reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ale się obżarłam :rofl2: wciągnęłam porządny dwudaniowy obiad z deserem:-) i jeszcze Bavarią zapiłam, a mąż jeździ na szmacie:cool2: Przed chwilą mnie pytał jak się obsługuje dozownik do krążków duck do sedesu:-D Niech sprząta, bo patrzeć na chałupę nie mogę, a na tygodniu zrobię mini poprawki jak coś dojrzę - a znając życie na pewno o czymś zapomni. Dziś już lepiej się czuję, Adaś dokazuje, jest ok.
 
reklama
A mnie mój M doprowadza do szału, miał wrócić za pół godziny: mieliśmy wyjść na spacer, minęło półtorej, a go nie ma, jestem po prostu wściekła, jak nie wróci za 10 min to idę sama ! :-(
 
Dziewczyny, sorry ze tylko o sobie pisze ale mam nowe wiesci. Jestem po USG. AFI wzrosło do minimum czyli do 5. Fakt ze doktorek troche na sile szukał tych kieszonek z płynem no ale znalazł. Dzisiejsza waga 2360g. Malutek jest szczuplutki. Ma mały brzuszek, ale głowa solidna. Ciekawe jaka decyzje podejmie jutrzejszy zespół? Mam nadzieje ze wyprosze u nich kolejne USG przed podjęciem decyzji.
Zamierzam nadal duzo pic. Dzis wypiłam juz ponad 3 butelki 1,5l i wierze ze to miało wpływ na wynik AFI.
 
Jagodka, Makota, tez uwazam , ze lepiej byc wczesniej przygotowana. Ja tez dawno mam ciuszki wyprane i wyprasowane, wyprawke przygotowana, torby od zeszlej soboty popakowane tak, zeby mnie nic nie zaskoczylo. I teraz swiety spokoj, czuje, ze jestem gotowa.
Zostalo nam jeszcze zlozenie lozeczka.

Pola, ciesze sie, ze zmienilas nastawienie, bo czasem naprawde dziecku jest lepiej poza vrzuchem mamy. Dobrze,ze poziom wod wzrosl :) Ale pamietaj, nic na sile.
Undomiel, mam to samo z sierscia, tyle, ze u mnie 2 koty i pies leniace sie teraz na potege :/ ale ubranka dla Olka mam zlozone w szafie w pokoju mlodszego syna, szafa zamknjeta i nic sie nie kurzy :)
 
Jagódka- mam ten sam problem z wysłaniem do Ciebie wiadomości priv co dziewczyny wcześniej. Ale zgłaszam się:) Łączmy się mamuśki;)
 
hej, corka ladnie ssie mleczko. w. Holandii nie nacinaja krocza. czekaja az samo pęknie bo potem taka rana lepiej się goi. Ja mam dwa szwy ale wewnątrz. Wg wtorkowego usg 2020g a wg urodzenia ddzisiaj 2175g.poczatkowo zaokraglili jak wam pisalam. teraz widzę wizytówke na łóżeczku. Pola trzymaj się tak. Dziękuję dziewczyny za pochwały. Ja tez jestem z siebie i Zoli dumna. Odwalikysmy kawal dobrej roboty. Zdjęcia wstawie jak tylko maz z lapkiem dojedzie. On tez bardzo mi pomógł. Chociaż szybko to poszło i nie wykorzystała go do wielu rzeczy. Buzka
 
Catsun, Doti dopisuję Was jako chętne, nic nie otrzymałam. Lilla My - rozumiem, że Ty też chcesz mieć dostęp do zamkniętego wątku? Czy będziesz wrzucać zdjęcia dziecka tutaj?
 
reklama
Do góry