reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Dzien dobry
Malgorzatakr super tabelka mam nadzieje ze bede na zielono tylko do srody I po usg wszystko sie wyjasni

Ja do 9 w pracy I zaczynam weekend :)
Milego dnia
 
Przez ten głupi szpital przyzwyczaiłam się i budziłam się co chwila, a finalnie o 7:30 obudził mnie głód:confused2: i dalej jestem niewyspana.. Muszę dziś trochę ugotować, bo już gary puste, wszystko zjedli przez ten czas jak mnie nie było. Chyba pomidorówka i coś z piersi kuraka.. No i muszę upiec sobie szynkę, bo mam dietę bezsolną, a wszystkie wędliny to kupa soli przecież.
 
Jagodka a gdzie jest watek o wiesciach ze szpitala co mowilas ze dziewczyny zalozyly bo ja slepa jestem...widze wizyty tylko a to cos innego ...przejrzalam inne miesiace I maja osobne watki na wiesci ze szpitala ..ale jak uwazacie..
 
to jest o porodach a nie naszych wizytach w szpitalu tak mysle przynajmniej taki byl cel kiedy ten watek byl zakladany.
Mysle ze zbyt pochopnie usunelas moj kiedy padlo pytanie I dziewczyny wyrazily zgode, patrzac na inne miesiace porody, wizyty a szpital to 3 rozne watki takze nie sadze bym zrobila balagan zakladajac go ale to ty jestes moderatorem tylko czasem mysle za szybko dzialasz :)
 
Ostatnia edycja:
Nie Minisiu, z tego co czytałam to, to jest wątek o wieściach ze szpitala, a o porodach jest inny https://www.babyboom.pl/forum/lipie...ow-z-brzuszkow-historie-bez-komentarzy-69522/ - spójrz na datę założenia, dwa dni przed Twoim, dziewczyny założyły go na ogólną prośbą, w związku m.in. z moją wizytą w szpitalu, widzę, że często się udzielasz, ale nie czytasz dokładnie. Ustaliłyśmy, że ten wątek, który podlinkowałam będzie służył póki co naszym opowieściom z poprzednich ciąż, a potem, by nie dublować tematów, jako wątek opowieści porodów aktualnych. Nie powtarzajmy tematów, bo na forum zrobi się śmietnik. Proszę jeszcze Makotę by wytłumaczyła jaki był cel założenia wątku pt. "szpitalne opowieści"i opisanie go w pierwszym poście w tymże wątku (edytuj swój wpis Makoto, proszę). Jeśli faktycznie się mylę, to przywrócę wątek Minisi - to żaden problem, tylko wtedy nie widzę sensu, aby wątek szpitalne opowieści, był drugim takim samym jak wątek o historiach porodowych..
 
Mysle ze szpitalne opowiesci to troszke ogolny temat I bardziej brzmi jak opisy porodow ale moge sie mylic bez urazy..skoro taki jest cel tego watku to ok ...porodowy jest ok bo jak nasze maluszki przyjda na swiat to mozna go kontynuowac.
Nie upieram sie przy moim przyznaje nowo powstaly watek nie rzucil mi sie w oczy z uwagi na tytul :sorry:
 
Edytowałam i tytuł i opis. Perfekcyjnie i pod linijkę.
Nie chce mi się teraz szukać przebiegu rozmowy na temat tego wątku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wątek o szpitalu powstał żeby właśnie informować co sie dzieje z tymi z nas, które trafia do szpitala. Mógłby być wątkiem bez komentarzy, tylko czysto informacyjny

Byłam na pobraniu krwi...ponad 2h czekałam w kolejce .... Masakra....
 
Ostatnia edycja:
Do góry