reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Jagodka i Laleczka dobrze ze jest juz wporzadku i oby tak zostalo

witam nowe mamusie

magdalenka juz wozek kupiony?wow, Ja mysle dopiero pod koniec marca kupic, ale jak bedzie okzaja to czemu nie i pewnie
sie skusze. Tez kupimy raczej uzywany bo mozna sporo zaoszczedzic tak jak ty wlasnie.
Tylko trzeba jeszcze dobrze trafic. Gondolka super ale spacerowka mi sie nie podoba.
Ja sie wciaz zastanawiam jaki by tu kupic.

Gratuluje wszystkich coreczek i synusiow :)

Moj M troszke ,, zawiedziony, ,myslal ze go w balona robie ale wkoncu po kilku minutach doszlo do niego ze nie zartuje.
Chcial synka a tu niespodzianka. Za to corcia prze szczesliwa i juz snuje plany ze bada miec razem pokoik itp.
 
reklama
Nas niewiedzących coraz mniej widzę. To zwiększa moją nadzieję na dziewczynkę. Dziś w porywie zakupów chciałam kupić coś ogólnego ale jakoś nie umiem patrzę na te ciuszki i wydają mi się takie spersonalizowane :what: zazdroszczę Wam strasznie dziewczyny. Do następnego usg prawie trzy tygodnie, muszę uzbroić się w cierpliwość, póki co Gratuluję wszystkim :thumbup: z niegasnącą nadzieją na dziewczynkę :sly:
 
witam dziewczynki... ja dzisiaj pojechałam do przedszkola w odwiedziny bo się strasznie stęskniłam za dzieciaczkami... a i trochę poplotkowałam z koleżankami... fajnie było....

małgorzata dobrze że już nic się nie dzieje...

kubusiowata gratuluje córeczki.... Maja śliczne imię.... Maje to grzeczne dziewczynki....

hobbit Tobie też gratuluje córeczki....

haust super że już wszystko wróciło do normy.... synio będzie super gratuluje

michalina rozbawiłaś mnie tym obrażaniem na męża.... ha ha znaczy się że rzadko się na niego obrażasz że o tym zapominasz :-D:-D:-D:-D
jagódka super że już jesteś w domciu.... ooooooooo zajmujesz się fotografią.... super

seorise i jak wyszedł sos????
 
dzień dobry :-)
Ile z nas jeszcze nie zna płci?

Odnośnie wózków mam po córce teutonię mistral s, ale muszę go obejrzeć czy po tylu latach się nadaje.
Byłam z niego bardzo zadowolona :-)
Mam też full ciuszków i fotelik, huśtawkę nawet podgrzewacz do chusteczek do pupy :-D
Brakuje mi tylko łóżeczka i komody.

Nas niewiedzących coraz mniej widzę. To zwiększa moją nadzieję na dziewczynkę. Dziś w porywie zakupów chciałam kupić coś ogólnego ale jakoś nie umiem patrzę na te ciuszki i wydają mi się takie spersonalizowane :what: zazdroszczę Wam strasznie dziewczyny. Do następnego usg prawie trzy tygodnie, muszę uzbroić się w cierpliwość, póki co Gratuluję wszystkim :thumbup: z niegasnącą nadzieją na dziewczynkę :sly:

Kochane jestem wśród mam, które jeszcze nie znają płci. Na początku do mż stwierdziłam że poznamy płeć w dniu porodu ale nie wiem jak ja w ogóle rozważałam taką opcję. Wizytę mam 10.02 nie wiem czy z usg czy dopiero na połówkowym 20.02 poznamy płeć.

jagódka może Cię to zainteresuje Bezpieczny Maluch
ja się wybieram.....

Elza dziękuję za link okazuje się, że te warsztaty są w całej Pl , w tym w Rzeszowie. Oglądałam kiedyś na youtube właśnie ratownika z tej Akademii, jak tłumaczył sposoby postepowania w razie zagrożenia życia dzieci. Zapisałam się z mężem, super sprawa. W mojej rodzinie był przypadek zachłyśnięcia się noworodka pokarmem, okazało się że tylko mój wuj czyli tato dzieciaczka zachował zimną krew. Moja ciocia spanikowała nie wiedziała co ma zrobić, dziecko zaczęło się dusić. Często sama zastanawiałam się czy potrafiłabym prawidłowo udzielić pomocy, w takich sytuacjach działa się instynktownie ale czy prawidłowo.
 
Cześć Dziewczyny :)

Bluberrry Kochana ja Tobie gratuluję chłopca :* Co do ruchów lekarz powiedział że jeszcze mam czas także przestałam się przejmować :D i będę spokojnie czekać :D

Małgorztkar Bardzo dziękuję za listę jest cudna jeszcze z kolorami różowe dziewczynki niebieski chłopczyk :* SUPER :D

Gratuluję wszystkim mamom, które już poznały płeć swoich maluchów :)

Ja za to mam znowu problem z uchem, znowu mnie boli i mam antybiotyk do ucha a do tego słabo i się robi i głowa mnie boli, spać nie moge i znowu jadę na apapach hmm no trudno jakoś muszę to przeżyć :D
Jestem już wykończona na dziś więc idę się położyć Buziakiiiii :*
 
Hej :)

Elza super, fajnie, że wkleiłaś linka :) ja się właśnie zarejestrowałam na warsztaty we Wrocku :)

I jest nas więcej, tych nie znających płci... ale to raczej z uwagi na terminy, bo ja też mam na koniec miesiąca.
Wizytę mam 12.02. ale jakoś się już nastawiłam, że płeć to pewnie na połówkowym :)
 
Po raz czwarty notka mi sie usunęła!! Jestem wściekła jak bąk!

W skrócie napisze bo przedtem sie tak rozpisałam, i dupa.. :/ aż jestem zła.

Laleczka ciesze sie ze zdrowie wraca do normy. :* duzo energi Ci przesyłam i odpoczywaj!

Jagódka witaj w domu! :* Oszczędzaj sie! :*

S.michalina wiesz kochana daj spokój, odpuść, bądź taka lekko jakby obojętna.. Nie jesteś zrzędliwa, to on troszke nie wporzadku sie zachował, bo nie zauważył Twoich starań tylko myślami był przy projekcie. Powiedział ze masz mu dać pare dni? Ze skończy za pare dni? Wtedy zobacz co i jak.. Jak sie nie zmieni, to wtedy spróbuj porozmawiać i użyj wszystkich argumentów, które dotrą w sposób taki ze nie pokażą ze zrzedzisz, a jest Ci poprostu przykro. Bo teraz jest bee, a potem tez bee bo bedzie chciał odpocząć, tak nie moze byc. Praca i pieniazki są ważne, ale miłość i zrozumienie tez. A co do zakupów, poszłam po winogrona, w sklepie zapragnęłam murzynków i co? I wielkie G nie ma :/ ale przekabaciłam organizm i winogrona wystarcza. :) :*

Kubusiowata gratuluje dziewczynki :* :*
Ada Tobie też! Super!
Emily gratuluje synka! :*
Wogle super ze ze takie dobre wieści! :*

:*

Cos miałam napisac jeszcze ale juz pustka. :* ściskam Was mocno!! :*
 
reklama
Do góry