reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Lilla- Ja też jestem z Ciebie dumna.. Poród na 5! Taka spokojna byłaś, zachowałaś spokój i to pozytywne myślenie:) Dzielna mama i super tata że był i wspierał:) Ściskam Was:)
 
reklama
Lilla My, już nic nie musisz, robić, jeśli zostaniesz zaakceptowana - dostaniesz ode mnie wiadomość z linkiem do wątku zamkniętego:tak: Tyczy sięto wszystkich osób chętnych. Stałe użytkowniczki forum proszę o wejście na zamknięty na wątek z listą uczestniczek
 
Lilla Twój przykład jest dla mnie krzepiący :thumbup:
Zapomniałam rano napisać
Makota śniło mi się dziś, że pokazywałas mi zdjęcia dzidzi, więc szykuj się ;)
Rano przedstawiłam Wam plan na dziś, udało się zrealizować tylko zakupy, resztę dnia przeleżałam bo skurcze cały czas mnie męczą. Jestem juz totalnie nie do życia, nie wiem jak dam radę jeszcze ponad miesiąc do terminu. Ale już zaczyna się robić bezpiecznie, więc może wcześniej
 
Hej :-)

Rano tylko czytałam jak tam wieści i mówię nadrobię po powrocie i....

Lilla ogromne gratulacje dla Ciebie i malutkiej, no i co by wszystko dobrze u kruszki było :-D Taki ekspresowy poród to marzenie.
W ogóle nadal jestem w szoku, że już urodziłaś, bez jakiś wcześniejszych zapowiedzi.

Pola pij dużo nadal i trzymam za Was kciuki.

Ja jestem dziś pod wrażeniem szpitala w Wałbrzychu. Ale niekoniecznie dojazdu do Wałbrzycha :-p
GiB dziękuję za info o pstrągach. Bardzo przyjemna miejscówka, no i rybki świeże i smaczne. Pospacerowaliśmy też po okolicy, co skończyło się u mnie już spuchnięciem stóp. Niestety temperatura nie jest moim sojusznikiem, jak zapewne większości z nas.

No i cieszę się, że się zabrałam za wyprawkę, bo też zaczynam mieć wrażenie, że nie znam dnia ani godziny.
Zostało mi łóżeczko i jakieś pierdołki. No i proszek i biorę się za pranie :)

Jagódko, napisałam priv. Piszę jak by miało nie dojść.
 
Pola dobre wieści. Pij wodę pogoda sprzyja pragnieniu :)

Pralka się naprawila na szczęście to tylko zapchana pompka uff :)

Lilla cycujesz i super :) a jak się czujesz? Tatuś dumny?
 
Dlaczego plakalas?

Wzruszyłam się Lilla to dlatego :-) cudowne uczucie. Pamiętam że jak Natale urodziłam to nie mogłam w nocy zasnąć taka czułam się dumna i mogłam góry przenosić :-)
Gdzieś w gąszczu postow doczytałam że krocze nienaruszone. Fajowo. Takie maleństwa łatwiej wychodzą na świat.

Aż mi się zachciało mieć dzidzie przy sobie no ale lepiej niech w brzuszku posiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Mi też ten upał nie służy, zwłaszcza że mąż zasuwa z odkurzaczem od 16, dom mojej mamy, który ma 120m szybciej się odkurza niż to nasze 40m mieszkanko:baffled: Jak skończymy zrobię sobie chłodną kąpiel dla stóp:-D

Lilla super, że mała ssie, pewnie niedługo Was wypuszczają?

Jagódka ja też napisałam priv, piszę jakby miał nie dojść.


PS w jakiej temperaturze pierzecie pieluchy tetrowe? Mają napisane do 95 st, ale boje się, że mi pralka wysiądzie przy takiej temperaturze. A flanelowe - te mam bez opakowania i nawet nie wiem jaki mają max?
 
reklama
a ja nie mogę się ułożyć, pewnie mam małe stopy między żebrami, bo już łażę po ścianach z dyskomfortu ehhh..

dzisiaj obrobiłam sporo prania + kurze na raty, a luby odkurzył i wymopował i pół dnia pracował w ogrodzie :)
no i chciałby jakieś eeeee ;) podziękowanie, na co ja mówię że nie bardzo przy tych skurczach..ale w sumie dumam,
i dochodzę do wniosku, że nie pytałam ginki czy możemy..czy nie;) więc mówię, że zadzwonię do niej.. na co mąż: "z nią to nie chcę."
;)
żarty żartami, ale do 36 tyg trzeba wytrzymać.

pola.
myślę że te 4,5l zrobiło swoje :) pij dalej :) może jutro będzie jeszcze lepszy wynik! kciukuje!

jeżeli chodzi o koty i psiaki.. u mnie 2+2 i niestety dzisiaj w nocy jeden kot mi sie wyspał w łóżeczku dla bobasa GRRR!!!

jagódka nie wiem czy ten prv dotarł, też chciałabym dołączyć do zamkniętego.

Lilla My zazdroszczę tego krocza.. ja mam już 2 ściegi i pewnie będzie 3, bo blizny niestety trzymają i skóra jest mniej rozciągliwa:(
z niecierpliwością czekamy na fotki Księżniczki. Super imię tak w ogóle.
 
Do góry