zuza nie musiała by w 4 ścianach w takie upały siedzieć.Oczywiście powinna to ustalić z Tobą:)

Moja młoda w lipcu do przedszkola nie chodzi,chociaż pyta czy idzie,wiem że lubi i czasem się nudzi,ale chłopcy maja wakacje to i my:).Sierpień nie wiem sama,ale myslę, że chcę dzieci mieć przy sobie:)
 
Ewusiu, ale u mnie od rana leje i dziecko właśnie zamiast się bawić i uczyć w przedszkolu nudzi się w domu:baffled: Chłopaki albo komputer albo tv z bajkami, których Klaudia nie powinna oglądać - bo są starsi od niej..
 
reklama
Do góry