reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Pola konsultuj się lekarzem / położną, kapustuj się i koniecznie daj znać co u Ciebie.

Przez to co piszecie, to doszłam do wniosku, że mogę sobie marudzić, że chcę się już rozpakować, ale jednak chyba lepiej pochodzić w ciąży i pomęczyć się w dwupaku, niż biednego maluszka grzać w tym piekarniku. Jutro pewnie ponownie zmienię zdanie :-p

Byłam dziś na masażu, ale dobrze... co prawda boli mnie teraz plec, ale babeczka powiedziała, że po masażu mnie może poboleć. Jak nie urodzę do 22, to zaś idę ;p

Limonka trzymam kciuki za malutką, żeby to były tylko podejrzenia. Ale dobrze robisz, że konsultujesz. Lepiej dmuchać na zimne z takim maleństwem.

Hubson dobrze, że się odezwałaś. Według standardu okołoporodowego powinno się iść na KTG po upływie terminu porodu. Zapytaj swojego lekarza o skierowanie. Sorki, nie wiem czy to temat z tego wątku czy z wizytowego.

I tak co by nie pisać tu i tam. Trzymam kciuki za jutrzejsze cesarki.

A ktoś z porodem sn nam tu wyskoczy? ;-)

I nom nom, nakupiłam dziś owocków i na obiad uwaga: makaron z jagodami. Wieki nie jadłam nom nom nom :-D
 
reklama
...uciekłam dzisiaj przed upałem :)
rano poszłam do pracy.. z której uciekłam o 10:30, wsiadłam do klimatyzowanego autka i pojechałam na zakupy biurowe.. w klimatyzowanym sklepie ;-) potem klimatyzowana galeria ;-) wizyta u siostry, zawiezienie córy do dentysty... wszystko w klimie, a dzień
zleciał :) tylko wchodząc do domu z zakupami odczułam że jest ciepło!!!!
cały weekend marzył mi się długi spacer, ale było za gorąco... to dzisiaj pospacerowałam po sklepach, wyszłam do ludzi, jakoś tak fajnie było:D

Lilla My DOBRE, NA ROLI ;) nie, żaden ze mnie rolnik - z małopolskiego jestem, a u nas się idzie NA POLE, a nie NA DWÓR ;)
pracę mam biurowo-medyczną, aczkolwiek mieszkam na wsi ;)
a z oczkami Zoli pewnie wszystko ok.. niemowlaki mają nieco skośne i czasem zezują, a potem to przechodzi...
a jeżeli Zolinkę kwalifikują jako wcześniaka, to powinna mieć chyba kontrolę u okulisty w którymś momencie.

sokoja, elifit, Hubson przytulam.. i przykro mi bardzo w Waszym imieniu.
Hubson może uda się dostać we środkę skierowanie na wywołanie porodu ?

Tusiaczek powiem tylko na sąsiadkę " :D " ; niech kobita se 3x przemyśli zanim stawi Ci czoła hihi

mika8 ja sobie przypominam tekst, który kiedyś zapodałyście, że kobiety z takim brzuchem to powinny w domu siedzieć a nie włóczyć
się po mieście i pękam ze śmiechu.. ja nie wiem co kogo obchodzi, jak ktoś wygląda?! jeszcze w ciąży?
rozumiem, że jak ktoś jest obdarty i śmierdzi to może najkorzystniejszego wrażenia nie robi, ale co komu do tego?
..moje córy czasem się mnie pytają, czemu jestem taka mała ;)
mam 158 cm wzrostu i nic nie poradzę ;) tłumaczę, że jedni są duzi, inni mali, szczupli, grubi i że każdy jest tak samo
fajny i należy mu się szacunek... widocznie z tą babcią nikt nigdy nie rozmawiał na ten temat ;)

pola mam nadzieję, że już się poprawiło z piersiami... !!!

anilewe &&&&&&&&&&&

bellina zazdroszczę masażyku :D fajnie, że zadowolona jesteś! czasem zaraz po masażu boli bardziej, ale tylko po to, żeby było lepiej :D
 
Hubson - Bellina już napisała, ale się powtórzę, że teraz pierwsze ktg robi się w terminie lub za raz po terminie, dlatego pytałam czy byłaś :tak:

Magdalenka - bardzo dobry pomysł na spędzenie dnia :-D
 
Magdalenka, no zdziwiłam się bo nie mam zwyczaju komentować wyglądu obcych ludzi prosto w oczy. Ale widzę,że ciąża daje takie prawo:szok:

No cóż najszczuplejsza nie jestem bo mam +15 kg i obrzęki, nawet twarz mam dziwną i wielkie usta.
Ale nikomu nic do tego...
 
magdalenka miałam dokłądnie taki sam plan... galerie i inne klimy... ale w cholere czekałąm an kuriera.. do 19 nie przyjechał, pojechałam z mężem do maca bo miałam straszna ochotę na frytki... 19.20 dzwoni kurier że on pod drzwiami... masakra jakaś...

ciepło ejst strasznie. miałam dzis na wieczór straszny apetyt .. zjadłam chyba ze 3000kcal..
 
te obrzeki pod koniec ciazy sa okropne, ale ja nawet kolezance kilka dni przed porodem nie powiedzialam ze wyglada "kiepsko". te baby stare uwazaja ze wszystko im wolno bo maja swoje lata. jedzcie arbuza, on usuwa wode z organizmu :D
 
reklama
A ja dziś kupiłam lioven na moje stopy fiony, posmarowałam, nogi wyżej i nawet trochę pomogło..
Nie planowałam, ale wylądowałam po 17w galerii handlowej, nawąchałam się perfum, jedne nawet kupiłam, na poprawę humoru.. Pojechałam 30km w obie strony jako kierowca - mama mnie wyciągnęła, a ona nie ma prawka, nie jest ze mną tak źle, jak jeszcze w 39tc jeżdżę:-p Oczywiście teraz wszystko mnie tragicznie boli..

I czepił się mnie jakiś chłopak w obuwniczym/. Masakra, najpierw katował moją mamę o promocjach, potem mnie o ciąży.. Myślałam, że go zabiję:angry: Co mu do tego ile do terminu i co urodzę.. Na szczęście szybko się ewakuowałyśmy, bo jakoś średnio miałam ochotę na rozmowy o ciąży..
 
Do góry