reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej

Jakiś mam ból w pachwinie od wewnętrznej, ciężko mi sie chodzi, ale powinno sie rozchodzić... Wczoraj wieczorem zlapaly mnie skurcze przez około pół godz co chwilę, jeszcze żołądek bolał przy okazji, więc w ogóle czułam sie świetnie....przeszło po nospach, apapie i lezeniu.

Agulam kciuki za usg i ktg

Zastanawiamy sie czy jechać w te góry... Nadają dwa dni ładnej pogody i dwa dni zimno... Ja nie mam co założyć na zimno... Poza tym dzieciaki będą sie nudzić jak będzie padać... I wydawać tyle kasy żeby siedzieć w pokoju, to za darmo też mogę sobie posiedzieć....
 
reklama
Małgorzatkar oszczedzaj sie! Dobrze ze ci te skurcze przechodzą po lekach bo moje niestety jak sie zaczną to biorę laki kilka dni i dopiero jest poprawa;/ W piątek bylam w sklepie naprawde blisko i juz sie zaczelo;/ Dzis niestety musze jechac do banku i ZUSu mam nadzieje ze to mi nie zaszkodzi;/ ja juz chyba powinnam tylko w domu siedziec;/
 
[SUB][/SUB]Czesc dziewczyny!

Ja ciazowo czuje sie dobrze i samopoczucie ogolnie tez mam dobre, ALE kaszel to sie chyba nigdy nie skonczy...

Biore sinupret, ale po nim sie nasila i chyba jak uznam, ze juz mi wszystko splynelo to przestane go brac. Czytalam w necie, ze on dziala wykrztusnie, a po co mi dzialanie wykrztusne, jak mnie tak dusi, ze nie moge zlapac oddechu??

Agulam - trzymam kciuki
Malgorzatka -z tymi gorami nie poradze. Z jednej strony bym pojechala, ale z drugiej gdybym miala zliczac skurcze i obawiac sie co zrobie jak nadejda to by mi sie wakacji odechcialo ;) poza tym mnie by wytelepalo w aucie napewno :(
Szamaragd - co za niespodzianka :) ciesze sie, ze wszystko ok
Ewa - pewnie jak pooszczedzasz sie kilka dni, dolegliwosci ustana...
 
Ostatnia edycja:
akurat podróży sie nie obawiam, mielibyśmy wyjechać w nocy, koło 4 rano, więc pusto jeszcze na drogach, samochód wygodny, fotele regulowane na kilka sposobów, więc luzik, gorzej ta pogoda...


Szmaragd witaj!
 
Witam :-)

Agulam trzymam kciuki &&&

Małgorzatka ja bym pewnie odpuściła, bo też różnie się czuję, a i jechać gdzieś daleko i później w pokoju siedzieć też by mi się nie uśmiechało. Z drugiej strony mogłaby być fajna odskocznia od codzienności. Tak więc nie doradzę nic konkretnego :-)


U nas wczoraj niezaplanowane malowanko było. Mati na jasnej ścianie w jadalni rysował granatową kredką drogę dla biedronek, no i mama wzięła się za szorowanie - efekt masakryczny ;-) Namówiłam męża żebyśmy sami kolor wymieszali, bo dużo białej farby nam zostało. No i się zaczęło - najpierw wyszedł "świński róż", później szaro-bury, aż w końcu stanęliśmy na jakimś hmmmm lawendowym... No i wymalowaliśmy całą jadalnię (poza 1 ścianą jagodową) i kuchnię :tak: Nawet mi się podoba i przynajmniej jest odświeżone :tak:

Pięknie dziś i aż wierzyć się nie chce, że od jutra deszcze.... Oby się nie sprawdziło :blink:
 
Witajcie :) Agulam kciuki trzymam... Ewa i Malgosia oszczedzajcie sie... Moze w gorkach jakis fajny basenik lub inne atrakcje? Makota... co do kaszlu wspolczuje, ale to jest tak, ze jak nie zejdzie Ci wsio z gory to wiecznie bedzie powracalo na uszy i nie tylko.... Jezeli w nocy Cie kaszel meczy to moga dac cos wyciszajacego a do 17 wykrztusne.... jak u dzieci... Proponuje jednak wybrac sinupret do konca.... chyba ze z alergologiem ustalisz inaczej....
I oczywiscie SZMARAGD witaj! Dobrze wiedziec, ze u Was wporzadku ;)
 
Malgozrtaka nie dziwie sie ze masz dylemat,bo rzeczywiscie kiepska pogode zapowiadaja:baffled:szkoda.ja tez bym miała problem z ubraniem na deszcz,ale moze jak pisze Gosia jakies baseny ,bajkolandy dla Oli,zawsze cos innego.
jesli chodzi o mnie to ja bym juz sie nei nadawała na takei podroze,moja kolezanka w tamtym roku miesiac przed terminem pojechała nad morze(ok 500 km) ,ja juz bym nie pojechała mimo wszytsko

szmaragd witaj i zagladaj czasami:)

zmykam pod prysznic bo T przyjdzie i przy bb mnie zastanie:rofl2:
 
Gosia - bo z tym kaszlem to trudno wyczuc. Jest milion opcji... Jak nie bylam w ciazy i mialam kaszel, a zdarzalo sie to bardzo rzadko, bralam jakis syrop ,ktory podobno dziala na suchy i na mokry, nasilalo mi sie, odstawialam i przechodzilo. Teraz w aptece i u internisty polecono mi stodal, ktory dziala jak placebo i prawoslazowy, ktory tez wzmaga kaszel. Pojde do alergologa, bo mam mozliwosc wizyty w przyslzym tygodniu, ale pewnie uslysze, ze jezeli nigdy nie miala pani alergii i jest pani w ciazy to ja tu nic nie poradze :)

kupilabym tego sinusa, ale drogie to, a ja nie wiem czy nie bede bala sie tego uzywac
 
reklama
Do góry