reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dziewczyny przez te Wasze porody się zmobilizowałam i zaczęłam dziś prać wszystko:-)
Co do tego 37 tygodnia to nie ma się co bać, ja tylko czekam na ten czas. Moja Ola się urodziła i ma wpisane w książeczce donoszona, dostała 10 punków, cały cza była ze mną i zdrowa dziewczyna jak rydz.
 
Można, ale nie jestem typem człowieka, który czeka na czyjąś pomoc. Wolę liczyć na siebie. Teraz nikt mi łaski robić nie będzie:tak:

Ja mam obok siebie osoby,które mi zawsze pomoga w razie "w" bez laski, ale nie ukrywam,ze wole sama wszystko zrobić:) A Ty mialas nosa, ze wszystko sobie wcześniej przygotowalas:) Ja poki co jeszcze mogę szaleć przy desce do prasowania:)
 
ja już kiedyś się zgłaszałam do zamkniętego i nie dostałam żadnego info....:-(

Komu to zgłaszałaś? Proszę o info do mnie na priv wszystkie chętne!

Jednocześnie ostrzegam - mamy nieudzielające się na forum głównym mogą zostać usunięte z listy uczestniczek wątku zamkniętego!!
 
Lilla My superaśnie poszło !!!! udało się nie ciąć krocza ??? a ile Zola miała wagi według usg ? super ze 10pkt i wszystko dobrze!!!

Pola. będzie dobrze :) i malutka też da radę - popatrz, córcia Lilly ma 2200g i wszystko gra! Twoja Księżniczka też da radę.

z jednej strony do porodów daleko... ale i blisko:) dni lecą jak pokręcone:) ...a z każdym bobasy są większe i bezpieczniejsze...!
to czekamy na kolejną mamuśkę :) kolejność w stosunku do terminów z OM całkiem się zwichrowała :-D:-D
 
Jagódka, nie wiem czy doszła wiadomość prv. Jak próbuję ją napisać wyrzuca mnie do wątku samotni rodzice :baffled:
Ja najbardziej jestem chętna, żeby dołączyć do zamkniętego :)
 
Fakt, że trzeba wszystko przygotować zawczasu. Ta moja koleżanka co w 35 tc rodziła w zeszła niedzielę to jeszcze prawie nic nie miała z wyprawki. Ja dopiero w tym tygodniu zaczęłam prac i komplet, ale wcześniej się nie dało z powodu pracy. I tak mi się ciągle wydaje, że mi się wszystko zakurzy i mam teraz takie sokole oko, że wszędzie widzę kocie kłaki, no cholera już mnie bierze - chyba owinę te koty w coś jak te majty połogowe to nie będzie się z nich tak sypać:tak:


Pola cieszę się, że humor lepszy, zobacz tyle przykładów zdrowych dzieci o mniejszej wadze niż Twoje maleństwo i wcześniejsze tygodnie a wszystko ok.
 
reklama
Ja przed chwilka zaliczylam drzemke. Przytachalam pranie z balkonu i dalej sie polozylam. M ma dzis wolne, ale sobie wyszedl... Jako, ze ja nie mam dokad pojsc, starlam kurze i zrobilam pranie. Nic wiecej nie ruszylam. Jestem ciekawa, czy zakuma, ze wypada pomoc mi w sprzataniu. Nie bede wszystkiego robila sama, bo uwazam, ze czas i okolicznosci nie sa do konca sprzyjajace...

Brzuch mnie boli, jest mi goraco i powoli szlag mnie trafia...

Pola - lekarze wiedza co robia. Roznie mieli przypadki i wybieraja najmniejsze zlo i najkorzystnieje rozwiazanie

Elifit - jak pech to pech :/ faktycznie, jutro sklepy pozamykane. Moja lodowka jest niekoniecznie prawidlowo zaopatrzona, ale nie poczuwam sie do pojscia po zakupy, poniewaz M ma wole. Kupilam jedynie chleb, bo on by na to nie wpadl i przez 2 niebylo by nawet chleba

Jagodka - ja sie tam wcale nie dziwilam... Taka torba przydatna sprawa, a przygotowana wczesniej wyprawka byla dla mnie spoko, pod wzgledem finansowym i pod wzgledem poczucia bezpieczenstwa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry