reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Piszesz o zmianie 6 pieluszek dziennie z kupa?
Mam mozliwosc wypozyczenia wagi wiec moze tak zrobie...
Wlasnie sciagnelam laktatorem okolo 40 ml to chyba i tak niezle, nie? Mala by wyciagnela lepiej pewnie
 
reklama
No wlasnie kasiuchna, miałam jescze dopisać ze jesli masz teraz nadprodukcję mleka to mozesz odciągać laktatorem i mrozic. Gdyby za jakis czas dziecko niedojadalo to mozna dokarmiać.
 
Dzień doberek dziewczyny.
U Nas pogoda dała odetchnąć, popadał deszczyk(lało przeokropnie) i teraz jest rześko ;-)
A jak u Was??
Życzę miłego dzionka :-):-):-):-):happy::happy::happy::happy:
 
witam się w ten duszny poranek

..noc nawet ok, poza tym, że coraz zabawniejsze figury odstawiam - zastane mięśnie, bolący kręgosłup - kulawa baletnica normalnie ;)

ehhh ściana duchoty w domu, aż się boję co jest na polu.. jadę na chwilę do pracy, myślałam czy do siostry nie wpaść,
ale zobaczę jak się będę czuła nieco później..

Katka samopoczucie wypas :) jak tyle rzeczy nam daje w kość, to zanika lęk przed porodem hihihi ;) toż to upragniony moment jest ;)

kciukasy za dzisiejsze Mamuśki &&&&&&&&
 
Witam, witam :) nocna zmiana jest, ale o 3 moja reka nie miala sily odpisywac...
elifit czekamy na Ciebie :)
Agulam a Ty jak sie dzisiaj miewasz?
Malgos jak Wasze nocki?
Pola, Tusiaczek, angelika, makota, Lilla i cala reszta rozpakowanych "wyspane"?
A jak reszta dziewczyn?
Dziewczyny w dwupaku jak upalna noc?
Za dzisiejsze cc kciukasy
 
Dzien dobry.

Elifit, odezwij sie kochana.

Gosia, zważywszy na fakt ze dzis miałam tylko dwie pobudki (ta jest trzecia) to moge stwierdzić ze jestem całkiem wyspana :)
A jak u Ciebie?

Miłego dzionka dla wszystkich mamusiek i ich dzieciaczków (w brzuszku i poza) :)
 
Heh wyspane;) franek sie co 1.5 godz budzi i godz je przebieram go i usypianie he druga Juz noc tak . W dzień na zewnątrz w cieniu mu sie dobrze śpi po 3h. Buziaki dla was dziewczyny karmiace;) a nierozpakowanym kobitkom życzę szybkich porodów i chlodnych sal. Bo w ten upal kisic sie w szpitalu też nie fajnie
 
Pola ja przed 24 sciagam i dziaiaj po 3 i teraz. On jest karmiony mniej wiecej co 3 h. Ja ostatni raz go karmie z butelkibok 21, pozniej rano. Jak sie uda to ok. 6. A jak nie to ok.9. Aby nie bylo, to w nocy sciagam i latam pietro wyzej do lodowki :)
 
reklama
Pola ja przed 24 sciagam i dziaiaj po 3 i teraz. On jest karmiony mniej wiecej co 3 h. Ja ostatni raz go karmie z butelkibok 21, pozniej rano. Jak sie uda to ok. 6. A jak nie to ok.9. Aby nie bylo, to w nocy sciagam i latam pietro wyzej do lodowki :)

Gosia a ile maluszek juz zjada na raz? jak czesto go waza? No i jak czesto możecie sie przytulać?
Ps fajnie ze laktacja ci sie pieknie rozkręciła na laktatorze :)
 
Do góry