reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam serdecznie
Chciała bym zaprosić mamy ze śląska jeśli takie tu są ;)
na sesje zdjęciowe swoich pięknych brzuszków jak i narodzonych już maluszków.
7-8 msc ciąży jest najlepszym okresem na takie zdjęcia :-)
jest to też dobry czas na rezerwacje terminów sesji niemowlęcych, gdyż takie maluszki najlepiej wyglądają na zdjęciach kiedy jeszcze większość swojego czasu przesypiają tj. od 5-14 dnia życia :)

Zapraszam również do oglądania moich prac na stronie..
https://www.facebook.com/pages/Iwona-Kielerz-Fotografia/512564335507806

Każda sesja może być również prezentem dla nowo narodzonego dziecka,
a zdjęcia pamiątką dla dziadków czy chrzestnych.

Zachęcam do polubienia i śledzenia różnych promocji
Wszelkie pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie. :-D
Pozdrawiam
 
reklama
A ja uwinęłam się ze sprzątaniem. Jeszcze wczoraj na wieczór pomyłam kuchnię, łazienkę i okno... Już mnie wkurzało. Powera nagle dostałam. Za to noc ciężka bo walczyłam ze zgagą!
Z rana wysprzątaliśmy resztę domu. Nawet sprawnie poszło. Uff.

Natalka mi się spać położyła więc i ja skorzystam.

Piszecie wszystkie o deszczu... U mnie z rana chmurami postraszyło ale słońce mocno świeci. Powinnam pranie nastawić ale chyba leżenie w łóżku wygra...

Jak wy uważacie odnośnie mycia okien w ciąży???? Jestem bardzo ciekawa. Bo ja myje... Wolę zrobić to sama. Nie rzucam się na wszystko od razu. Tylko tak stopniowo, na spokojnie ale chcę umyć wszystkie. Tesciowa mnie straszy że ona przez mycie okien wcześniej urodziła, inni też odradzają. Ale mnie się wydaje że nic się nie stanie jeśli tak spokojnie z umiarem będę to robić?

W pokoju Natalki króluje pomarańcz. Jedna ściana jest ciemno-brązowa w pomarańczowe i złote kwiaty. Reszta ścian pomarańcz. Nie mogę patrzeć na róż czy niebieski. Zieleń jest bardzo ładna. Zielono mam w salonie.

P.S. A na obiad grilla zrobimy. Mięsko i warzywa z grilla. Trzeba korzystać bo fajna pogoda.
 
Ostatnia edycja:
katka u nas tez sloneczko jest naprzemeinnie z chmurami i desczykiem,maz pranie powiesil i fajnei schnie bo wiaterek jest.
co do okien to wczoraj umylam ale jedno niezduze w kuchni,drugiego mi sie nie chcialo bo siatka w oknie i niewidac ze brudne :-D

zmykam bo wracaja z basenu,

miłego weekendu

dzis jak znajde chwilke to zajrze,jutro Oli urodzinki to pewnie nie dam rady
 
Małgorzatko - ostatnio ten wyjazd do Niemiec, więc odcięta byłam :) a teraz cały czas coś się dzieje - zerkniesz na zamknięty to trochę się rozjaśni :)

Agulam - wszystkiego najlepszego dla małej :)

A u nas piękne słoneczko, tylko wiaterek zimny. Czas zabrać się za pranie i obiad...
 
Małgorzatka jak masz odcienie pastelowe to może i zieleń niezbyt mocna. Myslę ,że z różem i fioletem fajnie się komponuje.
A po Twojej stronie Wisły chyba jakoś bardziej dziś pada. Byliśmy na Modlińskiej po kwiaty na balkon i straszna ulewa nas złapała,że w samochodzie musieliśmy siedzieć.

Wybraliśmy wreszcie foteliki dla dzieci, bo i starszej się już większy należy.

A z katarkami i kaszlem możemy sobie podać ręce. Mamy 3 kaszel tej wiosny. Nigdy wcześniej moje dziecko kaszlu nie miało_Obawiam się ,że wyszliśmy z alergii pokarmowej i na wziewną przechodzimy:-(

Zaraz obiad trzeba robić, sezon szparagowy c.d. Dziś premiera,polędwiczki zapiekane z oscypkiem i szparagami w boczku.
A później ciasto jogurtowe z rabarbarem.Pysznie brzmi tylko robić mi się nie chce:-(
 
Witam sobotnie :)

No i mój mąż zaliczył ostatnią imprezkę i w końcu będzie spokój :D Już się nie mogłam doczekać, jego najlepszy kumpel też wie, że ma zakaz kuszenia hehe. Zobaczymy czy się zastosuje :D

Pozatym to w planach mam ostatnie pranie dla Julki, no i dla nas jakieś muszę zrobić, potem tylko prasowanko i można układać :D
Pogoda u nas też średnia, a miałam w planach wyjście do miasta :/ Może nie jest zimno ale okropnie wieje;/

A i witam nową mamę :)
 
U nas wieje a tak to słońce się przebija przez chmury.

Co do okien to ja szyby myłam tylko i to na raty bo jednak nie powinno się trzymać rąk długo w górze. Firanki też mąż wiesza.

Mika mi pediatra powiedziała że za wcześnie w sensie wiekowo na alergie pyłkową i że to pewnie niedoleczona infekcja, z pogody najprędzej. Ale kto wie.
 
Ja ostatnio jakaś zmęczona jestem, mała chyba odwróciła się głową do dołu bo czuję ją nisko i mi jakoś tak gorzej, brzuch do dołu ciągnie i ciężko,lżej już nie będzie:-):-)
U mnie Ola też właśnie wychodzi z kataru, mam nadzieję,że do jesieni będzie spokój.
Okien ja w ciąży nie myję ale to ze względu na moją szyjkę, gin kazał się oszczędzać/
 
Witam sie i ja.
Podczytywalam, ale jakos nie mialam weny, aby wciac sie w rozmowe.
Witam mame bobasa ;)
Tez ciezko spalam. Mialam zgage, ale po kilku godzinach udreki wstalam i wzielam rennie.
Dzisiaj ladnie posprztalam. Pogoda iscie brytyjska, slonce, deszcz, wiatr, pochmurno, slonce, zimno, deszcz, cieplo i tak caly dzien. Pomimo pogody zaliczylam ladna wycieczke i w koncu zyje zyciem towarzystkim :)

Milego popoludnia
 
reklama
Mąż dziś wybył na szkolenie, a do mnie przyjechali rodzice wyżyć się ogrodniczo:-)
Z mamą kupiłyśmy kilka kwiatków, mama je posadziła, coś poprzycinała, coś podwiązała i miło teraz wyjść na taras :tak:
Szkoda, że nie odziedziczyłam po niej ręki do kwiatów i ogrodów :rofl2:
W zamian zrobiłam dla nich grilla :tak:
Pogoda wprawdzie jak szachownica u nas ale mamy zadaszony taras więc wszystko się udało :-D
 
Do góry