reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Tu na oddziale tez gorąco. W domu mam chlodek, nie przyzwyczajona jestem.
Dziwnie tu ponieważ leżę z 2 dziewczynami, jedna w trakcie wywoływania, druga dzień po porodzie. Wiem ze tu wrócę po jutrzejszym cc.
Personel jest niesamowicie miły.

Kopacz, tez radzę przestawiać jak najcześciej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry :-)
Kopacz z karmieniem u mnie tez tak bylo. Przystawialam do cyca na 20 min i do drugiego 20 min. Potem jeszcze pracowalam laktatorem po 10 min na cycka.
Wczoraj juz caly dzien bylismy tylko na cycu. Dasz rade tylko sie nie poddawaj i nie denerwuj - chociaz wiem ze latwo die pisze a ciezej zrobic.
Hobbit, ianka gratulacje! :-)
 
Hej:) tak sie zastanawiam ktora juz po:)Jak nocka dziewczyny?

Ja sie obudzilam do kibelka, wszamalam banana i mam nadzieje ze Mikolaj jeszcze da mi pospać bo slysze jak sie odzywa.
 
Co do pokarmu to jak bylam w szpitalu to 3-4 doby dokarmialam sztucznym... Nie mialam mleka. W 2 dobie troche siary sie zaczelo pojawiac... Mialam kryzys ze plakalam i Leon tez nie chcial ciagnac cycka bo ciagle spal i nie moglam go wybudzic. Po powrocie do domu w 4 dobie zaczal sie nawal pokarmu! Bol cyckow! Oklady zimne po karmieniu zeby zatrzymac produkcje a cieple przed zeby mleko latwiej wyplywalo.

Bedziesz miec kopacz mleczko :) zobaczysz. Ja dwa razy napilam sie herbatki na laktacje... Chyba pomogly ;)
Pozdrawiamy
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1404877234.215387.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1404877234.215387.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
Witam się po długiej przerwie ale ostatnie 3 tygodnie to była jakaś tragedia. .. na szczęście już jest cudownie bo w 41 tc 07.07.2014 o 13.35 przez cc przyszła na świat Majeczka 3300/53 ; D
Dziewczyny po cc jak Wy sobie radzicie bo ja to bym ciągle na morfinie jechała ;)
 
Hej z rana.
Moja niunia przespała nocke. Troszkę jej się ulewa i ropieje oczko (wina męża czyżby? ;) )ale tak to jest bardzo spokojna jak Aruś mały.

Emily śliczny Leon :)
Kubusiowata gratulacje. Teraz już będzie lepiej gdy tulisz maleństwo :)
 
reklama
Kubusiowata gratulacje.ja po cc ktore mialam w czw nadal ciezko.mam problemy ze wstawaniem...


Kasiuchna ale ja juz 6 dobe po cc i jak nawalu nie ma tak nie ma...jak nacisne cos leci ale to sladowe ilosci.pije i bawarke i herbatki lakcatyjne.i malego przystawiam i bardzo ladnie ciagnie ale to za malo by jechac tylko na cycu i dokarmiamy cc bo w szpitalu spadla mu waga...
 
Do góry