reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dzien doberek.
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych :happy2::happy2::happy2::happy2:

Jak pogoda, u mnie zaczyna się robić żar?? :-):-):-)

Miłego dzionka :-):happy::-):happy:
 
Czytam Was z wypiekami na twarzy :-D

Anilewe, Jagódka no to czekamy na wieści:)

Niedługo zostanie tylko garstka nierozpakowanych. Kto mnie nie opuści? ;-)


ja..... :baffled:.


Michalina u nas pełne zachmurzenie więc albo dotrze do Ciebie, albo Twoje słonko wpadnie do nas ;-).


Najadłam się na noc arbuza i latałam siku co 45 minut. Młody obudził się przed 7 co Mu się rzadko zdarza, więc czeka mnie pewnie super marudny dzień. Uwaga, złapał mnie wczoraj aż 1 skurcz, że zgięło mnie w pół i wylądowałam na kolanach. A potem cisza i spokój i gdyby nie to, że mam brzuch nie zauważyłabym, że w ciąży jestem :wściekła/y:


karola!!!!! do boju! mam nadzieję, że to Twój dzień!
 
Ostatnia edycja:
Sokoja - czekam na ochłodzenie bo zaduch się okropny robi. Taka burza jak wczoraj by się przydała, choć podobno w naszych okolicach gdzieniegdzie sporo drzew połamało.

To możemy założyć klub kobiet w ciąży bez objawów zbliżającego się porodu...
 
Karola trzymam kciuki za szybką akcję. Kochana ta Twoja córka, że wyczekała na termin odpowiedni dla mamusi;)

Córcia grzeczna i widać zdyscyplinowana bo posłuchała Mamy i grzecznie siedziała w brzuszku :tak: ot taka nasza niepisana umowa :tak: grunt to porozumienie międzypokoleniowe, hehe


zjadłam śniadanie, naszykowałam sobie kanapkę (ponoć przydaje się po porodzie), podlałam kwiatki na balkonie, umyłam włosy, pooglądałam TV, naładowałam telefon, co by tu jeszcze porobić? skurcze co 7-9 min czasami dość mocno bolesne :baffled:

w sumie jak planować to już na maxa, nie? mężu wróci do domu z pracy dopiero koło 14.30 a poza tym o 13.54 kończy się na Allegro ważna aukcja dla mnie, którą mam zamiar wygrać :rofl2: no więc jeszcze trochę tu z Wami pobędę ;-)

(p.s chyba mam głupawkę :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:)
 
reklama
Karola, jestes niesamowita. Kochana, ja tam Ci życzę zebys jedbak do tej 13:54 juz urodziła. Aukcje mozesz przeciez wygrać z maleństwem przy cycu ;)

Ps tez miałam głupawke przed porodem :)

Ps2 potwierdzam ze po porodzie byłam mega głodna i nie mogłam sie doczekać na sniadanie. Ta kanapka to świetny pomysł.
 
Do góry