reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

dzień dobry :-)
Ile z nas jeszcze nie zna płci?

Odnośnie wózków mam po córce teutonię mistral s, ale muszę go obejrzeć czy po tylu latach się nadaje.
Byłam z niego bardzo zadowolona :-)
Mam też full ciuszków i fotelik, huśtawkę nawet podgrzewacz do chusteczek do pupy :-D
Brakuje mi tylko łóżeczka i komody.
 
reklama
Jagódko
nie konsultowałam bo lekarze ani słowem nie wspominali. Myslisz ze neurolog ma cos do tego????
Ps. watek zamkniety mi juz działa
:-D dziekuje no i oczywiscie fotki wklejone. Postaram sie resze nadrobic bo dużo produkujecie:-) no i reszte watkow doczytac hihi :tak:

k
 
wlasnie z wizyty wrocilam :)

malgorzatkar
mozesz mnie do tabelki dopisac na szczesliwy 13 lipca i chlopiec z wielkimi jajkami :D

snila mi sie ciagle dziewczynka i kazdy mowil ze dziewczynka ;) a tu prosze. moj chlopak sie tak strasznie ucieszyl :) ja tez! przynajmniej wiem kogo tam nosze :)

dzidzia rozwija sie prawidlowo :) jeszcze tylko kontrolnie na usg do innego lekarza bo takie sa przepisy unijne.

AHHH! Pelnia szczescia :) !
 
witam mamusie :-)

s.michalina - kurcze znam to, ja od tygodnia mam z M ciche dni, on non stop pracuje, nawet nie spyta jak się czuje ni nic, na początku ciąży był opiekuńczy itd. a teraz ma wszystko gdzieś, nie potrafi zrozumieć, że potrzebuję teraz jeszcze bardziej jego wsparcia, ciąża to dla mnie coś nowego i jestem czasem przerażona i pełna obaw.... łapię chwilowe dołki, ale tłumaczę sobie, że muszę myśleć o maluszku i nie mogę się denerwować, więc postanowiłam, że będę go kompletnie ignorować:wściekła/y: może to go ruszy i się ogarnie.

Doti - ja nadal nie znam płci, mam nadzieje, że na połówkowym maluch w końcu się ujawni:-) ale muszę jeszcze poczekać ok miesiąca na usg, myślałam, że prędzej się dowiem, chciałabym już pomału kompletować wyprawkę dla bąbelka, a tak to jeszcze się wstrzymuje, sporo osób mówi mi, że będzie chłopak, od strony mojej mamy w rodzinie rodzą się same dziewczynki, ani jednego chłopa, ja też mam siostrę, a ona córę, więc coś myślę, że też dziewczynka będzie, no ale zobaczymy :tak:

emily_emu - gratuluję synka :-D


robię dziś pierwszy w życiu sos z mięsem, ciekawe co mi wyjdzie , mam nadzieję, że będzie zjadliwy :-)
 
ja dzis nie mam najlepszego nastroju normalnie chodze zla jak osa i najchetniej bym zniknela bo kazdemu docinam :-( jeszcze musze do pracy jechac na 2h i normalnie radosc mnie rozpiera :angry: najwazniejsze ze na kolacje ulubiona chinszczyzna chociaz to z glowy:tak:

s.michalina tule mocno rozumiem cie bardzo dobrze kochana

laleczka dobre juz jest ok

jagodka ok skoro juz istnieje to spoko ja nie zauwazylam
 
reklama
Do góry